Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

"kill 'em all, let God sort 'em out..." je v Duku najboljši imho.

Kaj ko bi se dogovorili pa bi recimo duka3d vsi potegnili (ker itaq več ne vem na katerem cdju ga imam) pa se zmenimo in ga vdarimo preko neta. Vprašanje e samo, če bo v winxp(ki jih trenutno najbolj uporabljamo) zadeva delala - menda se je dos okno odprlo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Če ma kdo priliko, naj sproba.

igra je free, cukne se pa tule http://www.3drealms.com/downloads.html

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnil se na dve krasni igri: Blood in pa Duke Nuke'em 3D

Hehe, hudi komentarji glavnih likov.... Ma kaj hudi,..... najhudejsi  :D

"I love the smell of Napalm in the morning"

Obadva seveda v multiplayerju....  :yea2:  :yea2:

"Shake it, baby"....    frit, frit

post-2120-1103020578.gif

Seveda! To so ja legende. Pa Shadow Warrior in Redneck Rampage si pozabo! Pri slednjem si se ga lahko napil, ko svinja, pol si šou pa kure strelat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kak simple zabaven game za 2 na isti tipkovci.. da mi punca ne zasovraži kompa do kraja ? Nekaj kot Atomic Bomberman in podobno...

LP

Igram: Warcraft 3 (roc, tft), Quake 3 OSP, Urban Terror (zelo na easy),...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medal of honour: Pacific assault :OK: :notworthy:

zakon špil...zanima pa me ali je mogoče igrat multiplayer s kopijo igre...na Eye-u mi ne vrže nobenga serverja ven.....EA ima itak ful napredno registracijo, da lahko potem na MP špilaš, rabiš original ključ(nič novega, le da skrekanih serverjev ni)....sam me zanima zakaj ni nobenega skrekanega serverja nikjer...oz. ali kdo ve če je kak server skrekan kjer lahko špilaš MoHPA Mp... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoče kdo novice o Mafii 2? Jst sm nazadne prebral da so jo prestavl ker so odpustil glavnga programerja! Ful me zanima ce jo bojo zacel naprej delat pa kdaj? Ce ma kdo ksne novice nej hit pove ker tazga spila k je pa to pa ni blo pa se dolg ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medal of honour: Pacific assault  :OK:  :notworthy:

zakon špil...zanima pa me ali je mogoče igrat multiplayer s kopijo igre :hmm:

Poem ti bo verjetno ugajal tudi "Call of Duty-United offensive"

Sicer pa nisem se zasledil, da bi se kdo brez original registracijske kode povezal na Multiplayer server.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

United offensive je bil kar dober dodatek, samo (pre)kratek. Na srednji stopnji, če igraš kot penzionist prideš v enem vikendu skoz. Evo, tukaj pa še slikica Toyote Corolle GT AE86 (Hatchiroku). Ena izmed mojih predelav...

post-1649-1103339681_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še ena od spredaj. Trenutno sem iz 180Kw uspel iztistnit 187Kw s tunanjem CPU-ja. Upam, da bo kmalu šlo še kaj več :rolleyes: Drugače pa gre na Dynotu 286Km/h ;) Avto je pa zakon... Sploh handling je 1A.

post-1649-1103339855_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poem ti bo verjetno ugajal tudi "Call of Duty-United offensive"

Sicer pa nisem se zasledil, da bi se kdo brez original registracijske kode povezal na Multiplayer server.

call of duty je že stara zadeva...

če nisi še zasledil igranja brez original ključa pol ne spremljaš dovolj scene(verjetno pa misliš le za MoH:PA)...na eye-u imam 46 skrekanih servejev za Cod:Uo...medalje pa nobene... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kak simple zabaven game za 2 na isti tipkovci.. da mi punca ne zasovraži kompa do kraja ? Nekaj kot Atomic Bomberman in podobno...

Atomic bomberman. :notworthy: Ga ni čez tega. Lahko tudi deluxe ski jump samo je bolj :zzz: ku bomberman.

