Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Niti ne, jaz imam dve leti stare komponente pa vse leti na 1024.

Da imaš vsaj nek normalen kompjuter z grafično srednjega cenovnega razreda, se da vse normalno špilat. So igrice kar dobro optimirane, glede na to kaj nudijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z athlon XPjem ki ga mal naviješ, pa geforce 4ti 4200, oboje izpred par let, pa lahko vse špilaš :).

Če maš pa kakega radeona 9800, ki je pa tud že v letih, pol pa sploh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tip mi nudi: abit nf7-s 2.0 in bartona 2600 (2ghz) priložen hladilnik

skupaj proda za 35.000 sit ...

mnenja: a je vredno?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tip mi nudi: abit nf7-s 2.0 in bartona 2600 (2ghz) priložen hladilnik

skupaj proda za 35.000 sit ...

mnenja: a je vredno?? :hmm:

js sm pred pol leta kupu Amd Sempron 2600+ box verzija skupaj s plato MSI KT6V za 25 tisoč sit......tko, da ne vem če se ti splača....bo treba še krepko ceno dol zmetat, razn ne vem, če je ta nf7s tolk draga, da je taka cena....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta plata je med 2mi najbolšimi nforce 2 platami, sam to ni tko drago, drag je proc, ker je barton ne sempron. Drgač pa za 30k ti mora dat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pred pol leta kupu Amd Sempron 2600+ box verzija

ja sam sempron je druga zgodba...poglej cene...zakaj misliš da so tako poceni....

sem slišal da je ta plata in barton zakon...sam ne vem mal drago je...me zanima če je vredno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en tip mi nudi: abit nf7-s 2.0 in bartona 2600 (2ghz) priložen hladilnik

skupaj proda za 35.000 sit ...

mnenja: a je vredno?? :hmm:

OK... NF7-S so hvalil zaradi navijalskega potenciala... kar je pa vse kar je ta plata mela. Potencial namreč. Med najpočasnejšimi NF2 platami je, crkvale so za popizdit, tko da sam bejž od tega.

nforce2 ultra plato dost dobro rabljeno bi mogu dobit za cca 10-12kSIT, več itak niso vredne (ali pa dobiš novo za ta dnar), procesorji pa... najdi bartona (XP) 2500, ki ti bo vsak sigurno delal na 3200 b.p. pa maš mir za nekej časa.

Grafične... nja... 20kSIT za 9800SE 256 bitno, ki dela z odklenjenimi pipeline-i (efektivno 9800pro). Za manj dnarja.... novo 9550. Zakon grafična, pa ne predraga. (v tem razredu, pod tem brezveze da menjaš, naslednji 6600GT, naslednji 6800GT, ipd... dokler smo še na AGP)

Še malce osebnega mnenja... gigabytke kar lepo delajo, moja malenkost je superdupervečkotzadovoljna z Leadtek Winfast K7NCR18D-PRO2 (NF2 Ultra), gor tiktaka XP2500->3200, v kišti zraven pa lepo dela Soltek K75FRN-RL (NF2) in XP 3200 -> 3200 (ja, ni overclockan). Sam merki da ti bojo rami laufal tko k morjo. Morjo bit PC3200 (DDR400). Od raznoraznih plat z via chipsetom pa... bejž. Če nimaš dnarja, kup magar novo asrock plato. Poceni, sicer lih niso najhitrejše, so pa definitivno najbolj stabilne in se še najmanj kvarijo. Vseeno raje NF2 Ultra chipset.

Pa resno.. ne kupvat abita.... če pa že, pa ko bojo problemi, ne kle jokat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa resno.. ne kupvat abita.... če pa že, pa ko bojo problemi, ne kle jokat.

LP

hehe...ne bom jokal...ne skrbi....sem dobil že par mnenj o omenjeni plati in moram rečt da je le tvoje negativno....vsi hvalijo...vseeno hvala za pošteno mnenje.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, tole abitko imam sam, pa saj še eni 3je znanci. Pole tega da ima plata navijaški potencial, ki se ga pri meni izkorišča, athlon XP 1700+@2,4ghz 1.85v, ma tud vse funkcije ki jih rabiš od plate. Zvočno z dolby digital koderanjem(za to zadevo sem najbl hvaležen :) ), sata raid, dual chanel podpora ramov, firewire... Should i go on :). Da ne govorim od podpore uporabnikov, maš en kp custom made biosov na netu :). Je pa kot sem že omenu med 2 najhitrejšima platama, maš teste na netu pa čekirej, sicer so pa vse nforce 2 plate dost hitre. Cena abitke je bla mal nazaj nove, okrog 23k, tko da ene 15k je siguren vredna.

Ampak kdo bi si mislu, imel sem tud winfastovo plato in sicer model K7NCR18D-PRO2.

Plata mi je crkenla :). Oziroma tko je z njo, enkrat dela enkrat ne. Ko jo uspeš zalavfat pol dela, drgač se pa ne pržge. Če je kaki majster mu ja za malo para prodam pa naj to uštima men ni šlo. Bios pa sem že flešov tko, da na to ne upat :).

