Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

A je kdo naletel pri težave pri inštalatiranju igre Riddick:EFBB ?

Naložim, presnamem crack, javi napako "mccdyn.dll not found...re installing may fix this problem"...

?????

Any1 ?

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... javi napako "mccdyn.dll not found...re installing may fix this problem"...

Nekaj podobnega javi, če nimaš DirectXa, poskusi to.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto dej poglej ce mas v mapi Crack se ksn dll file! Mors tut unga prenest ce si slucajno falil (ce je v mapi seveda) Ce si pa vse naredu pa se zdej ne dela pol pa ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto dej poglej ce mas v mapi Crack se ksn dll file! Mors tut unga prenest ce si slucajno falil (ce je v mapi seveda) Ce si pa vse naredu pa se zdej ne dela pol pa ne vem!

Evo kaj piše v navodilih :

Copy "system" dir from HOODLUM dir on DVD into your install dir, keep the directory structure intact!

Tak zgleda vse skupaj, v /system so pa 3je poddir noter, vsak za svoj tip procesorja z ustreznim exe filetom.

Nobenega dllja nikjer :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

HEEEEELP!!!!!

El Barto

post-127-1110436315.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo zrihta torrent ali kak drug download za to igro:

Take Command 1861 - 1st Bull Run

http://www.madminutegames.com/

igra je ful dobra, hvaljena, je pa še frišna in zelo netipična...gre namreč za garage game..... tema: ameriški civil war...

drugače pa še en lušten špil Will of Steel....

http://www.willofsteel.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kr neki...kje je Stalker...... <_<

Meni se bo kmalu zmešalo, če tega špila ne bo kmalu zunaj :wacko: Najprej je bil datum nekje Septembra 2004, potem za Novo leto 2005, potem je bil prestavljen na Maj 2005 in zdaj so napisali nekaj v smislu: "Ko bomo ugodili vsem zahtevam fanov, bomo igro izdali..." Naj grejo u kurac. Ima kdo mogoče Stalkerja Alpho? Tista verzija, ki jim je kao pobegnila... ker preko Torrenta jo več nobeden ne šera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, trenutno špilam Playboy: The Mansion in Warhammer 40000: Dawn of War. Prvi je preverzna kopija Simsov 2 (z malo drugačno vsebino), drugi pa kopija Warcrafta 3 (z drugačnimi enotami).

Pa še moja ocena:

Playboy: 65%

Warhammer: 80%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno sem začel špilat commandose drugi del, čeprav sem jo že večkrat preigral, mi ni dolgočasna in vsakokrat opravljam misije z drugačnim pristopom :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo poizkusil Wow igrat na kakih skrekanih servernih rabim pomoč....nimam pojma kako, dal dol špil(torrent) ga inštaliral, zraven torrenta je bil en fajl z veliko online toolsi vendar nimam pojma kako naprej....

help pls :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zdej špilam The matrix online. Je kr ql, sam bi lahko izbolšal igralnost, dost izbolšal ;). No sej mogoče do izida še bojo. Je pa zakon ideja, svet matrice online ;), pa hudo je k lahko rataš resssssss močen, pa pol druge kekce mal drkaš :D. NE znam pa še skakat čez bajte :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nekaj časaq sem prenehal z vsemi računalniškimi igrami, ker sem malo nazaj preigral Doom 3 in sem bil čist popizden večino časa...renčal na folk okrog sebe in iskal pošasti, da bi jih sesul...hudo dobr...hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!