Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

ja jaz imam.

na partisu maš ceu paket. dobr špil ni kej, samo pc je mau švoh :blink:

je to kot dodatek, izboljšava ali samostojn špil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te misije iz flashpointa se pa tud jst spomnem, sem tolkrat ta stavk slišu.. Glih zato sem jo nehu igrat :)

tudi jaz sem to misijo delal ene 15-krat...mislim da sem jo končno naredil tako da sem se plazi ene par kilometrov do extraction, trajalo pa je enih par ur....

kasneje sem bral en članek od te misije, kjer so devi priznavali, da so jo nalašč naredili tako težko, pač ker je nekdo, ki je misije pisal imel tak fetiš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem to misijo delal ene 15-krat...mislim da sem jo končno naredil tako da sem se plazi ene par kilometrov do extraction, trajalo pa je enih par ur....

kasneje sem bral en članek od te misije, kjer so devi priznavali, da so jo nalašč naredili tako težko, pač ker je nekdo, ki je misije pisal imel tak fetiš :rolleyes:

Ja fak, jz sm igral kakšen špil da mi je bil dobr, ne pa da sm ponoru zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to kot dodatek, izboljšava ali samostojn špil?

samostojen špil rečmo, ne rabiš prejšnjih delov. potegneš, inštaliraš, inštaliraš patch, mountaš slikco za zagon in špilaš. :)

tisti k mate kake hude grafične zna to zelo dober špil bit. edino kaj nemaram je to, da tak ful težko zacilaš te puhablene živauce z daleč.

jaz bi jo verjetno igral nonstop če bi mel bolši comp, zaj pa mi loada saved game ene 5 minut pa rajš visim na forumu. :wacko:

priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fak, jz sm igral kakšen špil da mi je bil dobr, ne pa da sm ponoru zravn :D

jst sem igral igrice, ko ti še rojen nisi bil :)

takrat je bil drug svet :rolleyes:

civ 1 na 10 disketah, za commodore, je trajal da je naloadal vsakič iz druge diskete kar nekaj časa.....ti bi že obupal :)

da ne omenjam prvih commodorjev s tape sistemom:

http://www.classiccmp.org/dunfield/vic20/h/tape.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me spominjat na komodorca. Sem čakal 30-45 min da se je en malo boljši špil naložil, pol na koncu pa še delal ni. :wacko:

spectrum je bil bolj enostaven.

Največji luksuz pa je bil, ko se na mađarskem v lentiju kupil prvo 8 bitno konzolo pa par špilov na kaseti v obliki čipa, ne na trak. Plug`n`play. :)

Pol sem pa še kupil kaseto s par sto špili gor. Še dons so ful igralni.

Prvi kompjuter pa 486 100mhz pa 8mb rama. Disk pa astronomskih 540mb. Pol sem moral pa še cd-rom kupit da sem lahko igral Tomb Raider 1. Edini original špil ki sem ga kdajkoli kupil, :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem to misijo delal ene 15-krat...mislim da sem jo končno naredil tako da sem se plazi ene par kilometrov do extraction, trajalo pa je enih par ur....

kasneje sem bral en članek od te misije, kjer so devi priznavali, da so jo nalašč naredili tako težko, pač ker je nekdo, ki je misije pisal imel tak fetiš :rolleyes:

Ja fak. Ko bi vsaj ne bil sam. Ali pa, da bi bil extraction kilometer bližje :) Tako pa sem komaj čakal, da mi je špil naredil autosave nekje pri kmetiji. Od kmetije naprej mi je v prvo uspelo. Prej pa me je skoz kaki BMP razstrelil po lepem travnatem pobočju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem igral igrice, ko ti še rojen nisi bil :)

takrat je bil drug svet :rolleyes:

civ 1 na 10 disketah, za commodore, je trajal da je naloadal vsakič iz druge diskete kar nekaj časa.....ti bi že obupal :)

da ne omenjam prvih commodorjev s tape sistemom:

http://www.classiccmp.org/dunfield/vic20/h/tape.jpg

Ja, ja, tega zadnjega se spomnim. Ko sva s kolegom glavo nastavljala. Nujni pripomoček pri kasetniku je bil šraufnciger. Vmes si pa šel na kosilo. Eden bolj priljubljenih sta bili Giana Sisters :)

Drugače pa od časa do časa pogrešam kakšne Heretice, Hexene, Redneck Rampage, Blood, Shadow Warrior, Transport Tycoon itd. Pol pa grem na staro kišto pa odšpilam kako partijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, tega zadnjega se spomnim. Ko sva s kolegom glavo nastavljala. Nujni pripomoček pri kasetniku je bil šraufnciger. Vmes si pa šel na kosilo. Eden bolj priljubljenih sta bili Giana Sisters :)

hehe legenda :worship:

ta video brings back memory's :

:rolleyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res... Jst sem tud precej živlenja preživu pred tvjem ko so ble tiste konzole na diskete, pa vsak špil je bil hud, eni pa čist hudi.

Zdej maš pa skor umetnino, pa te po 10min igranja mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ste že pri starih igrah; a še kdo igra superbike 2001 ?? Jst sm zdej ugotovu da se v tem špilu da ful hitrej pelat s štirivalniki, mal sm se jebal pa sm postavu rekord na Donningtonu s kawasakijem 1:30:26 (rekord 1:33:47 ducati) pa na Misanu 1:32:13 s suzukijem (rekord 1:34:296 ducati).

A bi kdo to igral prek neta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa Road rash mi je tud še zmeri zanimiv; ene 12 let nazaj sm mel demo verzijo k je bla sam ena proga- zanimiv je blo to da če nisi glih zmagal sta pa zmagala Mike al pa Rhonda- zmeri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa Road rash mi je tud še zmeri zanimiv; ene 12 let nazaj sm mel demo verzijo k je bla sam ena proga- zanimiv je blo to da če nisi glih zmagal sta pa zmagala Mike al pa Rhonda- zmeri :D

Jaaa, jaz sem zadevo imel enega 95-ega na Sega Game Gear-u. Mater je bil dober. Potem je prišel še na računalnik (vau) in N64 in PSX. Na slednjem je sledilo še nekaj nadaljevanj in bil je celo 3D! Za računalnik pa nič... še danes jim zamerim, čeprav se včasih malo potolažim z Jacked.

Road Rush 3D:

road3dps19nw.jpg

Jacked:

919974_20040514_screen005.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kaksne igre da se furas po cestah in mestih,tko da je podobno NFS undergroundu,sam da se voziš z motorji :D

1 stran nazaj, pa tko ene 5x vsaj omenjen

TDU, superbike riding challenge

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a kdo igra/je igral igrco The Godfather?

Ker sm že čist vse naredo, pa mi ne "uspe" postat DON OF THE NY ... ka naj nardim?

help :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, sem ga že videl na policah v Bofu :) Sicer še Crysisa nisem špilal, ker si bom najprej Visto dal gor (opazna razlika med DX9 in DX10).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, sem ga že videl na policah v Bofu :) Sicer še Crysisa nisem špilal, ker si bom najprej Visto dal gor (opazna razlika med DX9 in DX10).

rabiš oreng mišičasto grafo, da boš lahko polno užival v crysisu na dx10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo oz ali kdo špila SBK 08? lah rečm da je ta špi za s tipkovnco špilat porazen

ištalirov, probov, po 10 min zbirsu... katastrofa... prejšni je biu 3x boljši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!