Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

TOMOZUKI HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!

No prišel sem do farnham's legend,tudi Talona sem dobil vendar potem on skoči v drug prostor jaz pa bi moral za njim.Vendar mi napiše da

imam premalo cells.Kje jih kupit :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Prsoim pomagaj.Hvala že vnaprej :worship: :worship: :worship:

Aha, tu si kot sem zdaj jaz :) Kje jih kupit? :) Dobro vprašanje. Kupiš jih lahko na raznih postajah, vendar vsaka postaja ti jih ne bo prodala (če nimaš dovolj visokega ranga). Pristajaj malo po postajah in jih lepo prosi, če ti jih prodajo :D Pomoje bom moral po njih v "Hole" ali pa še bolj nazaj, tam kjer sva začela igro. Nekje so mi jih že ponujali po neki solidni ceni, ampak sem na novo začel špil in jih nimam več. Se pa ne spomnim, kje je to bilo.

Aja, če imaš poškodovano ladjo, si jo lahko popraviš v "ladjedelnicah" (shipyard).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igral kdaj ker igral kak FPS(prvoosebna) preko neta? ( cod 2 cod4 ali quake 3?? )

Prodam cod4 original keycode!!!! --> 15€

Prodam cod2 original keycode!!!!--->10€

Sem veteran FPSjev, od Doom in DukeNukem3D / QuakeWorld naprej (na telefonskih modemih ja.. .)

S frendi v studentskih letih se enkrat kr zapletli z alkoholom v krvi, si od starsev sposodili denar in odplacevali kazen po obrokih... od takrat naprej je namesto going out & drinking postal tedenski socialni dogodek FPS-vecer + teamspeak/ventrilo.

Moji all time favoriti: Tribes / Tribes2, Quake3 promode Clan Arena in COD2.

Dandanes se pa tezko najde cajt... v tem obdobju v zivljenju so prioritete druge stvari :) ... ce se pa slucajno najde cajt, je pa to za Team Fortress 2! zabavno :)

lp

Popravljeno . Popravil hydros
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, tu si kot sem zdaj jaz :) Kje jih kupit? :) Dobro vprašanje. Kupiš jih lahko na raznih postajah, vendar vsaka postaja ti jih ne bo prodala (če nimaš dovolj visokega ranga). Pristajaj malo po postajah in jih lepo prosi, če ti jih prodajo :D Pomoje bom moral po njih v "Hole" ali pa še bolj nazaj, tam kjer sva začela igro. Nekje so mi jih že ponujali po neki solidni ceni, ampak sem na novo začel špil in jih nimam več. Se pa ne spomnim, kje je to bilo.

Aja, če imaš poškodovano ladjo, si jo lahko popraviš v "ladjedelnicah" (shipyard).

Ja saj se ugotovil.Ej pri kateri misiji si ker me ni bilo sedaj 4 dni(bil na morju) in sedaj se kar v izostanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se ugotovil.Ej pri kateri misiji si ker me ni bilo sedaj 4 dni(bil na morju) in sedaj se kar v izostanku.

Hehe, tudi jaz sem bil na morju tako, da sva pomoje oba stagnirala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj v menualu piše da Bulletin Boards ti pove kje se dobi money. $$$$ :whistle: €€€€

Poskusit ni greh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carmagedon 2 :worship:

Jao, online... raztura :D

Jernej: ker sem bolj v pomanjkanju časa do ponedeljka, boš pomoje ti prej ta manual preštudiral in me razsvetlil z modrostjo iz njega :D Če pa ne boš do takrat, bom ga pa potem jaz in te podobno razstveljeval kot bi ti mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sem pogledal manual je nekja uporabnega vendar ne preveč tako da bom šel pod figo in meditiral in MOGOČE mi kaj pride na pamet :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo megapack za TDU, meni se sicer avti pojavijo v salonih, vendar ne morem do njih da bi jih kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tok škrt da ti je še v igrici škoda keša da bi kupil nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tok škrt da ti je še v igrici škoda keša da bi kupil nekaj

Ta pa je dobra :lol1:

Zdaj sem začel z assassin's creed in igra je enostavno zakon :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tok škrt da ti je še v igrici škoda keša da bi kupil nekaj

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RED ALERT 2 THE BEST!!!!

drugače pa tole napisano igro ki iščeš jo najdeš na torrentih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tok škrt da ti je še v igrici škoda keša da bi kupil nekaj

:lol1: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAzadnje sm igral F-16, sestrelu 5 migov pa enga su-27, mal uniču bajte z mitraljezom, pol so me pa sestrelili :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tok škrt da ti je še v igrici škoda keša da bi kupil nekaj

HAHAHAHAHAHAHAHHAHA, to pa zaj izjava meseca hahahaha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah ti kr jebi... am ne.. trenutno se z clk-jem vozim ker so sem mi cene ostalih aftom kr na enkrat dvignle... lambo gallardo stane kr 2.5 mio :eek: , ostalih aftov iz dodatka pa ne morm kupovat ker niso na voljo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda... težko je dat 2.5 mio če maš samo 1.... škoda da ne morš fafinga vzet drugač bi blo to za tebe... sem pa alfo 8c competizione za đabe dobif tak da zaj to furam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pune hakle zategniffff

drgač pa...a igra kdo css?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAzadnje sm igral F-16, sestrelu 5 migov pa enga su-27, mal uniču bajte z mitraljezom, pol so me pa sestrelili :closedeyes:

F-16 Multirole Fighter ali Falcona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj mogoče ve kdo če obstaja še kakšna igra poleg test drive unlimiteda kjer se lahko z motorjem voziš svobodno med prometom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče ve kdo če obstaja še kakšna igra poleg test drive unlimiteda kjer se lahko z motorjem voziš svobodno med prometom.

ja GTA :)

ne ni drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!