Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Špil mi preko ABC-ja sploh noče dol potegnit, nekaj v smislu, da ni kompatibilen za to vrsto torrentov :eek: Kr nekaj... Medtem, ko Azaureus mi je pa zdaj že potegno 68,3% špila dol. Samo ma neke finte, ker mam od 5 gigov na disku še samo 260mb placa :hmm: Dvanajst ur je že preteklo, še 6 do konca :yea2: Prenos je pa nekaj srednjega... 36kB/s :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni dela na BitLordu vse ok...kdaj se res nič ne premakne sam so torrenti krivi....

uporabljam najraje isoHunt, torentreactor.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil mi preko ABC-ja sploh noče dol potegnit, nekaj v smislu, da ni kompatibilen za to vrsto torrentov  :eek: Kr nekaj... Medtem, ko Azaureus mi je pa zdaj že potegno 68,3% špila dol. Samo ma neke finte, ker mam od 5 gigov na disku še samo 260mb placa  :hmm: Dvanajst ur je že preteklo, še 6 do konca  :yea2: Prenos je pa nekaj srednjega... 36kB/s  :doze:

z ABCjem mi je vleklo kolker je blo možno, ponavadi vedno okrog 100 kb/s, pod 70 kb/s pa prenos skoraj nikoli ni padel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, če nebom ABC-ja še enkrat naložil :glare: Ker, ko sem nazadnje nekaj dol vleko (nevem, ali je bil SWAT 4 ali Stalker), sem imel takšen prenos... Precej dober :OK:

Aja, iščem pa vse s ishountom :)

post-1649-1120921175_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že nabavo Battlefield 2? :OK: :kva2: :yea1: :yea2: :wacko: :naughty: :eek: :blink: :o :010 MEni se bo zmešalo, če nebo prišel z njim v stik v roku 8ur in 3min :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakim mescem sem dobil Star Wars: Republic Commando :doze: Špil je lep (narejen s Unrealovim srčkom), podrobnosti je mnogo, ukazovanje je sila preprosto, stopnje so lepe, ampak napadi sovražnikov pa sila dolgočasni. Venomer ena in isti roboti, droideke in super opremljeni roboti, ki jih je treba pošteno nastreljati, da se sesujejo. Družbo jim delajo še eni leteči ščurki in droidi, to pa je tudi vse. Po nekaj stopnjah sem se špila tako zelo naveličal, da sem ga zbrisal iz diska :yawn: No, kljub mojemu šimfanju je dobil dobre ocene. Aja, edino kul je, da skoraj ne moreš umreti (ali pa tudi ne) in neke vrste "night vision", ki deluje precej Splinter Cellovsko. Grem raje nazaj SWAT špilat, ki je vsaj adrenalinski in gate parajoč :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa republic commando eden najačih akcijskih špilov :OK: . Grafika, zvok krasno, igralnost krasno, ukazovanje krasno simpl.

Kar se tiče sovražnikov je pa tko, mogoče bi bilo bolje če jih bi bilo kaj več vrst, sam to, da so pa dolgočasni pa nisem opazil, ker je moj slog igranja zelo hitr in ponavadi jurišam na njih tko da se mi niso zdel dolgočasni, ravno obratno, iz vseh strani so prihajal :) in zmerej sem dobil akcijski občutek, ki ga že teško nedobiš, če vse šviga mim tebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa republic commando eden najačih akcijskih špilov :OK: . Grafika, zvok krasno, igralnost krasno, ukazovanje krasno simpl.

