Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Brothers in Arms Hell's Highway :worship:

Lep špil, lepa zgodba, atraktiven, lepe pokrajine, super igralnost in grafika, priporočam

http://brothersinarmsgame.us.ubi.com/agegate.php?destURL=/

http://video.google.com/videosearch?hl=sl&...4&ct=title#

morm probat... prvi del je biu obupno zanič... vsaj kar se igralnosti tiče

kdaj pa pride GTA IV za pc??? baje konc oktobra je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj mi pri igerci hitman blood money, v misiji "u better watch out" kjer se nahajaš nekje v skalnem gorovju in moraš na neki zabavi pospravit določene osebke, čist vedno zgodi ko stisnem tipko E ali G, ki pomenita določeno akcijo, da me naenkrat fukne ven iz igerce direktno nazaj v windowse...to mi dela samo v tej misiji, prej mi ni nikol, in sem šel za foro sprobat prejšnje misije in dela vse lepo in prav, samo v tej me tole zajebava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj mi pri igerci hitman blood money, v misiji "u better watch out" kjer se nahajaš nekje v skalnem gorovju in moraš na neki zabavi pospravit določene osebke, čist vedno zgodi ko stisnem tipko E ali G, ki pomenita določeno akcijo, da me naenkrat fukne ven iz igerce direktno nazaj v windowse...to mi dela samo v tej misiji, prej mi ni nikol, in sem šel za foro sprobat prejšnje misije in dela vse lepo in prav, samo v tej me tole zajebava

Eh, Stalkerja sem že dol vrgel, ker me ta hroščavost moti. Verjetno me ne bi, če bi bil tudi sam insekt (hrošč). Bom ga kupil, ko bo za 12€.

Hm, zanimiva ugotovitev. Sam imam sicer originalnega Hitmana in se mi to še ni zgodilo. Si probal spremeniti konfiguracijo tipk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem neko streljačino v stilu Ghost Recon Advanced Warfighter 2, le da bi malo manj kreširala. Špilal bi coop s kolegom preko neta...

Kaj je trenutno takšnega na 'tržišču' za PC platformo?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Stalkerja sem že dol vrgel, ker me ta hroščavost moti. Verjetno me ne bi, če bi bil tudi sam insekt (hrošč). Bom ga kupil, ko bo za 12€.

Hm, zanimiva ugotovitev. Sam imam sicer originalnega Hitmana in se mi to še ni zgodilo. Si probal spremeniti konfiguracijo tipk?

sem probal ja, pa isto sranje, vedno ko hočem naprimer odpret vrata, sestavit snajperco in podobno mi vrže ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele igram red alert iz leta nekje 96, pa sem čisto noter padu. :krneki:

A obstaja kakšen novejši špil na isti način, ampak seveda z boljšo grafiko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele igram red alert iz leta nekje 96, pa sem čisto noter padu. :krneki:

A obstaja kakšen novejši špil na isti način, ampak seveda z boljšo grafiko?

Tudi mene zanima isto. Drugače pa je bila igra Tiberian Sun tudi podobna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, a vidva sta pa učer internet dobila..... :P Joke......splača se pogledat tule, če se usmerimo samo na Westwood......realnočasnih strategij je pa malo morje..........StarCraft,Age of Empires,mogoče še Empire Earth, če jih naštejem sam nekej.

Ja to vem, da je polno takih strategij, ampak ker se mi ne da vse probavat, me samo zanima katera je najbolj igralna ter podobna kot red alert in pa novejša seveda. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem, da je polno takih strategij, ampak ker se mi ne da vse probavat, me samo zanima katera je najbolj igralna ter podobna kot red alert in pa novejša seveda. :whistle:

Command & Conquer 3: Tiberium Sun

in dodatek k tej:

Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Sva s tamalo čist not padla! :D

Ko jo 1x probaš ti ni več pomoči! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Alert 2, pa dodatek Yuri's Revenge.......te dve sta me kr dolg časa držale pred računalnikom :grim Ni kej, Westwood obvlada B)

Drgač me pa zanima če kdo špila Metal Gear Solid 4.......ocenjevalci kr dol padajao ob tej igrci - sam sej ni čudn,če ma Kojima prste vmes :D MGS sm že na PSX-u špilal do onemoglosti, pa bi se znal zgodit da bo tukej podobno..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med mojimi najljubšimi strategijami je

S samim načinom kontroliranja enot so zadel v piko in se da res dobre taktike izvajat. Enote so uravnotežene in ni tistga da napadeš z dobrimi enotami in je to to, ampak moreš stalno kombinerat. Proti vsaki enoti imaš dober kontra, mape so prav tako hude. Pa še če se želiš razvit, se moreš zaradi denarja (tukaj nafta) prisiljeno razširit skozi mapo, ni da se zakempaš v en kotek :). Če bo kdo kdaj za kako akcijo užgemo preko neta.. Če bomo usposobel :D

Jo pa res vsakmu k so mu strategije všeč priporočam, c&c serijo dodobra poseka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Alert 2, pa dodatek Yuri's Revenge.......te dve sta me kr dolg časa držale pred računalnikom :grim Ni kej, Westwood obvlada B)

Drgač me pa zanima če kdo špila Metal Gear Solid 4.......ocenjevalci kr dol padajao ob tej igrci - sam sej ni čudn,če ma Kojima prste vmes :D MGS sm že na PSX-u špilal do onemoglosti, pa bi se znal zgodit da bo tukej podobno..... :kva2:

ra2 mi še zj krajša cajte hehehe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomozuki al kaj maš že nick :), k si enkrat omenu da čakaš na Crysis da boš imel dx10. Zdej imaš nek patch (no najbrš je bil že prej :D), ki ti vklopi vse bombončke, ki jih ponuja dx10 v dx9 in xpjih tko da navali :). Rabeš pa celo elektrarno da to poganja, moj mlinček je prešvoh...

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že te dve igri srobal?

Pravkar sta izšle:

Ne še, igram pa Far cry 2 in Fallout 3.... obe sta carski :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom moral pa spet novo grafo kupit, sedanja mi deluje samo še v 2d načinu. Zgleda je neka napaka na ramih. :krneki:

Sem imel v mislil rabljenega radeona 3870?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!