Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Jest zadnje dva dni špilam F15 strike eagle II in F19 stealth fighter. Obe igri sta stari toliko kot jaz :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se da mogoče za Superbike ali pa za GP dobit kake nove motorje, po možnosti serijske? :hmm:

Prejšnji teden sem naredo Half Life 2, utapljam se v Warhammerju 40.000, včasih še malo Carmageddona 2 vsekam, zdaj dol vlečem Pedal to the metal in Train Simulator...

Ima še kdo drug težave z odpiranje exe datoteke od America`s Army? Meni kompjuter kr frizne :hmm:

Meni je vedno dolgčas.... :lol:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima še kdo drug težave z odpiranje exe datoteke od America`s Army? Meni kompjuter kr frizne  :hmm:

Men dela brez problema :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tomozuki:

za gp500, imaš polno dodatkov; od zvoka, skinov, novih sezon (sbk, wssp, motogp, 125, 250, british superbike, cestni mkotorji, kar češ......) na strani gp 500 store

pa tudi dodelane piste imaš.

za sbk pa pomoje ne obstaja nič dodatkov oz sezon, usaj da bi js vedu ne!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igrce... matr tega sem pa vcasih res tolko preigral pa komaj čakal da pride kakšna najnovejša ven.. zdaj pa tak... kakšen dober špil je vedno dobrodošel (GTA San Andreas kjee sii??? :P :D ).. :grim

igral pa razne streljačine (COD), NFS seveda :D , pa tudi Red Alert :worship: ...

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Alert 2 je pa res zakon igrca. Najboljša strategija. Všeč mi je, ker ni tk zakomplicirana, pa akcija se takoj začne (multiplayer). V gimnaziji smo jo 4 leta vsak teden špilali pa se je nismo naveličali. Obvladali smo jo pa kot pravi profesionalci :grim Npr. če si si na začetku narobe enoto napravo, al pa če si bajto na napačno mesto postavil, si ponavadi že bil obsojen na poraz :yea1:

Ja, včasih je že blo fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tomozuki:

za gp500, imaš polno dodatkov; od zvoka, skinov, novih sezon (sbk, wssp, motogp, 125, 250, british superbike, cestni mkotorji, kar češ......) na strani gp 500 store

pa tudi dodelane piste imaš.

za sbk pa pomoje ne obstaja nič dodatkov oz sezon, usaj da bi js vedu ne!

lp,

jure

Ok, ful hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si naložo en starejši špil, ki me je pošteno razočaral. Carmageddon 1 in 2 sta bla zakon! TDR 2000, ki ga razumem kot nadaljevanje, je pa podn od podna. Nikjer več nobene fizike, ročna zavora prime takoj in ne moreš več avta vrtet v neskončnost, avto res lepše razpada, ampak to je tudi vse. Da ne omenjam, da voziš po zombijih in ob tem ne dobiš nič dodatnega časa. Torej ni več tistega, da bi si ti nabral po 30:00 min dodatnega časa, ampak ga največ zbereš za 4 minute. Bruh, bruh in še enkrat kozl... :SS

Zdaj si pa dol vlečem: ACT OF WAR, ki obeta veliko! Za vse ljubitelje strategov, poglejte si to na GameSpotu !

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

act of war imam sam in sem prešpilal eno uro...meni ni všeč...fajn je ker so notri igrani filmi namesto animacij....drugače kot strategija mene osebno razočarala..je pa nek nov pristop....preveč prostora zasede (5+ GB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

act of war imam sam in sem prešpilal eno uro...meni ni všeč...fajn je ker so notri igrani filmi namesto animacij....drugače kot strategija mene osebno razočarala..je pa nek nov pristop....preveč prostora zasede (5+ GB)

A res? :o Jas pa sem si jo ravno zato dol vleko, ker je kao 9.1 točko dosegla na GameSpotu... iskal sem pač alternativo Generalsom, ki sem ji že podolgem in počez obrno (vključno z Zero Hourom). Kitajci so bli zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej mogoče ti bo igra všeč...meni so Generalsi še vedno :worship:

Will of steel :hmm: a ma kdo crack?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zadnje dva dni špilam F15 strike eagle II in F19 stealth fighter. Obe igri sta stari toliko kot jaz :yea2:

Ke si pa dobil F19?? Jo že neki cajta iščem pa sem do zdej sam eno rusko verzijo najdel.

