Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

haha ta verz je dobr za vse tiste računalničarje, ki nevejo kaj je življenje:

Lajf je bedna igra, sam grafika je pa carska.

:P

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, zmaga ga moto gp 08 na pc!!! igralnost je lepa, glede grafike nebi, ker je stranski dejavnik. Komaj čakam, da pride za pc kak novi gp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vir: slo-racing

Strela z jasnega! Ko so bile vse oči osredotočene na prihod igre F1 Game 2010, je Ferrari napovedal Ferrari Virtual Academy. Simulator vožnje namenjen letošnjemu Ferrariju F10, z neverjetno stopnjo grafičnih detajlov in stezami izdelanimi v Laserscanu! Uradni testerji so bili pravi vozniki Massa, Alonso in Fisichella. Z njihovimi časi, ki so jih odpeljali prav na tem simulatorju, se boste lahko primerjali tudi sami.

Igra, ki se zdi, da ima vse značilnosti pravega Ferrarijevega simulatorja, bo na voljo za nakup od 9. septembra 2010 dalje in je povezana z tekmovanjem, kjer bodo najboljši vozniki nagrajeni z tečajem v Ferrarijevi akademiji (Ferrari Drivers Academy), ki bo potekal v Maranellu!

Za simulator bo potrebno odšteti 15€ (vključuje dirkalnik Ferrari F10 in progo Fiorano).

Za vse nadaljne informacije obiščite uradno stran igre Ferrari Virtual Academy.

torej igra je zunaj

http://www.youtube.com/watch?v=ODWHA5nQrSM&feature=player_embedded

čakamo na piratsko verzijo

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekratka, prelahka.

Tako je pa še dolgočasna zraven vse misije so enake ni nobene zgodbe .v mestu nimaš kaj za početi, slab vozni park voziš lahko samo avtomobile in tovornjake ne moreš plavati ,preveč umesnih filmčkov ,denar je brezpomena ga nemoreš zapraviti nikjer,ne kupuješ hiš avtov nič orožje in metke pobereš sproti,ko igro končaš jo lahko samo zbrišeš ker ni freeplaya, ni niti ene dirke z avtomobili ,nikoli ne greš na podeželje kot v enki .policaji so neumi in pobeg pred njimi je mačji kašelj ne moreš igrati biljarda v bistvu ne moreš početi nič .ni stranskih misij sploh samo 25 glavnih in to je to .

@simonsi nikar ne kupuj originala pač pa si potegni pirata z partisa ali blinka ker ta igra nikakor ni uredna 50 eur :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še vedno mi je najboljša Crysis.

crysis-cover.jpg

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

World of Goo

NAJBOLJSI SPIL EVER MADE!!! Sam skoda k se ga da prevec simpl na torrentih dobit... potem pa fanta nic ne sluzita. Dvojko sta ze odpovedala.. :(

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

men ko je dolg čas najraje igram takšno igrico :pos:

A to on line?trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

SBK X je ful dobra špila, kr zajebana pa en tolk realna

:)

Dobra je, ko se jo 'navadiš', recimo drsiš z zadnjo zavoro, čeprav ni nujno za rekord kroga;)

Multiplayer je težji vsaj kolkrat sm probal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolša igra ever je gothic 1,2 pa dodatek za dvojko night of the raven... Težko bodo to presegl!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!