Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

drgač pa jst bi rabu crack za need for speed underground 1 :P vem da je s taro..rabm za enga kolega hehe :P prosm nejd mi kdo da kšn link :D hvala :winkiss:

Probaj jit na megagames.com pa maš pol nekje na levi strani za kliknit PC GAMES, mislm da pod GAME PATCH al neki tacga. Uglawnem tam je veliko crackov za veliko igric vseh letnikov, maš po abecedi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko odprem ....se pokaže tole, kar je na print screenu....

te mape pa lahko odpiram naprej, pa nikjer ne vidim recimo datoteke setup ali pa exe oz. kej podobnega....:hmm:

ko bi se jz vse to zapomnla 4 mesece nazaj, ko je biu ati še žiu, bi blo tut superdobr :cry: :trance_33_sleep: ...

Minca, ti s slike vidm da maš ti MOTOGP07 za play station 2, ne pa za PC(ti piše na arhivu). Če ti piše PS2 al pa PAL, pol je za play station in ne za PC. Tko da najprej si zdownloadej verzijo PC.

Pol pa k boš si pa zdownloadej še program daemon tools če bo treba(mogoče tud ne) pa uprašej naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....mi bo pa miklauž prnesu igrco :whistle: :whistle:

Sam ta igrca je bolj boga, vsaj meni, da ne boš jezna na miklauža :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohka kdo da torrent od GTA San Andreas za PC da bo čimprej dol seprav velik seedov pa lecherjov?

na partis.si ga maš

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja jeveš...nč se ne bom več zajebavala s tem.....mi bo pa miklauž prnesu igrco :whistle: :whistle:

hvala vam vseen :004 ;)

snameš dol igrco za play station namesto za PC pa že obupaš

na napakah se učimo veš ;)

škoda dnarja za tole igrco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snameš dol igrco za play station namesto za PC pa že obupaš

na napakah se učimo veš ;)

škoda dnarja za tole igrco

če pa ne znam krast dol iz neta :closedeyes: ...to ni zame :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk kdo prpopa zahteve k jih hoče špila :D ne da se mi googlat :P hehe

Minimalne zahteve:

Intel® Pentium® 4 2.4 GHz or AMD® Athlon 64 2800+ processor or any 1.8Ghz Dual Core Processor or better supported

512MB RAM (768MB for Vista)

NVIDIA® Geforce 6600 or better or ATI® Radeon® 9800 Pro or better

Recommended:

2.4 GHz dual core or better is recommended

1024MB RAM (2048MB for Vista)

3.0 Shader Support recommended. Nvidia Geforce 7800 or better or ATI Radeon X1800 or better [4]:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlowdal sam spet letim na fax, tako da upam da zvečer probam, imam pa 6600 GT, melankost navito... Upam da bo laufal gut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, tele zahteve so za mojga ravno na knap.. tko da nevem kok bo kj lepa grafika :D bomo poj vidl.. se morm še odločt če bi zlowdu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pobrana iz Partisa? To moram imet! :kva1: Faaaak, kak to dobro izgleda!

je iz blinka je pa tudi na partisu tako da je vseeno kje jo cukneš :evilgrin:

@SIMONSI nobeden ni fejk spor se je končal tako da sta pač nastala dva treckerja novi je blink starejši pa partis jaz uporabljam kar oba .

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem glih če je taprava tema, ma upam da bo kdo znal rešit problem in sicer zakaj mi blokira igro. Ko jo zaženem mi lepo odvrti uvodni film brez problema, ko pa pridem v menu, mi v nekaj sekundah vse blokira in moram restirat vso zadevo. To se ne dogaja samo z novimi igrami ampak tudi s tistimi, ki sem jih že brez problema igral na isti kišti. :headbang: Prosim za pomoč, ker zima se bliža.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem glih če je taprava tema, ma upam da bo kdo znal rešit problem in sicer zakaj mi blokira igro. Ko jo zaženem mi lepo odvrti uvodni film brez problema, ko pa pridem v menu, mi v nekaj sekundah vse blokira in moram restirat vso zadevo. To se ne dogaja samo z novimi igrami ampak tudi s tistimi, ki sem jih že brez problema igral na isti kišti. :headbang: Prosim za pomoč, ker zima se bliža.............

formatiraj kišto :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!