Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

AČ 2 niti ne izgleda slabo :) Upam, da bo spet napadala Trenerka :D Sicer pa sem rahlo za cajtom glede iger. Toliko dobrih naslovov sem prešprical, da sem si omislil Bioshock, Kane & Lynch, Sam & Max EP1 in Mirror`s Edge. Mass Effect sem končal in .... Star Wars proti njemu res izgleda kot pocukrana vesoljska limonada. Komaj čakam 2 del. Orgazmiram pa tudi nad dejstvom, da pride v juniju Armed Assault 2. Prvi mi sicer ni bil všeč... verjetno zato, ker sem bil bolj navajen na Operation Flashpoint in Ruse... Ampak tanovi izgleda obetavno. OPF 2 se mi pa zdi preveč arkaden v stilu COD. Do takrat se bom pa tolažil s BF2 preko mreže. Ni druga...

Ce-rabs-realisticno-igro,si-omisli-Arma2,pravo-naslednico-OFP-:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem dovolj slan...maš kaj soli za posodit????

da ne bo offtopic....

inFAMOUS je hud špil za ps3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem dovolj slan...maš kaj soli za posodit????

da ne bo offtopic....

inFAMOUS je hud špil za ps3

Heh-men-pa-ni-vsec,sm-probu-demo-v-Big-Bangu,pa-tko-vse-bl-bedn-deluje,vsej-men,bom-raj-pocaku-na-prototype -:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce-rabs-realisticno-igro,si-omisli-Arma2,pravo-naslednico-OFP-:)

No, sej o tem sem dal tudi link ;) Arma 2 bo pomoje vrhunska :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vidli reklamo za Modern Warfare 2???

KONC KONC MODEEEL :P

inFAMOUS je glih tko mal za zajebancijo ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem si ogledal trailer :) Dobro izgleda ja. Filmsko, kot vsi COD-i... Sicer niso najbolj realni, vendar učinki odtehtajo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cod-serija-je-en-navdn-drek-ratala,tm-nekje-do-Cod2-je-se-blo-fajn-za-igrat,sam-zdele-pa-prow-molzejo-tole-serijo,nc-novga-ne-nardijo,ista-umetna-pamet-kot-iz-prvega-coda,isti-graficni-pogon,ne-vem-no-kr-razocaran-sm,multiplayer-so-cist-zajebal,so-ga-nardil-bl-doseglivga-za-ostale(+perks)loh-se-rece-da-je-zdej-noobfest-ratu,k-vsak-dobi-kille,tud-en-k-igra-prvic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cod-serija-je-en-navdn-drek-ratala,tm-nekje-do-Cod2-je-se-blo-fajn-za-igrat,sam-zdele-pa-prow-molzejo-tole-serijo,nc-novga-ne-nardijo,ista-umetna-pamet-kot-iz-prvega-coda,isti-graficni-pogon,ne-vem-no-kr-razocaran-sm,multiplayer-so-cist-zajebal,so-ga-nardil-bl-doseglivga-za-ostale(+perks)loh-se-rece-da-je-zdej-noobfest-ratu,k-vsak-dobi-kille,tud-en-k-igra-prvic...

ubistvu nisi nič povedal, samo kar se tiče igralnosti, grafike, realnosti je po mojem mnenju COD korak pred vsemi ;)

p.s. Tipka za presledek je una tavelika tadolga na spodnjem delu tipkovnice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu nisi nič povedal, samo kar se tiče igralnosti, grafike, realnosti je po mojem mnenju COD korak pred vsemi ;)

p.s. Tipka za presledek je una tavelika tadolga na spodnjem delu tipkovnice .)

No no ne bit pamtn :) hocm povedat da je cod isti ze od 2003,nc ni spremenenjen...realn pa tud ni cod lol :D je navadna arkadica ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne bit pamtn :) hocm povedat da je cod isti ze od 2003,nc ni spremenenjen...realn pa tud ni cod lol :D je navadna arkadica ;)

PROSIM-POVEJ-MI-BOLJ-REALNO-STRELJAČIN???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operation flashpoint. Kej novejšga pa ne poznam k sem mal obupu nad igrcami.

Drač pa kje ti videš realnost pri CODu, to da cel saržer nad njemu sprazniš pa še kar miga al da mu daš headshot 2m stran od ramen :D, normalno da je arkada, drugače ne bi blo tko zabavno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operation flashpoint. Kej novejšga pa ne poznam k sem mal obupu nad igrcami.

Drač pa kje ti videš realnost pri CODu, to da cel saržer nad njemu sprazniš pa še kar miga al da mu daš headshot 2m stran od ramen :D, normalno da je arkada, drugače ne bi blo tko zabavno :)

Ubistvu maš kar prav, tud jst nism več tok not med igram, samo kar pa probam od novih streljačin je pa vse več ali manj podn od podna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa tja so igre vse take ko ga streljaš v glavo iz 2 metrov pa porabiš ene 10metkov da pade-pa take fore....sem igral CS 1,6 nekoč

pa je bilo tudi takih for nerealnih ko je source prišel se je mogoče čisto malo spremenilo...drugače pa da povem če bi umrl od 1ega metka pa tudi nebi bilo zabavno ;) ali pač?

Mene igre sploh ne zanimajo več....ker ubistvu moraš vsak let novo grafično kupovat da ti kakšni ql špili delajo....denarja pa nimam da se

preseravam naokol z bedarijami ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM-POVEJ-MI-BOLJ-REALNO-STRELJAČIN???

PIzda mas pa res dober smisel za humor :worship: hahaahah /sarcasm

Drgac kaj je bl realisticno od Cod iger,am Rainbow Six(enka,Rogue Spear in Raven Shield),pol mas prvi Ghost Recon,pa Graw 1 in Graw 2,Swat 3 in Swat 4,OFP in Armed Assault,pa zdele je prsla vn se Armed Assault 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARMA 2 je še najbolj realistična. Če pa hočeš prou realistično se prijavi v SV in pojdi v Afganistan. Akcija garantirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARMA 2 je še najbolj realistična. Če pa hočeš prou realistično se prijavi v SV in pojdi v Afganistan. Akcija garantirana.

Bl realisticne ni od arme ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!