Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

men dela, sam me fino bremza amd x2 @2.8mhz. Pa grafa mora met vsaj 512rama ranga 8800gt.

rajši kupi xbox 360, kot pa da daš v nadgradnjo pa bo še kar štekal. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo...če bi mi delala GTA 4 :unsure: ....mi pa skos neki šteka...pa zdele ko je pomlad in bo kmal poletje tk ni nuja po igrcah..bol porblem bo pol pozimi ko je dougcajt :trance_33_sleep:

Glej mogoče ni kriv računalnik. GTA 4 je pa res NAJSLABŠA optimizacija za PCje. Kot vemo je bila najprej narejena za konzole šele potem za PCje. Veliko je bilo govora, saj je tistim z mašinami za 1000-2000€ igrica štopala(beri imeli so max. 40fpsju z vsemi bonbončki).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dela mogoče komu na računalniku GTA IV?

dela že..sam igrat ne morš hehe

pač ful šteka..procesor mam iz leta 1800 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mogoče ni kriv računalnik. GTA 4 je pa res NAJSLABŠA optimizacija za PCje. Kot vemo je bila najprej narejena za konzole šele potem za PCje. Veliko je bilo govora, saj je tistim z mašinami za 1000-2000€ igrica štopala(beri imeli so max. 40fpsju z vsemi bonbončki).

Pomoje mam pa procesor preslab...no nevem..pozimi se bom bol pozanimal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mogoče ni kriv računalnik. GTA 4 je pa res NAJSLABŠA optimizacija za PCje. Kot vemo je bila najprej narejena za konzole šele potem za PCje. Veliko je bilo govora, saj je tistim z mašinami za 1000-2000€ igrica štopala(beri imeli so max. 40fpsju z vsemi bonbončki).

so že prišli patchi vn, ki so to odpravl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so že prišli patchi vn, ki so to odpravl ;)

Vem vem sam vseeno je ROCKSTARS izgubila kar precejšnji del oboževalcev. Sicer pa KMALU PRIDE MAFIA 2 WAAAAA :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Mafia 2 bo od Rockstar games al kaj? Drugače pa mislim da je večina igerc nareta najprej za konzole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so že prišli patchi vn, ki so to odpravl ;)

Kje pa je možno dobit te patche?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Mafia 2 bo od Rockstar games al kaj? Drugače pa mislim da je večina igerc nareta najprej za konzole.

NEEE Mafia ni od Rockstar games

hvalabogu

:whistle: .. Ja prav misliš in narobe je tako, ker ponavadi naredijo TAKO SLABE PORTE DA TE SRAT PRIME...patche pa...na njivo uradni strani,na megagames.com in pa partis,mojblink,mininova...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Se že install dela :naughty:

Dej nared kakšen screen, da vidm kako zgleda špila! Jaz bom dal čez noč downloadat ker mam tako bl švoh povezavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem razočaran nad špilom, ker grafika bi bla lahko bol izpopolnjena, nalaganje traja celo večnost in vsi motorji razen Ducatija majo preveč podoben zvok - težko opaziš razliko :(

Js pravem (in VZTRAJAM), da je MOTOGP 2007 TANARTABOLŠI in mislem da bo pr men tko tud ostal še neki časa - zgleda tko :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa video se ne da na večje kot 1280x960 :headbang:

Ko si v dirki se ostali motorji slišjo bolj k pa svoj :slap:

evo slike:

post-19296-1241885812_thumb.jpgpost-19296-1241885835_thumb.jpg

post-19296-1241885844_thumb.jpgpost-19296-1241885854_thumb.jpg

post-19296-1241885864_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašne so pa zahteve?

System Requirement

===============================

- Minimum Specification:

OS: Windows XP SP2 or Windows Vista

CPU: Intel 2.4Ghz or similar

RAM: 1 GB

Graphics Card: NVIDIA Geforce 6600 or ATI X1300 or higher (must support Pixel Shader 3.0)

===============================

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A-je-kaksna-igra-k-furas-motorje-pa-da-se-da-prek-neta-igrat,ne-vem-naprimer-ce-ma-moto-GP-to-opcijo(multiplayer)-al-kaksne-druge-motoristicne-igre,hwala-za-odgovor-:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je antičefur 2...kao MOD za Half-Life 2 :)

AČ 2 niti ne izgleda slabo :) Upam, da bo spet napadala Trenerka :D Sicer pa sem rahlo za cajtom glede iger. Toliko dobrih naslovov sem prešprical, da sem si omislil Bioshock, Kane & Lynch, Sam & Max EP1 in Mirror`s Edge. Mass Effect sem končal in .... Star Wars proti njemu res izgleda kot pocukrana vesoljska limonada. Komaj čakam 2 del. Orgazmiram pa tudi nad dejstvom, da pride v juniju Armed Assault 2. Prvi mi sicer ni bil všeč... verjetno zato, ker sem bil bolj navajen na Operation Flashpoint in Ruse... Ampak tanovi izgleda obetavno. OPF 2 se mi pa zdi preveč arkaden v stilu COD. Do takrat se bom pa tolažil s BF2 preko mreže. Ni druga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!