Drgace pa jst igram... v bistvu neki kar SIGURNO ne igra noben drug motosvetovc. Ena igrca k je prou visek adrenalina. M$ Train simulator! :kva2: :naughty: :lol: :ph34r: B)

Ko vlečeš tistih 50 polnih vagonov čez Marias pass z dvemi Dash 9 lokomotivami in upas da bos z 12mph prisel cez se danes... huh :huh: ga ni boljsga! :OK:

:wacko:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Half life 2... :OK: igra ki je močno dvignila raven 3D streljank...konec je sicer malo beden, skoraj enak kot v enici in močno diši po tem da bomo nekoč ugledali tudi tretji del te res izvrstne igre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zanima me vse o Cs(Counter strike)...

to igro sem pred 5 meseci sprobal, dobil sem jo od kolega, pa je bila grafika ful slaba, nedodelana...sedaj sem pa po netu gledal screenshote in zgleda igra čisto drugače....boljša....

zanima me ali se da dobiti kje to igro free of charge....kako je z online igranjem ali potrebuješ kodo ali kako...

hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igro si lahko zastonj potegneš iz neta, moraš pa kupit CDkey, da lahko igraš na uradnih serverjih.. brez kode lahko igras samo na skrekanih serverjih.. Cdkey se da dobit pri kšnmu na ircu, ponavad za jurja, nekej takga... lahko pa ga dobiš tud če kupiš original HalfLife.

Popravljeno . Popravil SeLoTeJp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu mi moraš malo obrazložit kaj je razlika oz. kaj rabim....ker nimam pojma o čem govoriš.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima tale counter strike. Pa novi half life. A naj špile kar preko torrenta dol potegnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok čisto na hitro.

CS (Counter strike) je igra stara že okoli 6 let. Zadnja verzija te igre, ki se najbolj igra, je 1,6. Obstaja tudi nekaj "mod"-ov ki pa niso tako popularni. Torej ko folk omenja CS omenja verzijo 1,6. CS je multiplayer izvedba igre HL.

Na koncu leta 2004 je izšel HL2 in tudi multiplayer verzija te igre CS:S (Counter strike Source, ali po domače CS2).

Za online igranje moraš imeti Steam (program firme Valve za online igranje). Obstajal je tudi crack ki je omogočal online igranje na vseh strežnikih. Ne vem ali je to še mogoče drugače pa se da sprobati zadevo na skrekanih strežnikih.

P.S. Če vas zanima samo HL2 potem torrent, če pa bi radi CS:S igrali online pa svetujem original.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala KeC. Če se prav spomnem se je prve HL dalo igrati tudi multiplayer, vsaj mi smo par računalnikov takrat povezali skupaj in nažigali. Bom zdaj probal dobiti HL2. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kec kaj jaz torej potrebujem če hočem igrati zadnjo verzijo CS na skrekanih serverjih...

Hl 2 pa Counter strike Source...

al CS 1.6 pa counter strike source...

kaj je pa z CS: condition zero.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Polž

Tudi drugi HL ima multiplayer je pa totalno nedodelan in "krneki" vsekakor odsvetujem.

@ TC

CS: Condition zero je neke vrste mod originalnega CS. V kratkem pride tudi Condition zero mod za CS:S

Za CS ne vem kaj točno rabiš imaš pa ponavadi če downloadaš preko mule ali torrentov zraven tudi crack.

HL2 je tako ali tako singleplayer in si ga samo potegni z mule ali torrenta (crack bo skoraj sigurno zraven)

CS:S je bilo možno z crackom igrati na vseh strežnikih (ne vem kako je sedaj s tem). Potrebuješ program Steam (najdeš ga na muli ali torrentih ali pa na Valve-ovi domači strani), downloadano igro in pa crack (z navodili ki jim sledi do zadnje pike).

Če ti bo zadeva všeč potem vsekakor priporočam original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!