Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Mah men pa taki nerealisticni spili sploh ne potegnejo! Ma pa vsak svoj okus! Jst ce spilam dirkacine al pa kasne strelacine recimo COD, pa GTA pa Mafia. V slogu takih spilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons inštaliru Driver 3! Morm rect da se nad nobenmu spilom nism bil tok razocaran k nad tem! Ma tok hroscev da kr glava boli! Hodm proti hribu in evo ga hrib izgine, ljudje kr po zrak hodjo, eni kr mrtvi na tleh lezijo,...

Pa kako si upajo to vn dat ce ni se izpopolnen?

Povzetek: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons inštaliru Driver 3! Morm rect da se nad nobenmu spilom nism bil tok razocaran k nad tem! Ma tok hroscev da kr glava boli! Hodm proti hribu in evo ga hrib izgine, ljudje kr po zrak hodjo, eni kr mrtvi na tleh lezijo,...

Pa kako si upajo to vn dat ce ni se izpopolnen?

Povzetek:  :SS

A to maš originalen CD?

Mogoče pa nimaš končno verzijo, al pa te mogoče grafična kartica kaj zajebava. Js sem si inštaliral Farcry, pa imam eno staro grafično (geforce 4), ki ne podpira nekih novih zadev, pa sem lahko kr skoz stene vido ipd. Grafika je bila sam podn podna!

Pri counter striku si tud lahk kr skoz steno mal vido, če si mel kakšno slabo grafično al pa če si mel nastavitve na software nastavljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons inštaliru Driver 3! Morm rect da se nad nobenmu spilom nism bil tok razocaran k nad tem! Ma tok hroscev da kr glava boli! Hodm proti hribu in evo ga hrib izgine, ljudje kr po zrak hodjo, eni kr mrtvi na tleh lezijo,...

Pa kako si upajo to vn dat ce ni se izpopolnen?

Povzetek:  :SS

počakaj prvi popravek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes igral moto gp 2 prek neta in dobu na suzuki 1,52,9 z capirexom :D. Se da prek Gamespyja zelo lepo igrat, se jih tud po 16 nabere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima nc z graficno veze! Sosolc ma radeon 9600 xt 256 ram-a pa mu isto dela! Pac hrosci so jebiga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede driverjev sem mislu za tist primer z far cryom, glede Driverja 3 pa nimaš kaj, počakej da bo patch uzunej. Pač je dandanes bolj pomemben denar, kot pa ljudje ki bojo kupil špil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas še vedno upam, da se mi bo lepega dne prikazala Marija in bom ugledal en špil z avtentičnimi motorji v stilu Need for Speed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včasi kar dosti igral.

Sedaj pa z veseljem kako dobro pustolovščino (na zadnje Syberia 2), ki jih itak primanjkuje in pa MOH in COD preko interneta.

Nevem pa zakaj nikoli nisem maral simulacij voženj (Need for Speed,.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe suzuka 1,51,92 :OK: Sej drgač tud jst ne maram takih igrc, sam na moto gp sem se pa navadu. Pa še nfs:U mi je dobra, druge za dirkat pa niso zame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abandonia

Repozitorij klasičnih DOS igric :) Nisem ziher, ali je piratsko, ali ni :(

Nekako takole gre:

Q: What is Abandonware? Is it legal?

A: Wikipedia: "Abandonware is computer software which is no longer being sold or supported by its copyright holder. Alternately, the term is also used for software which is still available, but on which further support and development has been deliberately discontinued." Since the software is no longer sold or supported, the copyright holders are not directly harmed in any way. This is why abandonware sites are, for the most part, ignored by the law. The distribution of copyrighted software however is, and will allways be, illegal!

PS: Xenon Megablast II, Syndicate, Dune, Trolls, yeah yeah.. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driv3r (Driver3)

sem se prepričevala, da bo boljše, pa nič ni pomagalo ... :SS

slaba grafika, igralnost; pa 3,5GB zasede - skratka sploh ne razmišljajte o downloadanju te igre ker je bednaaaaaaaaaaaa ... :SS :slap:

khm ... :blush: ... men še vedno nekak najbolj sede GTA Vice City ... :blush: ... pritisneš enter in že se voziš z motorjem ... :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bib bil pa ful hvalezn ce bi lahko kako do Heros of might and magic prsol. Tut u trgovinah sm ze probavu, pa nism mel srece. Tko da ce kdo ma ta spil, bi prosu da se mi javi. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst se zmer najbol cakam GTA San Andreas :OK:

Sosolc ga ma na playstationu pa tut slike sm gledu! Fulll hudo bo! Pa cist vse bos loh delu! Jooooooooj nej ga ze dajo enkat vn! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!