Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Name je enkrat glih, ko sem prišel iz misije padlo letalo :D

Torej drži da je res 1% možnosti, da pade nate letalo in še doživu sem ta procent :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Name je enkrat glih, ko sem prišel iz misije padlo letalo :D

Torej drži da je res 1% možnosti, da pade nate letalo in še doživu sem ta procent :)

You are fuckin` kiddin` right?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zdej pr 55% pa sm sou eno ful tezko misijo delat pa sm jo ze skor naredu na konc mi je pa frend umru pa je blo konc misije, tok truda za nč.

Pr 45%je hudo k zacne mest razpadat, folk nos televizije po ulici strelajo se med sabo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sem enkrat za konc misije skoču z letala in me je med prostim padom zbilo eno drugo letalo :slap: in je blo treba še enkrat delat.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo imeli lan party, sicer nas je bilo "samo" 10, ampak dalo se je fajn igrat. Večino časa smo trgali Battlefield 2 :OK: Nekaj malega pa še Counter Strike, ki mi nikoli ni bil preveč všeč :glare: Ja, res se izkaže Battlefield v vsej svoji popolnosti komaj v multiplayer načinu, kjer igralci dosti bolj kooperativno sodelujejo. Predvsem pa je bilo ogromno smeha. Enkrat sem iz žerjava v Dalian Power Plant mapi, skočil kolegu v helikopter, drguič me je en drugi kolega pozabil pobrati s tankom, jaz sem tekel proti njemu, v tistem pa on vzvratno... :slap: Pol je bil užitek gledati kamikaze v letalih ali helikopterjih, ki so se zaletavale v dimnike :yea1: Edino kar me moti je, da se artilerija prehitro napolni in potem lahko pometaš s sovražniki ne da bi sploh prišel s njimi v konflikt (ja včasih še malo moji nastradajo, če so ob napačnem času na napačnem mestu). Skratka, bilo je super! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrnu San Andreas in to že pr 54%. No ja ne čist obrnu sam une misije sm do konca naredu.

Hud zaklučk špila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja vem sm jo 2-krat delu :D

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej nevem kva je treba še naprej delat, najbrž mesto zavzet :?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj moram še nardit, da pri SA v zadnjem mestu, kjer so igralnice, lahko kupim une bajte. Misije imam vse, pa dnarja ko dreka, pa se še vedno ne da :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj še čakaš.... :)

v ameriki so po nekaterih trgovinah prepovedali prodaja Sa ker naj bi otroci s pomočjo spleta lahko odklenili spolne scene.... :hmm:

vir:ttx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele špilam Area 51, zakon špil zaenkrat. Grafika odlična, vzdušje ne bi moglo bit bolše, igralnost zelo tekoča, glede zgodbe so se tud mal potrudel.

Sicer je Doom 3 bol strašen ko tole, sam dost ne manka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simonsi ... kolk ma hooverkraft kaj končne? :P :) pa kolk ma kaj pospeškov? :)

gre ker avto 300km/h?... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simonsi ... kolk ma hooverkraft kaj končne? :P :) pa kolk ma kaj pospeškov? :)

gre ker avto 300km/h?...  :slap:

:naughty:

Rosi na Kawlnu? :grrr

Gre še malenkost čez 300. Glej uni digitalni kazalec. Za motor mi je zmanjkal placa, ker baje čez 1000 leti B)

post-532-1122224471_thumb.jpg

post-532-1122224548_thumb.jpg

post-532-1122224570_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa daješ custom motorje in avte v vse tri GTA-je? Enkrat sem se nekaj zajebaval pa mi ni ratalo :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!