Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Jst sm pa zdej že kr velik naredu sam morm pa pc  formaterat k neki jebe, pa me zanima ke so savi shranjeni ker se mi ne da se enkat od zacetka delat. Predvidevam da so to San Andreas user files, ali kaj drugega :?

zakva morš pa formatirat????????

to je zadnja izbira k bi si jo izbral.....nalož si par spyware in antivirusnih programov, da dobro počistiš nesnago (ad-aware, microsoft antispyware, seek&destroy)--->usak najde nekaj....potem se spravi defragmentirat s disk keeperjem, in se bo poznalo....

formatiranje ob prvih težavah hitrosti računalnika je za pedre in zdaleč ni edina rešitev za optimalno delovanje računalnika...

pa dobr me spljuvite vsi nepotrebni nadebudni rešitelji težav.....

llp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GTA San Andreas:

Po ene osmih urah igranja (nočna .) ) sem na 10% :)

Mapa je res velika.. zadeva je pa identična vice city, samo nekolko preoblečena in razširjena (tako mapa kot možnosti pri igranju) :OK:

Dela OK, samo pri nekaterih delih mesta se nekolko upočasni.. ampak je zanimivo da vedno na istih :hmm:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm pa ti neki nared ce se ti racunalnik restarta vsakic k gres iz spila pa da ne bos mislu, vse sm probu viruse pobrisu s spyware-om pocistu, registre popravu z nortonom itd. Mogoče ti še nisi meu problemov da ga nisi nikol formateru jst pa druzga dele ne morm druzga nardit zato mi ne pamet solit. Pol je večina računalničarjev v sloveniji pedrov ker skor vsi kdaj formaterajo, dej mal paz kaj govoriš no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

format je ne samo zdrav...tudi nujen po mojem prepričanju....vsake 2 meseca...Format c: :OK:

:grrr zakaj pa nalagaš vsako stvar ki ti pride pod prste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

format je ne samo zdrav...tudi nujen po mojem prepričanju....vsake 2 meseca...Format c: :OK:

Tole pa ne drži....čist odvisno kaj inštaliraš in kako preverjaš registre......sam sem imel kompjuter 5 let in je preživel 3 menjave plat, 2eh procesorjev in 3eh grafičnih kartic, brez, da bi formatiral.....its all in the registry (pa seveda odstranjevanje drajverjev)....pa računalnik je delal kot urca tko, da ne ti men, kako je nujen format usake dva mesca .) .)

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s kawo, če maš register spedenan, ne rabeš formaterat. Če se ti pa ne da s tem jeb*t pol je pa format c:. Če so pa winsi sfukani, ja pol pa ni druge, razen če(spet) delaš backupe registra.

GTA, prvi 2 urci igranja mi ni bla preveč ušeč, nov nadzorni sistem, mal mi je štekal, pa ta niga stile tud men glih ne sede. Sam nasledno urco igranja, ko sem uštimov da dela čist tekoče, je dobila tist čar igralnosti, pa kontrole so mi tud všeč ratale, zdej v vsak ovink zavijem samo po spredni gumi :P(z motorjem seveda(nevem če se da z avtom :D )), strelanje je pa tud mal bl zanimivo če se moraš saj mal potrudet. Niga stile mi pa še zdej ni preveč ušeč, sam sem se že navadu. Tko da hud špil, sam mal se ga moraš navadet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj računalnik je stalno prikloplen na net in downloada noč in dan....čez teden ziher 4 špile inštaliram in odstranim....zdownloadam veliko...tako da je en disk (ta na katerega gredo igre filmi in ostalo z downloadanjem) vsake 2 meseca formatiran.....to je moje osebno mnenje...

BC kaj je tu tako smešnega.... :wacko:

Tole pa ne drži

kaj ne drži...nisem napisal nič drugega kot moj osebni pogled na to zadevo...torej ni vprašanja če to drži ali ne...tako pač je.....kapiš? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes inštaliral Boiling Point...zadeva ima velike zahteve tako, da na mojem kompu ne laufa tekoče....bo treba nadgradit kaj..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes inštaliral Boiling Point...zadeva ima velike zahteve tako, da na mojem kompu ne laufa tekoče....bo treba nadgradit kaj..... :glare:

zadeva ne zgleda slabo, po grafiki močno spominja na Far Cry... em TC kakšna je pa priporočena konfiguracija :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v readme je samo minimalna...ki je taka.....

Before attempting to install Boiling Point, please verify that your computer meets the minimum requirements listed below.

Processor : 2 Ghz

Operating System Windows : 2000 / Windows XP

Memory : 512 MB

DVD-ROM Drive : X6

Hard/ Disk Space : 4 GB

Video : 128 MB hardware T&L*

Audio : DirectX Compatible

Direct X 9.0c (included on DVD)

kr huda je..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj napiš priporočene zahteve, ker so te ponavadi minimalne.

Minimalne so zmer manše, ker če bi bile previsoke veliko ljudi ne bi kupilo te igre, ker jim nebi delala :). Ok sej vem da vete, sam napišem za tiste ki ne vejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot pravim....v readme fajlu so le minimalne zahteve...nič drugega spljoh....dokaz(kazalo readme):

1. INTRODUCTION

2. INSTALLATION & SETUP:

  a-Minimum System Requirements

  b-Installing the Game

  c-Starting the Game

3.

drugače pa igra seka :OK: ...je na isti način kot gta...imaš mesto, v južni ameriki, kjer je tvoja hčerka delala kot novinarka in so jo ugrabili....ti si bivši marinec in se odpraviš tja raziskovat...lahko vzameš različne misije kot so pri policiji, banditih, mafiji, gverilcih, civilih in še kje....lahko voziš vse kar vidiš, veliko orožja in lepe misije(od fotografiranja, do ubijanja-odvisno za koga delaš)...jeba so samo zahteve...če dam vse na najmanj mi igra brejka(amd d1300, 512 ddr, R9600Pro)....torej se skoraj ne da igrat.....

a kdo prodaja kako komponento, procesor ali plato?? :hmm: :)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne morem sam procesor menjak ker je matična v kurcu...msi 8137+(agp 4X)...moram oboje....zamenjat da bo kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf mel to ploščo, sicer zgleda na prvi pogled vredu(takrat ko sem jo jst kupoval), sam pol ko maš bolšo veš kakšno sranje je bla :). NFS:U sem samo z menjavo plate dobu iz 800X600 na 1024 tekoče, kdo bi si mislu kolk plošča pomaga :).

Za ploščo pa poglej mal TUKEJ, maš po par novih oglasov na dan, tko da se bo siguren kej zate najdl :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok....hvala..pa vseeno se spomnite name če kdo od kolegov ali znancev prodaja kako plato s procesorjem...na slo-techu mam tudi oglas......plata + procesor (vsaj 2200mhz)...

sem dobil že ponudbo.....

Asus A7V333 in Athlon XP 2000+ (tbred odklenjen)

cena : cca 21k

procesor je kul sam plata je bolj švoh..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proc v redu, še naviješ ga s dobro plato, pa si na konju. Kaka nforce2 so poceni pa hitre. Jaz imam tbred 1800 @2600 na nforce2 pa laufa vse lepo.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater so igre postale požrešne, preveč pogosto je treba zamenjat grafično, proc.....da pol lahko spet normalno igraš najnovejše špile :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater so igre postale požrešne, preveč pogosto je treba  zamenjat grafično, proc.....da pol lahko spet normalno igraš najnovejše špile  :BUA:

zato pa sploh ne igram igric :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!