Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Odigral. Zanimiva zgodba, vendar preeeeemalo dodelana in nikakor ne dovolj vpleetena v igro. Celotna igra se potem zmanjša samo na nonstop streljanje enainistih nasprotnikov. Vsake toliko časa kakšna "wannabe" umska zagonetka ne popestri zadeve. Tudi sama "akcija" je bolj kot ne dolgočasna. Grafika je seveda za dol past. To pa je po moji oceni edina zelo dobra lastnost te igre. Vsekakor če imaš željo streljat nasprotnike potem je edina rešitev za vsaj malo napetosti on-line. CSS ali pa mogoče kaj drugega. Če želiš dobro zgodbo je vsekakor boljši Max Payne (seveda prvi del, drugi že malo peša) ali pa kakšen FRP.

Največji problem te igre se mi zdi predvsem to da po vseh teh letih razvoja igra ne ponudi absolutno ničesar novega in pretresljivega in se izgubi v povprečju podobnih streljačin. Upanje na dober MP je splahnelo takoj ko sem jo naložil. Obstaja samo CSS ki pa je tako ali tako samo nadaljevanje CS in smo spet pri nadaljevanju franšize. Ne morem se znebiti občutka da se je ekipa posvečala samo razvoju grafičnega pogona, ki ga bodo lahko sedaj tržili med tem pa so na samo zgodbo in igralnost popolnoma pozabili in jo na hitro spacali skupaj kot malce okraskov na grafični pogon.

Če imate kakšne komentarje ste absolutno vabljeni v diskusijo in me poizkusite prepričati v nasprotno.

Končna ocena: <_< (smrdi po nategu)

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej kot sem napisal. So igre z zgodbo in igre ki temeljijo na igralnosti. Žal se HL2 v nobeni od teh kategorij ne dvigne nad povprečje. 6 let razvoja ne da bi lahko pokazal kar koli novega in posebnega? Razen grafičnega pogona seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kec.. drugi mislijo drugače :) ... po drugi plati, je ta igra dobla najvišjo oceno v zadnih 4ih letih se mi zdi... no, pač maš svoje mnenje...

@thuntercat: am.. 3.0AMD athlon, pa ATI radeon 256DDr :) ... samo dela na slabših tudi.. pisli da z 2.0G, pa 128MB grafično, bi moglo it skoz

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ TC Igra delovala tudi na Athlonu 1700+, GF Ti 2 (64MB) je pa priporočljiv bolši comp.

@ Glej sej ne pravim da je igra slaba. Je pa res da ne ponudi čisto nič novega in pretresljivega. Če je dobila najvišjo oceno, potem bi se malo vprašal o objektivnosti ocenjevalca. Sicer pa vemo kako te stvari delujejo pri nekaterih časopisih. Po moje folk zavede predvsem grafika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, sori za za****n CD, zgleda bo res najbols Daemon tools, pa tud z dvema CDjema ni problemov.. najprej "simuliraš enega, ko tega inštalira pa simuliraš druzga, as simple as that..  :OK:  za vsak slucaj se help..  .)

Hvala, ampak ne dela... :(

Očitno je file pokvarjen... sem skušal "mountati" sliko, pa pravi, da file not accessible. Najbrž se je pri prenosu kaj pokvarilo...

Mimogrede: ali ima kdo Age of Empires 3 in Age of Mythology? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: ali ima kdo Age of Empires 3 in Age of Mythology?  ;)

Imam:), Age of Mythology+Golden Gift (upgrade), ena boljših iger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi se zmeraj najboljsi spil Crusader: No remorse

Crusader: No Regret je bil ze slabsi....Si moral orozje nabavljat pri tistem dilerju v bazi...s trupel pa nisi dobil dosti(ce sem si prav zapomnil) Vsaj ne s tistih. ki si jih raztopil :D

Se zmeraj cakam na tretji del....

Description

IF YOU DON'T HAVE A BAD ATTITUDE... YOU DON'T HAVE A CHANCE. As a Silencer - one of the elite enforcers of the World Economic Consortium - you're supposed to be incorruptible. But if the system you serve is utterly corrupt, where does that leave you? Now, your former employers better watch their backs because you're coming after them with all the firepower at your command. No pity... no mercy... no remorse.

Hehe... Krusejdr.... Zakon O:-)

Pa za tiste case je bila grafika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... legendarne FALLOUT in FALLOUT2...

:yea2: :notworthy:

Combat shotgun pa burst mode :kva2:

Combat Shotgun. A Winchester City-Killer 12 gauge Combat Shotgun, bullpup variant. In excellent condition, it has the optional Desert Warfare environmental sealant modification for extra reliability. Min ST:5. It weighs 11 pounds.

Damage: 15-25, Range: 22, Ammo: 12 x 12 ga. shot

Hehe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa še bolje, če si bil srečen si v enki srečal sesut NLP in si lahko dobil en lep ALIEN BLASTER ... 40-90 hp :D small energy cell seveda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če si bil srečen ...

:(

Nism biu...Sem dal Strenght pa Perception do konca, pa Agility cim vecji, pa Sniper perk, Bonus rate of Fire, Action boya, pa Turbo plasma rifle, pa samo po oceh.... :devil:

Turbo Plasma Rifle. A modified Winchester P94 Plasma Rifle. The plasma bolt chamber has been hotwired to accelerate the bolt formation process. Min ST:6. It weighs 19 pounds.

Damage: 35-70, Range: 35, Ammo: 10 x Micro Fusion Cell

Deathclawa unicu z enim, najvec dvema streloma.... :yea2:

Takih spilou ne delajo vec :yea2: (al se men sam zdi, al se res staramo :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fallout 1,2

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S. Govorice krožijo o trojki (pa ne mislim Tactics) :ph34r:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fallout Tactics nekako ni cisto pravi....Sej je bil kul, samo ni ravno falloff .)

Ja, o tej trojki ze kar nekaj casa poslusamo :( Eno drugo trojko cakam, pa tudi izgleda, da je ne bo :cry: (Firma propadla, ce se prav spomnim)

Ampak upanje umira zadnje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"you see a particularly unkept ghoul..."

ja ma se mi zdi da je na PS al Xbox že fallout3.

če ne mi je uredi tudi HALO in Ground Control 1,2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnil se na dve krasni igri: Blood in pa Duke Nuke'em 3D

Hehe, hudi komentarji glavnih likov.... Ma kaj hudi,..... najhudejsi :D

"I love the smell of Napalm in the morning"

Obadva seveda v multiplayerju.... :yea2: :yea2:

"Shake it, baby".... frit, frit

post-2120-1103020578.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!