Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Kje naj dobim San Andreas na CD-jih?

em.. mislis to kupit v trgovini al dol potegnit?... am.. zakaj pa bi mel na cd-jih?

eMule... in Azureus :OK: kolk okoli cuiem se najvec folka to uporabla... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. mislis to kupit v trgovini al dol potegnit?... am.. zakaj pa bi mel na cd-jih?

eMule... in Azureus  :OK: kolk okoli cuiem se najvec folka to uporabla... :)

Jasno, da dol potegnit. Glede na to, da je na e-Mule posran prenos, torrenti pa so vsi blokirani (neglede ali telovadim preko Azareusa ali ABC-ja), si ga bom probal od koga preprečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že vido kdo? Na e-Mulu sem ga našo pa dol cukno :) Kr nekaj...

Ma kdo kake izkušnje s Area 51? Ga probam downloadat pa mi napiše, da je rejected by tracker, a gor na isohunt.com vidim 150 seedov :angry:

post-1649-1119916923_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da dol potegnit. Glede na to, da je na e-Mule posran prenos, torrenti pa so vsi blokirani (neglede ali telovadim preko Azareusa ali ABC-ja), si ga bom probal od koga preprečt.

am ja.. eMule je bol tk ja.. ni kaj hitrosti.. na torrente si pa lih mogo naletet na neke cudne :)

em.. jst ti lahko zburnam.. sm je na dvd-ju... za cd-je pa se nisem vido da bi jih kdo mel.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igra pride na 6 cd-jev, če gor snemaš rar datoteke (ki jih potem vse prekopiraš na disk, extractaš iso datoteko in jo mountaš z daemonom)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: :topic:

ekhm ... zdaj po teh slikah - sodeč - vidim, zakaj meni moj dragi vedno pravi - eh saj te igrice so brezvezne ... to ti bo dolgcajt ... :)

packi ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: :topic:

ekhm ... zdaj po teh slikah - sodeč - vidim, zakaj meni moj dragi vedno pravi - eh saj te igrice so brezvezne ... to ti bo dolgcajt ... :)

packi ... :grim

[/quo

kdo ti to reče ...a se kaj ne ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vidim, zakaj meni moj dragi vedno pravi - eh saj te igrice so brezvezne ... to ti bo dolgcajt ... 

čudno.

to že ne more biti dober znak...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igra pride na 6 cd-jev, če gor snemaš rar datoteke (ki jih potem vse prekopiraš na disk, extractaš iso datoteko in jo mountaš z daemonom)...

Jaz mam mali disk :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake klobase sem zadnjič prebiral. Namreč, ni mi bilo všeč, da imam pri zagonu Dooma 3 slabo osveževanje monitorja. Deluje na 60Hz in moje oko zapazi utripanje slike. Grem na internet in iščem popravek, ki ga ni. Nazadnje ugotovim, da "tako mora bit". In potem začnejo ljudje nakladat, da s Benchmarkom imajo vedno drugačno osveževanje :eek: Prvič slišim, zato berem naprej. Eden celo izjavi, da je 60Hz enako 60fps :eek: Še večje začudenje. Nato preberem še Carmackovo izjavo: "The game tic simulation, including player movement, runs at 60hz, so if it rendered any faster, it would just be rendering identical

frames."

Zdaj pa mam eno konkretno vprašanje. Meni je logično, da osveževanje monitorja nima kaj skupnega s "frames per second". Osveževanje monitorja razumem kot izrisovanje slike (neglede, premikajoče ali stoječe). Osveževanje je konstanta. Če si nastaviš na 85Hz osveževanje na windowsih to ne niha med 85Hz in recimo 30Hz, če bi zagnal kako požrešno aplikacijo, saj bi potem videl utripanje monitorja. Medtem, ko fps-e izrisuje grafična kartica in če računalnik igre ne prebavi, se pojavlja zatikanje oziroma diapozitivi. Če ti v Benchmarku pokaže, da imaš 60fps in ti ob navalu sovragov pokaže samo še 30fps, je to zmožnost izrisovanja okvirjev (frames) oziroma poligonov. Pomoje Hz nimajo nobene zveze s tem. Se motim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se moteš :D (no ok, delno)

Najberš si že v kakšni igrci vidu možnost Vsync. To ti sinhronizera sliko z osveževanjem zaslona. Tko da če maš 60hz je to 60fps max.

