Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Jo dele sm u jokerju prebrau da so projekt mafia 2 zaustavl (vsaj zaenkat) ker so odpustil glavnga programerja! ze tko bi zamudila zdej so jo pa se zaustavl bo se velik poznej vn prsla! pa lih mafia je moj najbolsi spil pa tok komi cakam na 2-ko!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težave mam z World Championship Snooker 2004...že dva različna vira sem probal pa mi noče inštalirat....vse lepo in prav izberem mesto inštalacije...kliknem dalje potem pa javi da je prekinjena inštalacija in da naj probam še enkrat.....a se komu sanja kaj bi lahko bilo.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj si prav mislil, king of the road je starejša od 18wos.

hard truck -> hard truck 2 -> king of the road -> 18wos -> 18wos:AA -> 18wos:PttM.

če ti je všeč zadnji 18wos, ti bo verjetno tudi king of the road...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 CD-ji iz suprnove. sem inštaliru z daemonom, zaenkrat vse dela (tudi gradnja hiš) in to brez cracka... :huh:

Hm, bi ti meni lahko posodo te 4 CD-je za presnet? :music2: Pa ti še dam kakega Prešerna .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BC bi se dalo kako pridt do teh image fijlou. Glede na to da sva iz istga kraja?

Treba spet mal simske špilat....so mal zamrl:D Pa kako vilo zgradit :lol:

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda špilamo Cod:Uo....zakon špil...na katerih servernih igraš pa kakšen nadimek uporabljaš...jst sem najdu par švedskih skrekanih serverjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda špilamo Cod:Uo....zakon špil...na katerih servernih igraš pa kakšen nadimek uporabljaš...jst sem najdu par švedskih skrekanih serverjev....

zdle sm začel špilat UO prej sm pa včasih mal navadn COD. res zakon špil :yea2: :notworthy: sam pametne serverje iščem, dej povej za tte tvoje, če ni skrivnost. špilam na siolu sam mi ne diši prevč, sploh tist Search & Destroy jst sm bl za TDM pa to. nick pa kokr kdaj, ponavad ZEUS al pa kr HAWKey.

p.s.: če še kdo pozna kake pametne serverje je informacija dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dobrih evropskih serverjev za COD:

212.11.68.151:28961

193.2.116.147:28960

213.17.192.7:28960

83.219.67.44:28960

217.172.172.217:28960

194.177.209.42:28960

OPOMBA: Za delovanje nekaterih serverjev, morate namestiti dodatne mape!

Upam da boste uživali ob igranju na teh serverjih.

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle sm začel špilat UO prej sm pa včasih mal navadn COD. res zakon špil  :yea2:  :notworthy: sam pametne serverje iščem, dej povej za tte tvoje, če ni skrivnost. špilam na siolu sam mi ne diši prevč, sploh tist Search & Destroy jst sm bl za TDM pa to. nick pa kokr kdaj, ponavad ZEUS al pa kr HAWKey.

p.s.: če še kdo pozna kake pametne serverje je informacija dobrodošla.

obstaja varjanta, da če uporabljaš All seying eye narediš svoj filter...

torej naredi sledeče. v EYE pojdi na meni filter/new filter...za ime/name napiši recimo "skrekani serverji"...potem v prostor, ki ti je ponujen pod tem skopiraj sledeči ukaz

1 if hostname ~!= "*crack*" goto 3

2 goto 4

3 if hostname ~!= "*[c]*" goto 5

4 goto 6

5 if hostname ~!= "*key*" remove

zadeva mora zgledat tako...

post-291-1097095894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!