Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

@kawa7rr

a si v motoGP 2 zbral vse 'kredite' (zmagal na vseh progah, opravil vse trenažne naloge) :hmm: ko že ravno praviš, da se ti igra ne zdi težka :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jose:

Trenažnih kreditov sem izpolnil nekako do polovice, ker s takim in podobnimi forami se mi ne da ukvarjat, ker so mi tud čist mim,tko, da sem jih recimo pol rešil al pa malo več, ostalo pa se je dobilo na dirkah.....ufff....igra sama po sebi ni težka, edino ko sem prišel do legend kategorije, sem opazil hudo težavnost, kjer je pa hud preskok......pač....nič padanja in čimmanj napak :)

sam sem to preigraval v tistih časih ko je prišla na trg, potem pa je nikol več nism dal na računalnik ker ni za moje pojme vredna tistih 500mb al kolkr kol jih je že :)

Drgač pa itaq....kot sem že povedu, sem nor oboževalec motorjev in spremljam njih razvoj tud na računalniku, sam k je skoz manj, preigral sem več al manj use, kar je pršl na trg (ama supoerbike, gp500 extreme, gp500, sbk, sbk2000, sbl2001, ducati corse, castrol honda sbk serije, motogp, motoracer,....)

vendar sta mi v dobrem spominu ostali le dve, in prav na račun mojega simulacijskega užitka ob igranju tovrstinh špilov, samo SBK serije in pa gp500, ter mogoče ama sbk!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja superbike 01 sem probov. Mi ne diši preveč :blush: . Tle si sploh duška ne moreš dat. Men je všeč da ga mal zaforo na zadno fkneš al pa po predni furaš, pa v vsak ovink mal poslajdaš. Pa da čuteš hitrost. Zdej ne vem kolk je tokej realna k ne moreš primerjat da sediš na motorju al pa da tipkaš, sam ko si poven adrenalina se bolk ko pr moto gp počutem kokr pa pr superbikes. Je pa res kr teška igrca. Sem dost rabu da sem se spet nazaj na moto gp navadu. Pa pr superbikes greš mal levo desno pa si natleh. Glih to je v igrci fora da počneš stvari ki jih zares ne moreš. Pr moto gp je združeno najbolše simulacije in arkadnosti in je men edina igrca, ki mi je všeč pri kateri voziš po "tapravih" progah :P .

Jedi knight mi je tud ql igrca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm.....v katerem pogledu ti vidiš motogp kot simulacijo??? mogoče tam, ko zabremzaš ko se ti v sekundi bremzanja motor ustavi za več kot 100km/H???? resno....kje si ti začutil kej simulacije v motogp1&2?

sam tega nisem nikejr zasledu oz. da bi dobu filing da vozim simulacijo?

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP3: oh yeah baby!

Je že kdo špilal World of Warcraft?  :naughty:

Hmmm... :OK:

Dej me mal razsvetli, a je to druga igra, ker jaz sem spilal pred leti Warcraft only...

Slo se je pa strategijo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledu slike za nov špil Godfather ki ga bo nardila EA Games! U glavnm slike so hude da o filmcku ne govorim (kar se tiče grafike mislm). Gledu sm en filmček in je bil isti dogodek k v filmu Godfather, to me mal moti ker če bo cel špil po zgodbi filma bo to mal bedn, ker bom že vso zgodbo na pamet vedu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje(nč baje je kr res :) ) je za omenjeno igro celo marlon posnel svoje dialoge še pred smrtjo...

tud če bo egzaktna kopija filma bo po napovedih odličen....špil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem špil bo sigurno hud, vsaj Mafia je bla huda! Sam mal se mi pa res čudn zdi da bi blo čist use isto k bom pol enkat filmcek med spilom gledu bom pa reku wau tuki bojo bojo pa Santina prerešetal! Bomo še vidl!

Zanimivo da je Brando res posnel dialoge za tale špil! :OK:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se meni samo zdi ali resno mislijo izdati Red Alert 3 in Mafio 2? :rolleyes: To bi blo namreč :yea1:

Max: šlo naj bi za neko realno časovno strategijo in mešanico z tretje osebno sabljačino/lokostreljačino/krempljačino. Kolega ga je glih danes snel iz neta, tak da bom poročal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej a kdo kej ve kva se z mafio 2 dogaja sploh? Nazadne k sm bra u jokerju so glavnga programerja odpustil zdej pa nevem a delajo naprej al so sam prestavl al pa so cist obupal pa nehal delat!

Drgac pa dele najraj spilam Live for speed! Ful hud spil k je ful realn pa rad spilam ker je ful tezko ksn cajt podret!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm pri kolegu videl WoW in postalo jasno zakaj je bila zadeva razgrabljena v parih dnevih. V slo se je ne da več dobit. Zadeva zna hudo zasvojit. Je pa pisana na kožo ljubiteljem LOTR in ostalih podobnih zadev. Po dolgem času res klasična FRP, kjer se na enem strežniku nabere po 10.000 igralcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!