Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

ja s temu HL2 je kar velik zajebancij, mislem pa d za igranje prek internetnih strežnikov potrebuješ orig. kodo, ki je napisana na orig. pakiranju igre (vsak izvod ima drugačno kodo, in če ima kodo že kdo v oporabi je sam ne moreš uporabit) dost zajebana situacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, sem že pozabil, pa sem jo spet najdu in sem ponovno navdušen... Z!!

Z, zakon igrca, stara kar 7 let. he he

" We lost, you asshole! "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, sem že pozabil, pa sem jo spet najdu in sem ponovno navdušen... Z!!

Z, zakon igrca, stara kar 7 let. he he

" We lost, you asshole! "

Tole igrco sem pa js tud prešpilo :yea2:

Sej gre za tako strategijo, ko vodiš neke robote, važno je pa, da zasedeš ozemlje - zastavico?

Če mislima enako - to je res revolucionarna igrca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre za tako strategijo, ko vodiš neke robote, važno je pa, da zasedeš ozemlje - zastavico?

Točno tako, pa zelo akcijsko je naravnan ta špil, res zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A couter strike je samostojen špil ali samo multiplajer pack za HL2? Lahko kupim torej samo CS in ne HL?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

MotoGP: Ultimate Racing Technology 3

:kva2: :OK: :kva2: :yea1: :kva2:

Komi čakam! MotoGP 3 pride ven meseca maja. Poleg dirkališč boš lahko vozil tudi po ulicah in cestah. Upam, da bo tole fajn zadevica.

screenshoti

motogp-3-20050126025803286.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si zanalaš dol spravu MotoGP2 da sploh vidm zakaj se gre.

Pa morm rečt da bol v podnu igre še nisem videl (kar se nastavitev tiče) nit nastavitev grafike nit tipk NIČ res žalost upam da bo trojka imela vsaj to.

Pa ful je čudn da se jih da tako prehitevat ??? če ne v ovinku pa po ravnini sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo slučajno staro igrico Z bi bil daleč najbolj zainteresiran za odkup, lahko tudi skopiran komplet cd, važno da dela..

sporočte mi če je kak zainteresiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si zanalaš dol spravu MotoGP2 da sploh vidm zakaj se gre.

Pa morm rečt da bol v podnu igre še nisem videl (kar se nastavitev tiče) nit nastavitev grafike nit tipk NIČ res žalost upam da bo trojka imela vsaj to.

Pa ful je čudn da se jih da tako prehitevat ??? če ne v ovinku pa po ravnini sigurno.

Grafiko in tipke se da nastavit pred zagonom igre (zaženeš "MotoGP2 Launcher" potem pa klikneš na gumb "Configure Games" ali "Configure Controllers").

Prehitevaš jih pa lahko zato, ker imaš težavnost na najnižjo stopnjo (mislim, da na amater). Drugače se pa nasprotniki prilagodijo tvoji vožnji - če voziš hitro, so tudi oni hitri in obratno.

MotoGP2 je meni zelo dobra igra, moti me le to, da je preveč arkadna. Upam, da bodo v 3. delu to popravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grafiko in tipke se da nastavit pred zagonom igre (zaženeš "MotoGP2 Launcher" potem pa klikneš na gumb "Configure Games" ali "Configure Controllers").

Prehitevaš jih pa lahko zato, ker imaš težavnost na najnižjo stopnjo (mislim, da na amater). Drugače se pa nasprotniki prilagodijo tvoji vožnji - če voziš hitro, so tudi oni hitri in obratno.

No tole bom pa kar prec sprobu

kako se pa preko neta špila kje se dobi IPje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z, potrebujem Z, nikjer ga ne morem downloadat zastojn...tako ponavljam, če ga ma kdo in mu je odveč ali ga lahko skopira, bi bil zelo vesel če mi to sporoči...

Z

Z

Z

rabim Z...

..

Z :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si zanalaš dol spravu MotoGP2 da sploh vidm zakaj se gre.

Pa morm rečt da bol v podnu igre še nisem videl (kar se nastavitev tiče) nit nastavitev grafike nit tipk NIČ res žalost upam da bo trojka imela vsaj to.

Pa ful je čudn da se jih da tako prehitevat ??? če ne v ovinku pa po ravnini sigurno.

Stvari se nastavi točno tako kot je Gionni. Grafika pa sploh ni slaba, še posebej če maš konkretno grafično kartico.

Kar pa se težavnosti tiče... prvi dve stopnji sta dokaj lahki in se da skoraj vedno zmagat, medtem ko pa je četrta stopnja 'legend' hudo zaj....a, samo ta stopnja ti je dostopna šele, ko zmagaš v prvenstvu na tretji stopnji (se trenutno ne spomnim kako se ji reče :blush: )

Bistvo igre je, da si na začetku ustvariš svojega dirkača in potem skozi dirkanje v prvenstvu in opravljenje določenih trenažnih nalog dobivaš točke, s katerimi kao nadgrajuješ svoj motocikel. Prav tako si lahko nastavljaš stopnjo realizma in spreminjaš nastavitve motorja, ki potem tudi močno vplivajo na samo vožnjo.

Če bi rad polno verzijo igre pošlji PM .) , pa boš potem pokomentiral

Meni osebno je ta igra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa Motogp tako enka kot dvojka smrdita. Zakaj......predvsem na račun arkadnosti in kao tisti 100%simulacijski slajder......obup.

fizike nobene, kot bi hovercraft vozu. Potem če sem imel na 100% simulaciji, nobenega opozorila da bo odneslo, samo ck, kot bi odrezu sem odletu.

Drgač sm pa usen v upanju da bo v Legend težavnosti kj bolj realna fizika razturu use klase, še na legend sem bil prvi v skupnem.....potem pa sam zagonu dol ta ščiš....

dobivam občutek, da se bo tale serija vrgla po poteh NFS U, kjer je grafično use najlepše igralnost, realnost, in uživancije pa nikjer za povohat ni!!

sam usen......kanček upanja imam še vedno.

rad bi dobil naslednika gp500, ali pa usaj SBK2001, kjer je fizika na vrhuncu!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač sm pa usen v upanju da bo v Legend težavnosti kj bolj realna fizika razturu use klase, še na legend sem bil prvi v skupnem.....potem pa sam zagonu dol ta ščiš....

:worship: men pa na legend ne uspe zmagat prvenstva :angry: če je dež na dirki sem pa itat več na tleh ko na motorju :grrr

..sicer pa igra sploh ni mišljena in se niti ni promovirala kot neka hard simulacija vožnje, je pa vseeno fajn za krajšat zimske dni :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!