Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Ground Control... :afro1: da best

Ground Control2... <_< ni več marincev kot v prvi ma zakon vseglih :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo mogoče kodo od RAR fileja za Stalker: Shadow of Chernobyl? Imam namreč "leak" verzijo, ampak nimam kode. Videl pa sem, da so jo ljudje igrali, ko sem bral forume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S to kodo je tko ponavadi je v samem imenu.

Recimo Stalker by SHADOW, maš shadow kodo. Probavej malo. Al dej pa na googlu: Stalker: Shadow of Chernobyl password, pa pol po forumih ki ti jih najde poglej. Jst tko zmer kodo najdem :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče kodo od RAR fileja za Stalker: Shadow of Chernobyl? Imam namreč "leak" verzijo, ampak nimam kode. Videl pa sem, da so jo ljudje igrali, ko sem bral forume.

Verjetno imaš verzijo kake specialne strani, kjer moraš biti registriran, da lahko igraš igre, ker dobivajo kode le registrirani uporabniki. Preišči forume .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em... tomozuki... probaj TU ... če ne pa mislim da se dobi neki program... Passwords al nekaj takega.. ko ti razbere kodo rar zip pa še dosti je tega.. probaj še TUKAJ pogledat za program... :)

... kasneje po postu poledal za program... TUKAJ JE :P

bemo vedno nekaj pozabim napisat... :) em.. ja.. drugače kolk sem jas vedno v kakih albumih od muzik... so ble tudi zakodirane.. pa je bil password v imenu skrit.. al pa tm v nfo.. ko je na desni strani ko odpreš gor rar fajl.. malo še polej.. če ne pa program spobaj :)

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tist password breaker (katerikol) ti razbija oz. išče geslo tud po cel dan (odvisno kolk črk naštimaš, pa kakšne znake vse), tko, d ase ti ne splača, razn če mu rata v šusu nardit!

LP,

JURE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo! Probal sem s password brakerjem pa resnično (pre)dolgo rabi :huh: Hvala vsem, ki ste se potrudili, ampak kasneje sem dol potegno neko optimizirano verzijo iz Mule in deluje. Špil je v alfa verziji totalno hardwaresko nezahteven in teče gladko celo na mojem kompu (seveda ne na največji resoluciji z največ detajli, ampak vseeno). Vzdušje me je že zdaj navdušlo! Vbistvu mi bo kot fanu Černobil cone všeč tut, če bo kr nekaj (pa ne mislit, da sem navdušen, da se je katastrofa zgodila - daleč od tega). Ampak enkrat bi prav šel tja in si pogledal to mesto Pripyat, ki je (za)ostalo v času 80-ih let. Skratka, komaj čakam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forza Motorsport za XBOX caruje. Ena izmed najboljsih "vozniskih" iger dalec naokoli. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziv.

MEN JE DOOOOLGCAJT!!!

Rabim en moto spil, k ga lahk nazigam non stop, pa da mi ne dojadi... ma kdo kako idejo? Lahk je tut kej starejsega, sam da je zabavno... Gp500 sm mel, zelo zabavno, ampak me zanima, ce obstaja se kej boljsega?

Nekoc sem slisal , da obstaja neka Harley igrca? je o res?

no, whatever.. me bored, u help.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFSU2... kupu mazda MX-5 Miata, ostal pri njej cel spil :naughty: ... mi je ze mal dolgcajt.. I simply cant lose :naughty: ... crap!

World Champion Pool 2004... lusno a prelahko .) ... brainless ... (snooker online pa je za umret super :yea2: )

Sacred... ahh... moja lubica woodelf :wub: snajpa vse kar leze in gre ... pa se lusna je (spicasta usesa gor al dol)... pa njeno jamranje :yea1: ... UH!! ... po pol leta ti pa vseen enmal dojadi.

The Sims 2... jebenti, kaj mi je blo da sm su igrat :slap: , zdej sam se gledam, kdaj bom next time WooHoo :xx: ... crap.

Gp500 ... ahh... lepo... :OK: :yea1: :yea2: :worship: :kva2: :ninja: :naughty:

Runescape... hm.. kaj naj recem :doze: ... ko se ti ne da zivet, klikas z misko :zzz: ... lusno pocasno in brez stresa.

Peoples general... edina pametna vojaska strategija :OK: .. LOVE IT. .. sam ni muske in po par dneh se moras odpocit :hmm: ... uzitek v trpljenju :slap:

MotoGP 3 ? ... zgleda zanimivo :ninja: ... neki sm v filmcku vidu, da se da neki normalnih motorjev tut furat? :kva2: Iluzija? bomo vidl. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Microsoft Motocross Madness, 1&2

na Gatesovi strani se da dol potegnat tudi izredno simpatična trial verzija (sploh enka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harley igrica obstaja ampak je staraaaaaaaaaaaa in nič posebnega, lahko jo pa najdeš na kakšni strani kjer so stare igrice - abandonware (npr. vpiši old games v google pa imaš vsega na tono).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je gp 500 bla ušeč ti bo tud superbikes 2001.

Drgač pa moto gp 2 rastura, sam je mičken arkadna pa ene to mot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP 3 ? ... zgleda zanimivo :ninja: ... neki sm v filmcku vidu, da se da neki normalnih motorjev tut furat? :kva2:  Iluzija? bomo vidl. :yea2:

A mogoče kdo ve, za kdaj je napovedan uradni izid te igre?

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

september je zaeknrat (sam bojo verjten še prestavlal)....

itaq bo ščiš, če ne zaradi druzga že zarad tega, ker bo nevem kolk enih 16 cestnih dirkališč in cestnih motorjev notr, + licenčni vozniki in dirkjališča......iz tega sklepam, da bo špil čičal na arkadni fiziki, ker se jim pomoje nebi dal pacat za usak motor druge fizike lol.

povoham demo, ko bo zunaj, in se ga ne dotaknem ever če mi bo usaj mal zasmrdel.

tko, da...na kratko povedano: ne pričakujem nič od tega špila ;)

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa dele komi čakam San Andreas, nej bi izšel 16.junija. Polega tega pa še need for speed: most wanted :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa dele komi čakam San Andreas, nej bi izšel 16.junija. Polega tega pa še need for speed: most wanted :OK:

same here :D

pa so le končno dali bmw-je not :OK: kdai pa bi še naj NFS:MW priso vun?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!