Kar se tiče sovražnikov je pa tko, mogoče bi bilo bolje če jih bi bilo kaj več vrst, sam to,  da so pa dolgočasni pa nisem opazil, ker je moj slog igranja zelo hitr in ponavadi jurišam na njih tko da se mi niso zdel dolgočasni, ravno obratno, iz vseh strani so prihajal :) in zmerej sem dobil akcijski občutek, ki ga že teško nedobiš, če vse šviga mim tebe :D

Ne, sej špil je na splošno lep, ampak skoz se mi zdi, da se pojavlja tista zgodba, da prideš v eno sobo in sovragov malo morje, nakar se skrivaš za sodi in jih sestreljuješ, potem oni tebe sestrelijo, tvoji te oživijo, nakar spet streljaš na njih, ni jih ne konca ne kraja in spet si sestreljen, tvoji te oživijo, spet streljaš na njih itd. Pred tem sem igral Star Wars: Battlefield, ki je sicer druge zvrsti špil, ampak seka pa vseeno :kva2: No sej, okusi so različni :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil battlefield 2 zj maš v bofu do 14.7 popust 20 % od 9.900,00 sit :yea1:

Zdaj, ker že vem, da je dober, mi povej, kako je dober :naughty: Pa, če mi bo lepo laufal na mojem compu:

AMD 2000+ (1.6 Ghz)

768 RAM

G-force 5700 FX

printer Epson C 64 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ker že vem, da je dober, mi povej, kako je dober  :naughty: Pa, če mi bo lepo laufal na mojem compu:

AMD 2000+ (1.6 Ghz)

768 RAM

G-force 5700 FX

printer Epson C 64 :lol1:

Če ti bo lepo delal je odvisno samo od printerja :OK: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo lepo delal je odvisno samo od printerja  :OK:  :kva2:  :lol1:

Se mi je zdelo :yes: Še dobro, da imam na zalogi nekaj novih kartuš! :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ej nevem jst mam 3.2 intel, 9800 radeon, 1024ram pa mi za high quality mal cuka, sam texture morm dat na normal pa shadows pa mi dela gladko in sladko tko da nevem jst mislm da ti bo štekal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja špil mi je zakon drgač neb dal keš zanga pa še prek neta se samo špila in to mi je zakon BREZ UNIH BEDNIH BOTOV IN CPU PLAYERJEV akcija je pa skoz če daš na 64 playerjev sam teb bo to pomoj štekal z 10 igralci je pa tuga igrat tko da odloč se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mislem da ti bo delal. Če boš hotu pa še na velki kvaliteti pa malo dvigni uro na procesorju. Na 2ghz mora iti brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo! Špil dela brez problema na 800x600 pri 85Hz :OK: Nastavlitve detajlov pa so srednje. Ja, kaj naj rečem, zakon. Vbistvu k botom nimam nič za pripomnit. Tudi drugače nisem preveč navdušen nad multiplayer igrami. Ko ga vstreliš, pade, tako bot kot človek (s tem, da so včasih prvi celo bolj pametni :lol1: ). Tako, da sekam single player. Motijo me pa tri stvari: pilotiranje letal je težko, pilotiranje helikopterjev še težje in včasih je koga pošteno težko ubit (s snajperco rabi 2 šusa, da podleže). Ampak ok, špil nikoli ni želel biti Flashpoint, ampak hitra ponovljiva akcija. Bi pa lahko bil malo bolj dodelan v smislu pilotiranja letal in helikopterjev. Drugače sem pa trenutno zasvojen :kva2:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri BF2 je ozemlje nekak omejeno. Skratka, če zaideš v rdeče polje te tvoji napadejo :BUA: Mene pa zanima, če se to rdeče polje sčasoma redči, ker sem videl na nekaterih kartah še neodkrite letališke steze in letalonosilke :eek: Ter Fredy Milerja seveda :yes: Slednji je pomoje samo hrošč v igri :hmm:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk sam prasam tm k das pr GTA un sacensor.exe gor pa y prtisnes da mas uncensored a to mors pol na nov zacet igrat al lohk ze une shranjene save naprej igras k men ne dela se zmer nc ne pokaze pr shranjenih epizodah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem sam kuko noče se dat v akcijo k grem do zenske pa tista soba pa to sam od zunej morm gledat kako se mi trese cel ekran :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahko nekdo pove, kak se odklene vse sobe (oziroma globalne razširitve) pri Battlefieldu 2? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!