Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Meni pa glih 3jka ni, preveč arkadna, pa na slab način. Recimo 2jka mi je dobra, je čist arkadna, ampak nekak ma dobro igralnost. 08 se šele zdej daje dol, ampak če bo podobno kot 07 bo vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te je blo res use na arcade postavlen, k grem glih kšno tekmo na dan odšpilat k nimama cajta da bi skoz nabijav. Kok maš ti kej cajte če slučajno igraš?? Pa na kero stopnjo???

valencio imam na 1.29.005 na advanced, simulation pa okol 1.33. Več se mi ni dalo ker nimam živcev. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valencio imam na 1.29.005 na advanced, simulation pa okol 1.33. Več se mi ni dalo ker nimam živcev. :P

A se da kje videt rekorde ločeno za 'arcade', 'advanced' in 'simulation'? :unsure:

Drugač mam v Valencii 1:26.637 (to mi pokaže pri 'quick race') oz. 1:26.704 ('time attack') - pa sem večinoma igral na 'medium', 'real laps' in 'advanced'. Je pa res, da sem do zdaj vozil samo in izključno Valencio... :whistle:

Simulation se mi pa zdi brezveze igrat, ker je brez analognega gasa in bremz vse skupaj uzalud.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probu motogp08, sicer sem sam par krogu odpelu, tolk da mal videm kako je to.

Mugello sem vozil 1.44.191 na advanced, zaenkrat :)

Sam je špil precej dolgočasen, tko da dolgo siguren ne bo dolgo gor.

Prek neta tudi ne bo šlo, ker ne podpira igranja preko lana, tko da ni druge koker da maš original ključ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probu motogp08, sicer sem sam par krogu odpelu, tolk da mal videm kako je to.

Mugello sem vozil 1.44.191 na advanced, zaenkrat :)

Sam je špil precej dolgočasen, tko da dolgo siguren ne bo dolgo gor.

Prek neta tudi ne bo šlo, ker ne podpira igranja preko lana, tko da ni druge koker da maš original ključ.

wuhu, dobr da mi ne dela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa bi jas lahko moto gp 08 špila prek neta?? ke moren stisniti?? igro sem potegnil z interneta. nikjer pa ne piše multiplayer ali pa kaj podobnega

Ne moreš je ti igrati! Ker si žleht!! :grim

Ne govori na glas, da si igo "ukradel", majke ti!! :grrr

Multiplayer?! Ja,to je tisti, ki igra več iger hkarti! Na različnih konzolah! :grim Gorbačov recimo. :kava:

Še kaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko gremo pa moto gp 2 (jst raj tole) :D, ali 3. Za te dve vem sigurno da se da.

Še najbolša od vseh je pa gp500, sam tle so poem velki problemi da se vsem špil zdila, pa noben ne zna dodatkov inštalirat, pol pa ko že vse rata je pa velikim pretežka, pa ostaneva spet sam 2 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš je ti igrati! Ker si žleht!! :grim

Ne govori na glas, da si igo "ukradel", majke ti!! :grrr

Multiplayer?! Ja,to je tisti, ki igra več iger hkarti! Na različnih konzolah! :grim Gorbačov recimo. :kava:

Še kaj? :D

nič sen ne jas žleht B) .kapa mi morejo če sen igrico doj z interneta potegna :lol1: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale moto gp 08 je totaln bullshit... sm probou, 5min pa je šlo dol..

eh ke je bullshit :nono: , da neveš špilate zato, ti si bullshit

kera igrica je zej za pc bojša: moto gp 08 ale superbike 08 ???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ke je bullshit :nono: , da neveš špilate zato, ti si bullshit

kera igrica je zej za pc bojša: moto gp 08 ale superbike 08 ???????

oboje je bullshit ;)

superbike 06 se mi zdi da je bla pa top top :D

Jernej, maš še ra3?

jap :)

si potegnu dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko gremo pa moto gp 2 (jst raj tole) :D, ali 3. Za te dve vem sigurno da se da.

Še najbolša od vseh je pa gp500, sam tle so poem velki problemi da se vsem špil zdila, pa noben ne zna dodatkov inštalirat, pol pa ko že vse rata je pa velikim pretežka, pa ostaneva spet sam 2 :D

Jst sm pa tretji :naughty: Igram pa dodatek Motogp 05 (sam tega znam inštalirat) ampak če ni real match fizike, se da preveč hitre čase postavlat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo pol gremo lahko tole, 3je smo sigurni.

Raj bi šel sbk05 set, ker se mi bol dopade fizika. Tista real match, sej je dobra, sam ni bla narejena za ta špil, pol pa čudno izpade.

Bomo se juter zvečer zmenil, pa gremo pol naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se kdo rad pridružu online špilanju red alert 3 nej pove, pa bomo povedal kako naprej da igramo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo igra Lineage 2???Za krajšanje zimskega časa :).Sam igram na private serverju Tehgamers.Če ste iz Ljubljane in imate optično povezavo bi morali imeti ping okoli 1 :naughty: .Torej če se kdo zanima naj me kontaktira prek osebnega sporočila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valencio imam na 1.29.005 na advanced, simulation pa okol 1.33. Več se mi ni dalo ker nimam živcev. :P

valencia na advance pade 1.25.17 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!