Če je igra sinhronizerana z osveževanjem se monitor in igra istočasno "rišejo", tko da je slika kot mora bit. Če frejmi padejo, ni panike(ne pade osveževanje :) ), sam ne morejo pa biti hitrejši od osveževanja. Če fps prehiteva se v igri opazi kot nekašno preskakovanje slike, teško najdem pravo besedo :), angleška je dithering.

Seveda če tega ali v igri ali v driverjih nimaš vkloplenga,potem je fps neodvisen od

osveževanja.

Sej bi lahko še nakladov, pa ne bom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se moteš :D (no ok, delno)

Najberš si že v kakšni igrci vidu možnost Vsync. To ti sinhronizera sliko z osveževanjem zaslona. Tko da če maš 60hz je to 60fps max.

Če je igra sinhronizerana z osveževanjem se monitor in igra istočasno "rišejo", tko da je slika kot mora bit. Če frejmi padejo, ni panike(ne pade osveževanje :) ), sam ne morejo pa biti hitrejši od osveževanja. Če fps prehiteva se v igri opazi kot nekašno preskakovanje slike, teško najdem pravo besedo :), angleška je dithering.

Seveda če tega ali v igri ali v driverjih nimaš vkloplenga,potem je fps neodvisen od

osveževanja.

Sej bi lahko še nakladov, pa ne bom :)

Aha, hvala za razlago, zdaj mi je že bolj jasno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se da pr GTA SA tko da gresta 2 prostitutki v tvoj avto alpa da k mas 2 gengmemberja v avtu da gre ona se zravn notr pa se km odpelete pa tko mal gangbabg pa to a to se da a to pol kj vec stane LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj mi pri vsakem Torrentu v Azareusu napiše "stanje brez povezave" pa neki IOE exception bla bla bla... :( Enkrat mi je torrent z največ seedi celo uspelo zagnat in prenos je bil kar zadovoljiv (70kB/s). Potem sem ga prekinil, ker mi je žrlo plac na disku iz meni do sedaj še neznanega razloga. Po 10MB na 2 sekundi. Seveda bi se disk kmalu zapolnil, čeprav sem mu dal na razpolago več kot 5 giga, Area 51 je pa velika 2,2 giga. Kaj si dela zalogo, podobno kot e-mule, ki predčasno napolni ves prostor, ki ga rabi in potem to koristi? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj mi pri vsakem Torrentu v Azareusu napiše "stanje brez povezave" pa neki IOE exception bla bla bla...  :( Enkrat mi je torrent z največ seedi celo uspelo zagnat in prenos je bil kar zadovoljiv (70kB/s). Potem sem ga prekinil, ker mi je žrlo plac na disku iz meni do sedaj še neznanega razloga. Po 10MB na 2 sekundi. Seveda bi se disk kmalu zapolnil, čeprav sem mu dal na razpolago več kot 5 giga, Area 51 je pa velika 2,2 giga. Kaj si dela zalogo, podobno kot e-mule, ki predčasno napolni ves prostor, ki ga rabi in potem to koristi?  :(

za torrente uporabljaj ABC

a lohk kdo mal napiše teh torrent strani (webpage), po možnosti angleških ali slovenskih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj mi pri vsakem Torrentu v Azareusu napiše "stanje brez povezave" pa neki IOE exception bla bla bla...  :( Enkrat mi je torrent z največ seedi celo uspelo zagnat in prenos je bil kar zadovoljiv (70kB/s). Potem sem ga prekinil, ker mi je žrlo plac na disku iz meni do sedaj še neznanega razloga. Po 10MB na 2 sekundi. Seveda bi se disk kmalu zapolnil, čeprav sem mu dal na razpolago več kot 5 giga, Area 51 je pa velika 2,2 giga. Kaj si dela zalogo, podobno kot e-mule, ki predčasno napolni ves prostor, ki ga rabi in potem to koristi?  :(

men je tale špil z ABC lowdal ene 8 ur, uglavnem lih čez noč mi ga je zlowdal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!