Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

ker špil, assasin creed :worship:

ne vem... jaz pa vrjetno nisem za take igre, ker sem se je naveličal po pol ure igranja.....

težko pa pričakujem gta IV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vprašal če kdo pozna kakšno DOBRO igrico v kateri upravljaš vesoljsko ladjo(in naj ne bo EVE,ker nočem online).

Naj bo malo novejša ne pa tiste iz leta 2000 :closedeyes:

HVALA ŽE VNAPREJ :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz 2004: Nexus: The Jupiter Incident

Sicer pa mene tudi zanima, če je izšla kakšna igra (novejša) v stilu Privateerja ali Wing Commanderja. Pač, da si v vesolju, ampak, da ni strateška, pač pa prvoosebna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem si razširil obzorja. Od prvoosebnih vesoljščin je X3, Spaceforce, Freespace 2 (ki je sicer že v letih), Freelancer, Indipendence War 2... še kakšna? Kera je sploh omembe vredna?

935506_20060911_screen008.jpg

935506_20060911_screen010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem si razširil obzorja. Od prvoosebnih vesoljščin je X3, Spaceforce, Freespace 2 (ki je sicer že v letih), Freelancer, Indipendence War 2... še kakšna? Kera je sploh omembe vredna?

935506_20060911_screen008.jpg

935506_20060911_screen010.jpg

Iz kjre igrice so te slike.(že loudam dol NEXUS in X3 :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornji dve sta iz Spaceforca :) Aja, Nexus je strategija! Ostale so pa prvoosebne vesoljačine. Najboljše, da si na you-tubu pogledaš malo, kako izgledajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj gledam :evilgrin:

A poznaš kakšno strategijo ker kar gledam je NEXUS zelo zanimiva :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj gledam :evilgrin:

A poznaš kakšno strategijo ker kar gledam je NEXUS zelo zanimiva :alien1: :alien1: :alien1:

Seveda, še ena je! Sins Of Solar Empire :) Na gamespotu je dobil oceno 9.0 in je baje najboljša vesoljska strategija ta hip.

935993_20080122_screen003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tole darkstar one sem mislil, zelo pohvaljen špil.

Največji problem vseh naštetih je, da so si mnenja izredno različna. Nekaterih je všeč X3, drugim Freelancer, tretjim DS-1... Nisem dobil nekega objektivnega mnenja, kateri je najboljši. Joker jih je popolnoma drugače ocenil od IGN-a ali Gamespota.

Strategije:

+ Opis igre

+ Opis igre

Streljačine:

+ Opis igre

+ Opis igre

+ Opis igre

+ Opis igre

To je bolj ali manj to. Zdaj pa reči, da se nisem potrudil :D Moram priznat, da nikoli nisem bil posebno navdušen nad vesoljskim vojskovanjem, ampak izgleda, da sem živel v zmoti... precej časa. In space, noone can hear you fart :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji problem vseh naštetih je, da so si mnenja izredno različna. Nekaterih je všeč X3, drugim Freelancer, tretjim DS-1... Nisem dobil nekega objektivnega mnenja, kateri je najboljši. Joker jih je popolnoma drugače ocenil od IGN-a ali Gamespota.

Strategije:

+ Opis igre

+ Opis igre

Streljačine:

+ Opis igre

+ Opis igre

+ Opis igre

+ Opis igre

To je bolj ali manj to. Zdaj pa reči, da se nisem potrudil :D Moram priznat, da nikoli nisem bil posebno navdušen nad vesoljskim vojskovanjem, ampak izgleda, da sem živel v zmoti... precej časa. In space, noone can hear you fart :)

Ja no tudi jaz nisem bil pristaš vesoljskih vojskovanj ampak ko sem začel gledat na TV3 BATTLESHIP GALACTICA se je v meni prebudil :alien1: (vesoljček) in sedaj igram vesoljske igrice.Sins of a solar empire je precej zanimiva(gledam filme na youtube).HVALA TOMOZUKI you are the man(alien man :D )

HVALA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri x3 reunion sem prvih 15 minut samo buljil v ekran in se naslajal nad čudovito grafiko. Ampak pozneje nisem imel volje, da bi se kaj bolj poglobil v igro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri x3 reunion sem prvih 15 minut samo buljil v ekran in se naslajal nad čudovito grafiko. Ampak pozneje nisem imel volje, da bi se kaj bolj poglobil v igro.

Te je vrglo s stola a? :lol: Tolaži se s tem da je mene tudi.Pred 15min mi jo je vrglo dol.Pridem v igrico ok začetek ni bog ve kaj...potem pa :eek: :eek: :eek: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: BEAUTY OF MOTHER GRAPICH CARD :lol: (jaz imam drugačne namene :devil: ,se pogljobiti v igrico :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem špilal frelancerja pa freespace 2 in da te špile igraš na joistick je to prehudo :)

Pol pa pride to pomankanje časa, ko raj počneš kej druzga ko igrce igraš kot pravi simonsi, ampak tale x3 zgleda tko hudo, da bom še enkrat probu :D

A ma kej multy?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jah, kaj naj napišem :) Očitno si jo bom moral dol potegnit. Kolebam med X3 in DS-1. Prvi se mi zdi, da ima več podrobnosti, drugi pa bolj pisane barve. DS so baje naredili hrvati (Croteam).

Jernej, no problemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat dol vlečem Darkstar One, ker je baje lažja, bolj arkadna, X3 pa ima baje ogromno globino, ki pa ne vem, če ji bom kos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj Tomozuki si se pomehkužil :P

Hec hec ja no pri X3 je VELIKO menujev in na koncu prav roka boli ko jih vse zapiraš.Včeraj mi je dol vrglo še Nexus in je zelo kul zdaj

mečem dol še tisto ki si mi ti predlagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj Tomozuki si se pomehkužil :P

Hec hec ja no pri X3 je VELIKO menujev in na koncu prav roka boli ko jih vse zapiraš.Včeraj mi je dol vrglo še Nexus in je zelo kul zdaj

mečem dol še tisto ki si mi ti predlagal.

Hehe, sej se ne bi, če ne bi igral še vsaj 3 druge igre paralelno. Bral sem neke opise in jih je mnogo reklo, da je igra ogromna in da se ji moraš posvetiti, če se ji ne znaš, te bo minilo do nje. Zaenkrat bom probal nekaj lažjega kot je ta DS-1, potem bom pa videl :) Me pa moti pri DS-1 zgolj ena vesoljska ladja, ki jo sicer lahko nadgrajuješ, ampak to je tudi vse.

Aja, se ti X-3 kaj obeša? Mislim, te je že kaj metalo v Windowse? Ker sem prebral, da je baje precej nestabilen.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!