Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Tale miška je Denise, ki jo rešiš iz goreče bajte, jo parkat ven peleš, in punca je že za stvar :OK: Pa Catalino se isto da, se mi zdi.

Sem pa zdele na ene 25% po 16 urah igranja.

Sem pa fajla iz hot coffie v2 (main pa script) zamenjal z obstoječima v ustrezni mapi, zagnal un sacensor, dal na uncersored in akcija.

Pa zaženeš špil, loadaš, minimiraš, daš na uncesored pa je.

Če daš pa main iz verzije1, ti pa load ne dela in moraš še enkrat od začetka.

@Dolenc

Ja moraš pač v ritmu porivat, čedalje hitreje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam morš pr gta nalozit musko ce hoc svojo poslusat v kater direktori k pojma nimam kje nej nardim user tracks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo moraš narediti bližnjice komadov, ki jih želiš poslušati, nato pa jih kopiraj v mapo, ki se nahaja v Moji dokumenti\GTA San Andreas User Files\User Tracks

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidš, to se da sam v igrci nardit, marskera punca ti gre kdaj na žive pa je ne moreš kar šutent :). Pa še kje boš zdej dobila kej "veselja"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga thundermačk a morš battlefield 2 kupt za prek neta igrat a je lohk skrekana verzija?

ma vse se da :D ...naredi si filter na ASE da ti pokaže skrekane serverje ali pa obišči

to stran....

post-291-1119521197_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh fuck pol bo treba kupt špil a mogoče veš kok je kj cena thunder mačk?

bauca pa ne morš kr svoje punce ubit no :D

aja pa kako se da dobit punco k jst bi rd punco meu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: bemti kje so časi ko so igre veljale 5, 6 tisočakov, pa si v škatli poleg dobil še kake obeske, figurice....dans pa dobiš plošček v plastični škatli brez vsega in to je to :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: bemti kje so časi ko so igre veljale 5, 6 tisočakov, pa si v škatli poleg dobil še kake obeske, figurice....dans pa dobiš plošček v plastični škatli brez vsega in to je to  :angry:

Ja no, sicer se tud men zdijo igre predrage. Sam če računaš kake so ble igre včasih, pa kolk časa, razvoja, denarja se vloži v današnje igre... Sej lahko pa mal počakaš pa so tud po 5k pol igrce :)

Sicer pa jst kupim igro sam če se mi res zdi tega vredna, recimo half-life se mi je zdel tega vreden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji nateg pri igrah je bilo pakiranje cd-jev oziroma dvd-jev v škatle od filmov. To so naredili zato, da bi bile igre cenejše, saj so bile stare kartonske škatle velike in zato je bil tudi prevoz mogoč samo v manjšem številu. In s to marketinško potezo bi se naj to drastično izboljšalo (mislim, da se je govorilo, da bi naj najdražje igre prišle okoli 5.000sit), pa se je res? Kurca mojga... Prav pozitivno sem pa presenečen nad nekaterimi Big Bangovimi ponudbami. In, če vidim kaki špil v akciji ga kar kupim. Tako je bilo recimo s Unrealom 2 lansko leto, ko je stal namesto 9.900 - 3.900 :OK: Isto se mi je zgodilo s JP: Operation Genesis, C&C Renegadom, LOTR: Return of the King itd. To so sprejemljive cene in če bi vsi špili stali max 5.000 sit bi si jih celo kupoval. S astronomskimi cenami me pa ne bojo prepričali. Sej ne rečem, današnje igre, še posebno 3D streljačine, so polne vzdihov ob detajlih in včasih se kar pošteno zamislim, koliko časa so morali delati nivoje itd. Takrat se mogoče počutim malo krivega ob prepečenem CD-ju, ampak krivi so pa trgovci! Poleg tega nikoli še nisem slišal, da bi John Romero ali John Carmack moral piti deževnico in jesti kvas, ker mu Doom 3 ne bi šel v prodajo. Tako, da...

Kje naj dobim San Andreas na CD-jih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi povedat, kateri je dober program za download... ker mam namreč 1024Kb/s povezave pa ne vleče dol tak kot bi blo treba... imam E-mule (ki je itak žalost) in pa ABC torrent, ki pa zelo rad štrajka... zdaj vlečem dol Doom 3 pa sem trenutno na 0.0Kb/s. Od mene pa vlečejo z 25Kb/s :angry: Jaz pri Doomu nisem prišel preko 10Kb/s pa vem, da včasih je to bolj letelo... Pomoje bi se mogo na kakem Irc Spyu oglasit al pa kaj takega... Kaj svetujete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Azareus, je dober za torente, lahko omejiš uplovd. Sicer je pa hitrost downloada odvisna od kje snemaš, pri torentih zmeri preveri kolk ma semen, pa soležnikov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Bom probal s Azaureusom pa, da vidim, kak se obnese. Drugače pa iščem torrente preko www.isohunt.com :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Azureus mi je :OK: ene par dni nazaj sem z njim dol potegno 2 filma cca 2 GB v dobrih 10 urah, mi je pa vedno šibal s polno hitrostjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno je od kje se torent vleče oz. koliko seederjev in downloadarjev ma...ni važen odjemalni program(Azureus, Abc, Bitlord,BitComet)...

Gta Sa sem z azureusom 4 dni vlekel...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi kdo lohk pove če se pri san andreasu lahko da naredit tolpo pa kako se jo to nardi k mam respecta za 3 gang memberje a ma kdo kj pojma o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z desno tipko nameriš na sorojaka in klikneš ali G ali H, pa ti sledi. Sam po mojih iskušnah je bl da si sam, k se ti skos pred tarčo postavljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!