Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

O pusti pusti, sam prav ga moraš prosit, al pa prav podkupit :whistle:

Lp Burnout

Sem ga že prosil na vse možne načine, pa me ne uboga :) Fowardiranje portov mi ni delalo še pri nobeni igri. No, hvalabogu, da večina iger dela brez težav preko neta. Sedaj pač špilam Flatout 2 preko Gamespya (hja, celo piratsko verzijo se da skoz spravit, samo neke patche rabiš in crack za patch) in je super.

Lep pozdrav

Js mam pa en problem. Ko igram gta san andreas so ljudje v igri prozorni. Tko se jih ne vid dobr al pa se vidi skozi njih. Meu sm že neki časa nazaj san andreas gor inštaliran pa je takrat delal brez problemov. Kaj bi lahko blo zdej narobe in kako naj odpravim napako. Če je že kdo imel isti problem prosm da napiše kaj je naredil.

Hvala

Predolgo nisi igral igre in so ti tacajt že vsi pomrli, sedaj pa vidiš samo še duše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga že prosil na vse možne načine, pa me ne uboga :) Fowardiranje portov mi ni delalo še pri nobeni igri. No, hvalabogu, da večina iger dela brez težav preko neta. Sedaj pač špilam Flatout 2 preko Gamespya (hja, celo piratsko verzijo se da skoz spravit, samo neke patche rabiš in crack za patch) in je super.

Predolgo nisi igral igre in so ti tacajt že vsi pomrli, sedaj pa vidiš samo še duše :)

Hehe. Mislim da bo danes kr unistal zapeu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem preigral Condemned: Criminal Origin :) Ja, sej vem, da je igra že 2 leti stara, ampak zadeva vseeno ni švoh, čeprav spominja rahlo na Fear, katerega sem imel poln kufer. Ampak tisto, kar te drži pokonci je zgodba, forenzično raziskovanje z UV lučko, vzdušje in seveda orožja ter bojevanje. Načeloma bojevanje poteka od blizu, brez strelnega orožja, ampak samo s sekirami, kladivi, vratci od omaric, deskami, mesarskimi noži... zadeva je na trenutke precej krvava :) Ni pa neki hudo dolg špil. V treh dneh se ga na lagano pride skozi, če igraš po 2-3 ure na dan.

Trenutno pa igram Gun. Zadeva spominja na GTA na divjem zahodu. Ker gre za večjo mapo, je jahanje konjev skoraj nujno. Zgodba je dobra (čisto GTA-jevska), vendar odločno prekratka. Očitno je spet nekdo imel težave z "dead line-om". Sicer je stranskih misij še kar nekaj, vendar bi bilo bolje, če bi bile vključene v samo zgodbo. Denar si nabiraš s iskanjem "wanted-ov" in zlata, zapravljaš ga pa za boljše orožje, kopita za konje, loke in kurb.... eh, ne, te so zastonj :) Ta igra je še krajša in se jo da pomoje naredit v 3-4 urah. Vseeno priporočam. Skalpe je fajn pobirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že naslov pove, iščem moto dirkačino za PS2 za "nedeljske" vožnje. Vsake toliko časa, da s kolegi mal špilamo...

Ne iščem nekaj, kar se bom učil ure in ure, prav tako pa ne neko super duper arkado.

Na PC-ju špilam MotoGP 4... ni problema :rolleyes:

Tourist Trophy mi je zanimiv... je še kaj pametnega na PS2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi tele:

JXM5-YREP-R62J-8R62-NRLD

SL2A-7TYL-27S4-X27S-8RLD

S9QQ-ACQF-NCST-6NCS-XRLD

JQ9R-F23U-Q9A7-VQ9A-BRLD

APY8-8HW5-8L22-28LS-5RLD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super bike riding challenge?

Sm sprobal in skor končal...nimam kej rečt, dokej realna, redka igra k ma realne motorje not...QL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da to še letos pride ven

:kva2:

Še sedaj se živo spomnim, kako sem se z uazom in zetorjem prevažal po brezskončni pokrajini z 2d drevesi, pa neverjeten občutek realnosti in odlična igralnost. Grafika je bila pa že za tiste čase grozna, ostržki namesto vojakov, drevesa in hiše kot 2d kulise.

Če bo špil vsaj pol toliko igralen kot kakšen stalker si bom novo grafo kupil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Še sedaj se živo spomnim, kako sem se z uazom in zetorjem prevažal po brezskončni pokrajini z 2d drevesi, pa neverjeten občutek realnosti in odlična igralnost. Grafika je bila pa že za tiste čase grozna, ostržki namesto vojakov, drevesa in hiše kot 2d kulise.

Če bo špil vsaj pol toliko igralen kot kakšen stalker si bom novo grafo kupil. :P

Iz OPF-a bi lahko pripovedoval zgodbe svojim vnukom :) Tako dobro je bil namreč špil zasnovan. Jaz se spomnim toliko dogodkov iz originala in obeh dodatkov, da bi se lahko z nekom ob piru vsedel pa bi si izmenjevala izkušnje. Najbolj mi je seveda v spominu ostala misija (tam, ena 8-ma po vrsti), ko ostaneš sam sredi gozda, sotrpini umrejo, ker jih Hind potamani, celotna vojska Nata pa se izkrcuje iz otoka Everon zaradi ruske invazije. Ura je bila okoli 5:20 zjutraj.

"Papabear to all units, the last evaq from Everon is at 5:45 hours, out."

"Papabear this is Alpha, I`m on my own, come in, over. Papabear, come in. Papabear this is Alpha, over. Damn this radio, why don`t they hear me."

Potem se pa morija začne. Misijo sem ponavljal pomoje ene 20 krat če ne več. Pobegniti iz gozda, ki je poln Rusov, potem preko travnikov, po katerih so se vozili oklepniki, nakar sem prišel do ene kmetije, kjer sem našel Škodo 120L in z njo pobegnil proti alternativni lokaciji, kjer bi pobrali še zadnje vojake iz Everona. Vem, da sem tiščal gas kolko je šlo (če si shift držal je šlo hitreje - hehe), okoli mene pa so pokale granate od T-72 in T-80. Potem pa pridem do lokacije, ki so jo že prevzeli Rusi in te zaprejo. Popoldne jih napadejo Gverilci in te rešijo iz ruskega tabora. Fascinantno do amena.

Grafika je res že takrat bila kakšno leto za časom, vendar, če upoštevaš, da je morala igra z enim nalaganjem renderirat otok 100 kvadratnih kilometrov z vsem gozdom, hišami, enotami itd., niti ni tako slabo. Sploh, če igro naredijo Čehi :D

post-1649-1221394116_thumb.jpg

post-1649-1221394130_thumb.jpg

post-1649-1221394150_thumb.jpg

post-1649-1221394202_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!