Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Hja, sprobal DS-1. Igra me ni potegnila noter. Celo vesolje se mi zdi malo premalo, saj imaš nekih 8-9 sektorjev, vsak ima svojo postajo, na kateri lahko pristaneš, si izbereš nalogo ali pa samo nadgradiš ladjo. Lepo, da so se domislili (no, sej ne vem, če so se res oni) komunikacije med vozili in postajami. Lahko se namreč pogovarjaš s vsemi ladjami in jih sprašuješ za pomoč pri iskanju tovora, spremstvu (ja, lahko si spremljevalka), napadu na pirate ali kaj druga. Tudi preden pristaneš na postaji, moraš sporočiti, da boš pristal, da ti pripravijo vrata in označijo stezo. Pač, zdelo se mi je zanimivo. Tudi napadi so lepo speljani, le moti me, da so vse kontrole prirejene miški, ki se ji ne da nastavljati odzivnosti. Ladje tudi ne moreš spravit iz pogona, ampak skoz pluje.

Ostalo pa se nekak preveč ponavlja. Napadi pirate, nadgradi ladjo, idi v asterioid in si poišči zeleno žavbo, ki ti bo pomagala pri nadgradnji itd. Verjetno je X3 res boljša zadeva. Bom si jo pozaugal dol zdaj. Še najbolj me igra spominja na Crimson Skies, če jo je kdo igral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf..1 problem se je pojavil.Mogoče je bug nevem.No pač prepotovati moram veliko razdaljo in se mi pač ni dalo,zato sem uklopil avtomatskega pilota in pustil da let in zraven računalnika bral knjigo,ko kar naenkrat KABUUM(jaz sam :blink: :eek: :slap: :lol1: ),avto pilot se je zaletel v asteroid.Že prej sm opažal da gre zelo blizu vendar nisem nič posumil.No sedaj vem da bodo tudi v prihodnosti računalniške napake. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, upam, da si prej shranil na kakšni postaji svojo pozicijo :) Špil sem potegnil dol, je izjemno dodelan, lepo narejen, možnosti je ogromno, vendar nobenega tutoriala. Vržejo te v vodo, zdaj pa splavaj. Zato imam nekaj vprašanj:

1. Če izgubiš tarčo, ki jo slediš, varuješ, streljaš in jo potem hočeš nazaj kontaktirat, vendar ne veš, kako je bilo "ladji" ime, kaj narediš?

2. Če iščeš tarčo in je v drugem sektorju, kako jo najdeš? Iščem namreč ladjo Talon od Don Maranija, ki je baje parkirana na servisu pri Farnham`s Legend.

3. Kje najdem "brieffing" za naloge, ki mi jih dajejo? Je še kje drugje kot med prejetimi sporočili?

4. Autopilota znam uporabljat samo za ladje, postaje in vrata, ki jih vidim. Kaj pa če jih ne vidim, pa bi rad ladjo poslal v željeno smer?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kd crack za motoracer3 gold edition ?? Namreč ne morem ga dobiti drugje kot na plačljivih straneh plačal pa ne bom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp zelo je dobra tdi ZOO TAYCOON je :naughty:

no ja vse je dobr kar se konča na TAYCOON :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj se pa gre

Igra v kateri se dobesedno igraš rambota,samo da si rambo z modernim orožjem proti kopici vojakov in dinozavrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zelo priporočam LINEAGE 2.Je online enaka kot WOW vendar poudarja PVP in PVE ne pa queste zato mi je bolj všeč.

Tukaj si jo zmečete dol: http://thepiratebay.org/tor/4050274/Lineag..._private_server

jo inštalirate in potem se prijavite tukaj: http://www.lineage2paradise.com/account.php

Vržete dol še patch za igranje free: http://www.lineage2paradise.com/joinus.php

Vse izgleda zelo komplicirano vendar ni :whistle:

še par videotov da vas prepriča:

