Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

jest tut vcasih motogp igram

dejte mau povedat kok mate case na suzuki,ker jest sam to spilam skor,da mau vidm kok sm bedn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem zdele probov, sem dobu 1.55.65 najbolši krog. Pa bi se dal mogoče kej bolš, k sem ene par napakic naredu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znancu je delal na notebooku, pa še ta ni biv ne vem kaj(notebook, ne znanec;). Tko da minimalne so dokaj niske, sam če pa našopaš detajle je pa kr zahtevna igrca. Vseeno z vsemi detajli pa 1024 dela na gf 4ti ali radeonu 8500, pa kokr tolk spodobno še vse ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pa so minimalne zahteve za GP2?

js mam pentium 3 733mhz, 256mb rama, geforce 2 mx 440 pa lahko normalno špilam, samo da imam detajle še kar znižane.

Drugač sem pa na vseh progah dosegel najboljše čase (sej bi konkretno pogledal, sam ne najdem CD-ja :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer igrce nisem najdu, sem pa najdu TALE link, pa piš na stran, k pomojem jo majo sam ne smejo dat downloada k še ni freeware igrca. Piše pa da je bla downloadana tko da očitno se jo je dal snet :) .

Drgač maš pa tud naslednika igre Z: steel soilders!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ste nadrkani da pridete pod 1.50 :P . Če je kdo za, se tud za kake online dirke zmenmo.

vaja dela mojstra .) trening, trening in še enkrat trening :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx, samo sem gledal že na underdogs.com. sem mislil da jo ma kdo doma, pa če jo lahko skopira al kaj podobnega... Z2 steel soldiers pa mam. če najdeš koga ki jo ma, kar sporoči .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma simulacije niso za vsakogar, še posebej zame ne :) . To še težje igrco igrat ko motor vozet. Že moto gp se mi zdi da sem šele zdej zgruntov kako se voz, pa jo že kr neki časa mam.

Pa rečmo nfs:U2 men trga gate, čist igrca za uživat, pa tist zvoookkk.

Bom pa vseen probov tale sbk2001, gp500 sem špilov pa se mi ni dopadu. Ko da bi cegu furov. Pa še zgedajo tud ene tko motorji. Tale sbk mičken bl zgleda :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!