In še kdo bi si mislu, mel sem tud grafično 9800SE in se je v slo ne da več dobit v 256bitni verziji z delujočimi cevovodi. Če se ne motem sem celo zadno dobu, saj kar je trgovina jae mela :). Powercolor ma zdej sam še 128bitne, čeprav na domači strani piše da majo tud 256.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena abitke je bla mal nazaj nove, okrog 23k, tko da ene 15k je siguren vredna.

Pri Mlacomu:

ABIT NF7-S2 nForce2 +SB+LAN+SATA 16.074

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, tole abitko imam sam, pa saj še eni 3je znanci. Pole tega da ima plata navijaški potencial, ki se ga pri meni izkorišča, athlon XP 1700+@2,4ghz 1.85v, ma tud vse funkcije ki jih rabiš od plate. Zvočno z dolby digital koderanjem(za to zadevo sem najbl hvaležen :) ), sata raid, dual chanel podpora ramov, firewire... Should i go on :). Da ne govorim od podpore uporabnikov, maš en kp custom made biosov na netu :). Je pa kot sem že omenu med 2 najhitrejšima platama, maš teste na netu pa čekirej, sicer so pa vse nforce 2 plate dost hitre. Cena abitke je bla mal nazaj nove, okrog 23k, tko da ene 15k je siguren vredna.

Ampak kdo bi si mislu, imel sem tud winfastovo plato in sicer model K7NCR18D-PRO2.

Plata mi je crkenla :). Oziroma tko je z njo, enkrat dela enkrat ne. Ko jo uspeš zalavfat pol dela, drgač se pa ne pržge. Če je kaki majster mu ja za malo para prodam pa naj to uštima men ni šlo. Bios pa sem že flešov tko, da na to ne upat :).

In še kdo bi si mislu, mel sem tud grafično 9800SE in se je v slo ne da več dobit v 256bitni verziji z delujočimi cevovodi. Če se ne motem sem celo zadno dobu, saj kar je trgovina jae mela :). Powercolor ma zdej sam še 128bitne, čeprav na domači strani piše da majo tud 256.

Praš mal pol pr jaetu kolk so dobil nazaj enih pa drugih. Plat namreč.

Za grafe... kakšen dober teden nazaj so v nove mašine dajali 256 variante. Se jih je dalo odklenit, sprobano. Sicer pa kolkr sem delal kot serviser teh zadev, od največjih jetr naprej so bli pc chips, abit, ecs, asus, soltek, leadtek, gigabyte, asrock. Vsaj po zanesljivosti. Seveda si pa upravičen do svojega mnenja.

BTW: maš še originalen ventilator na chipsetu?

LP

PS: Od winfastke dodatna kartica s FW pa mrežno pa dodatnimi audio izhodi... če ne nucaš pošlji gugotu PM. Je iskal ker je ni dobil zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na abitki mam še originalen vent, sam sem ga mogu podmazat z sprejem za verigo :). To ne rečem edin tale hladilnik so mal zasral, drgač pa plata nima napak.

Od winfastke sem pa firewire kartico že dal, samo kokr se spomnem je bil sam firewall priklop gor, mam pa uno k se priklop na grafično, če kej pomaga :).

Bom uprašu unga k sem mu jo dal, če jo še rab, ker kokr se spomnem je menov plato, pa ne vem če ma acr vtič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na abitki mam še originalen vent, sam sem ga mogu podmazat z sprejem za verigo :). To ne rečem edin tale hladilnik so mal zasral, drgač pa plata nima napak.

Od winfastke sem pa firewire kartico že dal, samo kokr se spomnem je bil sam firewall priklop gor, mam pa uno k se priklop na grafično, če kej pomaga :).

Bom uprašu unga k sem mu jo dal, če jo še rab, ker kokr se spomnem je menov plato, pa ne vem če ma acr vtič.

Teh se je en qp okol valu k so mel sam FW. Tnx vseen.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi, ki igraste GTA Sa obvezno prečekirajte spodnji link....

http://www.ukresistance.co.uk/2005/06/gta-...ed-as-real.html

:naughty:  :kva2:

hehe... :D zanimivo.. se da to?!... :P mislim ce je keri ze to probo.. :P al so samo neke skup spravli.. :)

em.. pa je ze keri obrno? :P :D

kak se vam zdi btw?... je izpolnila vasa pricakovanja?.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GTA SA

Veeeeliiiiiikanska igra, cel kup stvari za počet, cele dneve bi se lahko samo okol vozu, presegla pričakovanja. No1. špil ever :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. mislim ce je keri ze to probo..

2.kak se vam zdi btw?...  je izpolnila vasa pricakovanja?.. :)

1. sem še v fazi preizkušanja...odklenil sem špil na uncensored/censored...sedaj moram le še do zmenka pridet.....

2.presegla.... :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej simon pri koliko procentih si že? :hmm:

pa kako si zadevo naštimal a samo s programčkom sacensor.exe in kaj ti piše ko zadevo uporabiš?(ali greš v špil ko piše da je censored ali uncensored)...mam nekaj težav s programčkom....ko ga uporabim mi potem noče misije zloadat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem odpru igrco, zagnav progi, prtisnu tist Y, pol pa enter. Če progi še enkrat zaženem piše uncensored. Misije delajo normalno. Edin baba ni nkol naga, zmer ma mal obleke :)

Aja, kako je sploh treba gor dol prtiskat, k dozdej sm mel same polomije :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!