To je bla moja 1. igra! :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pršla je vm Live for speed S2 Demo, je ful huda bolsa k 1-ka pa proga Blackwood je mal drgačna pa zdej morš v pitse hodt bencin dotakat pa to (tega namreč v enki ni blo). Še zmer pa ostaja najbl realni avtomobilistični špil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

virtua tenis....na prvi pogled preprost špil, vendar zahteva precej vaje da zmaguješ na najtežavnejši stopnji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele špilam Star wars republic commando, moram rečt ZZZZAAAAAAKKKKOOOOONNN!!!! Ej kej tazga nisem prčakoval, huda igrca res. Obvezna za probat, po dolgem času(ampak res dolgem času) igra k me je notr potegnila. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pršla je vm Live for speed S2 Demo, je ful huda bolsa k 1-ka pa proga Blackwood je mal drgačna pa zdej morš v pitse hodt bencin dotakat pa to (tega namreč v enki ni blo). Še zmer pa ostaja najbl realni avtomobilistični špil :OK:

Hmm RWD je velik tezje vozit tlele kot pa v resnici :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

swat 4...kr v redu špil...sam težak je.... :)

če ima kdo kak skrekan server za Swat 4 multiplay naj mi javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A World of Warcraft pa nobeden ne igra?. S sinom ga igram že 2 meseca in od takrat se nisem nobene druge igre inštaliral, eMule kar počiva:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

swat 4...kr v redu špil...sam težak je.... :)

samo so malo 'leseni' tile specialci se zatikajo en ob drugega, te ne pustijo mimo po stopnicah, pa tudi branit se na znajo glih, tako da jih kar hitro pospravijo :blink: če bi tudi pravi bili tak nerodni :unsure: ne bi blo dobro :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe SUZUKA 1.48.00, ojaaaa ;)

Pa še zmer se najde nekdo prek neta k me naščije.

Aja sem mal nazaj gledov, k sem čase iskov, pa ste neki za matrix spraševal.

Pred izidom si lahko dal dol beta test pa si pol kao tester biv :) . Sam kokr je mela potencjala ta igrca ga dost ne iskorist. Ubistvu je res svet matrice online(kdo bi si mislu), sam so mal pr igralnosti zasral. Jst sem pričakoval kej v smislu max payna, sam je daleč od tega. Samo gibanje je že ok, sam način bojevanja je pa grozen. Zgorej maš ikone kaj vse lahko tvoj možicl naredi in pol zbereš recimo strong varjanto, sovrag pa zbere fast. In pol un k zbere bolšo stvar zmaga, oziroma se izvede tvoja kombinacija pa sovraga nasuvaš v... Lahko uporablaš tud orožja, sam samo v dvobojih. Da bi kr strelov počes, kot v kakem GTAju ne gre. Prav tako pa ne moreš kar vsakega namlatet. Se pravi si kar precej omejen, kljub temu da si V matrici. Programerji vsake toliko časa nalagajo v igro "evente" da popestrijo igralnost, recimo da se vname vojna med zionom pa mašinam. Misije sprejemaš prek telefona, lahko se pa čez čas pridružeš kaki bandi, pa pol za njih delaš in sodeluješ z drugimi na netu. Kako to naprej poteka ne vem k tolk je nism igrov :)

Grafika pa zvok sta kr vredu. Sam je pa res igra za nekoga, ki cele dneve igra igrce, tko da resnično lahko "notr pade." Al pa za ljudi k so jim FRPjke ušeč. Jst ne bi priporočal nakupa, razen če ste frik na matrico, pol bo pa siguren 1a špil za vas!!!

Igrat z crack verzijo pa najbrš ne morete, k moraš na uradni strani svoj račun nardit z serijsko kodo, ki se je pa ne dobi piratsko. Nisem pa še probov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!