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej: mogoče veš, kje so vzhodna vrata (East Gate) v sektorju "The Hole"? Ko pridem skozi severna vrata iz memoriala, so samo ena vrata, potem tavam skozi zelen zvezdni prah, pred mano je pa en beli planet z luno. Torej, ne najdem nobenih drugih vrat kot tistih, skozi katera sem prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm sorry ker nisem prej odgovoril.Ja no prišlo je do težav z kompom,enostavno se je sesul(ga vžgem se prikaže windows XP in potem se resetira),no potem naložim znova windowse, ker zgleda da ko sem čistil komp z NOD SS se je 1 virus prilepil na sistemsko mapo windowsov(system32).Znova sem naložil igro in še 1x vse znova :headbang: .Amm s katerim si ti začel,quickplay,normal...jaz sem zdaj začel z quickstart ker je najlažji in ko bom tega končal bom šel še najtežjega(za začetek je dobro najlažjega ker te dokaj nauči osnov).Tako do Tomozuki žal ti ne morem pomagati vendar se bom potrudil da te dohitim.Imam pa 1 vprašanje.Kako nardit da bi bilo ladjo videti od zunaj ubistvi kako spremeniti kamero :whistle: :whistle:

Hvala že vnaprej.

Pri Lineage 2 vam odsvetujem tisti server ki sem ga predlagal ker je malo igralcev notri in potem je boring vsa zadeva(ni clan-ov,ni napadanja gradov itd... :closedeyes: :yawn: :zzz: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, sranje glede virusov. A potem ti je upelo brez formata postavit sistem na noge?

Ja, začel sem na normal, ampak očitno bom raje ubral "quickstart". Pogled od zunaj dobiš, če stisneš F1, F2 ali F3. S numerično tipkovnico se sučeš okoli plovila (8, 4, 6, 2). Če hočeš pobrati kakšne zaboje raket v vesolju, odpreš loputo (mislim, da G) za cargo bay, pospraviš zaboj in zapreš loputo. Potem si lahko nastaviš strelivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm.Ej a mogoče veš kakšna je razlika med coaster 3 in coaster 3 wild???

če mene sprašuješ ne vem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, sranje glede virusov. A potem ti je upelo brez formata postavit sistem na noge?

Ja, začel sem na normal, ampak očitno bom raje ubral "quickstart". Pogled od zunaj dobiš, če stisneš F1, F2 ali F3. S numerično tipkovnico se sučeš okoli plovila (8, 4, 6, 2). Če hočeš pobrati kakšne zaboje raket v vesolju, odpreš loputo (mislim, da G) za cargo bay, pospraviš zaboj in zapreš loputo. Potem si lahko nastaviš strelivo.

Mah ja saj ni treba formatirat,samo obnoviš windowse če manjka kakšna mapa.Hvala,sedaj sem pri misiji ko moraš biti v turrentu in streljat pirate(čista beda),drugače pa fajn igra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOZUKI HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!

No prišel sem do farnham's legend,tudi Talona sem dobil vendar potem on skoči v drug prostor jaz pa bi moral za njim.Vendar mi napiše da

imam premalo cells.Kje jih kupit :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Prsoim pomagaj.Hvala že vnaprej :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igral kdaj ker igral kak FPS(prvoosebna) preko neta? ( cod 2 cod4 ali quake 3?? )

Prodam cod4 original keycode!!!! --> 15€

Prodam cod2 original keycode!!!!--->10€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igral kdaj ker igral kak FPS(prvoosebna) preko neta? ( cod 2 cod4 ali quake 3?? )

Prodam cod4 original keycode!!!! --> 15€

Prodam cod2 original keycode!!!!--->10€

:lol1: :lol1: :lol1: :worship:

jst sm COD2 igrou 1let piratsko, pa je delal brez problema... igrou sm dokler mi ni dopizdlo :P

tud COD4 sm igrou piratsko, sam tam je mal bolj zakomplicirano ampak se isto da, čeprav se nism preveč poglablu, ker mi je bedno hitr ratal... ti pa prodajaš kode tukej :lol1: bravo :worship: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :worship:

jst sm COD2 igrou 1let piratsko, pa je delal brez problema... igrou sm dokler mi ni dopizdlo :P

tud COD4 sm igrou piratsko, sam tam je mal bolj zakomplicirano ampak se isto da, čeprav se nism preveč poglablu, ker mi je bedno hitr ratal... ti pa prodajaš kode tukej :lol1: bravo :worship: :eek:

glej brez kod te pohekam :naughty:

Gremo kdaj na pub lahko tut cb bilokaj:D mas xfire? dodaj: peroq3 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!