Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Živjo!

Prosim, če mi kdo pove kje bi dobil kodo oz. karkoli za Call of Duty 2 Multiplayer, ker ne morem igrat preko neta, saj mi skoz napiše key error!

LP!

www(PIKA)serials(PIKA)ws

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
ma kdo crack burnout paradise

kot že omenjeno partis

drgač je pa igra kar zgrešena... toti avtomatiki, brez speedometra, pa še avti ter motorji šaltajo v neskončno... recimo na eni ravnini sigurn 15x prešaltajo višje... takih fatalnih (mogoče tudi namernih) napak pa jst ne prenesm... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probejte tole:

www.hotel626.com

p.s. dela od 18h-6h. :evilgrin:

kaj je to stari :D

sm vpisu rezervacijo da vidm kaj je to :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bwahaha.....grozljivka.... :evilgrin:

Si v hotelu, hodiš po sobah, v katerih rešuješ take in onake uganke....igra sicer ni dolga, je pa zanimiva za probat (ponoč pa slušalke na polno) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valencia na advance pade 1.25.17 ;)

pri meni pa 1:24.7 :rolleyes: ampak sem jo danes prvič pelal in delal napake, če igram še pol ure bo šla zlahka pod 1:24.0 :evilgrin:

drugače pa brno 1:44.3, moj frend pele 1:43.0, sam on drgač igra k sam šalta pa drgačno kamero :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pred kratkim sem si kupil Mass Effect :) Ni se mi dalo 15Gb downloadat pa potem še vprašanje, če bi lepo delalo. Skratka, dobra, če že ne kar odlična FRP. Z dialogi se da vplivat na potek zgodbe - končno :) Unrealovo grafično srce se je še enkrat izkazalo...

mass-effect-skyline-big.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, men je tudi všeč mass efect. Predvsem me zanima kako se bo zgodba kaj razvijala. Sam zdele se mi mal ne da poglabljat v podrobnosti bojevanja, pa mal stagniram. Jo pa bom enkrat obrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, men je tudi všeč mass efect. Predvsem me zanima kako se bo zgodba kaj razvijala. Sam zdele se mi mal ne da poglabljat v podrobnosti bojevanja, pa mal stagniram. Jo pa bom enkrat obrnil.

S kolegom igrava ;) On na arogantno varianto, jaz pa na "prijazno" noto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja LFS je hardcore simulacija, od nekega popravka naprej pred par leti se brez volana skor ne da igrat oz. za silo gre (tudi z miško), tko kot kak GTR ali Race ki sta tudi kriza na tipke.

Gran Turismo pa je nekako simulacija, sicer dosti manj realna kot LFS... ampak vseeno ni ravno neka pravljica kot recimo need for speed zadnje par let :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej nekaj takega sem mislil :) GT se mi je pač zdel zelo simulacijski proti NFS-ju, ki je za otroke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GTR2 probi, meni je zlo fajn, tud občutek na volanu je dober. Če igraš pa na tipke pa tc pa abs vklopiš pa spet gas, ko rataš mal hitrejši tud na tipke čutiš kako se avto obnaša. Edina slaba stran špila so trki, mal se pipneš avta pa te že vrti.

Race sem tudi probal kar vredu, sam so mi avti prepočasni, rFactor je dobra zaradi modov, ampak meni osebno ni preveč dober občutek za vozit, je gtr dost bl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej nevem ali je že blo omenjeno v tej temi....Med zimo sem igral San Andreas Online....ful dobr je še posebi Role Play server na katerem igraš kot v resničnem življenju. Služba, policaji hiša, avto...

Je fajn igrat, nehal pa sem ko se je začelo malo lepše vreme :D oz, sem se naveličal

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ikariam, zakon zadeva, sam ko te potegne, pa požre enga časa:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!