Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Ni tolk simpl. Tale model se je kar lep čas s tole CBR-o ukvarjal.

No, sej to vem. Ampak pomoje bi uporabil ta model in bi iz njega delal izpeljave :hmm: Samo kaj, ko se mi ne daaaaa na kompjuter delat. Jaz ga mam samo za igrice, pošto pa motosvet :OK: Noja, pa kake nage babe tudi pogledam :D Aja, pa iz neta vlačim filme, igre, dokumentarce, muziko itd. No, sej vbistvu ga precej potrebujem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosil bi za nasvet za kakšen dober šah ipd.

LP

a bi rad igral po netu z drugimi ali na svojemu računalniku z umetno inteligenco...

če želiš po netu igrat poizkusi yahoo games...moraš pa biti registriran z yahoo identiteto(mail)...odlična zadeva...veliko igralcev...

če želiš igrati sam:

spomnim se pred leti(7 let nazaj in več) sem igral ta šah...je animiran, imenuje se Battle chess...dobiš ga tukaj...

še nekaj šahov dobiš tukaj...

veliko se po netu igra tudi šah s pomočjo elektronske pošte(prvi način igranaj on-line šaha starih šahovskih mojstrov)...poizkusi tukaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sega, Nintendo in Mame emulatorji so zakon za kakšne počasne kompjuterje :naughty: Jaz imam vse od Sonica, Golden Axa, Street Fighterja (vseh izvedb), Marvel Comics vs. Street Fighter, Red Mobile, Cadillacs and Dinosaurs, vse Final Fighte in še malo morje drugih... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve, kako nadgraditi (oz. popatchati ;) ) Call of Duty iz verzije 1.1 na 1.5? Patch ne prime, ker nimam original CD keya... Aja, pa govorim o tastarem Klicu dolžnosti, ne o UO :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam je treba odpakirat da bodo motorji v igri...katero mapo?

Huh, mislim, da je potreben konverter. Po tem sem spraševal na prejšnji strani pa mi nobeden ni dal informacij iz prve roke. Bom si tudi jaz očitno moral prebrat, upam, da imajo na strani kaj napisano ali pa v RAR-ih od teh datotek kakšne manuale :doze:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi rad igral po netu z drugimi ali na svojemu računalniku z umetno inteligenco...

če želiš po netu igrat poizkusi yahoo games...moraš pa biti registriran z yahoo identiteto(mail)...odlična zadeva...veliko igralcev...

če želiš igrati sam:

spomnim se pred leti(7 let nazaj in več) sem igral ta šah...je animiran, imenuje se Battle chess...dobiš ga tukaj...

še nekaj šahov dobiš tukaj...

veliko se po netu igra tudi šah s pomočjo elektronske pošte(prvi način igranaj on-line šaha starih šahovskih mojstrov)...poizkusi tukaj....

Hvala za toliko info.

nekaj sem iskal po spletu....

Tale Kasparov chessmate bi menda bil zelo zanimiv, samo ko je trial verzija

igre

a ve kdo za link, kjer bi dobil kode, ključe, cracke,... za igre

-Kasparov Chessmate

-Grandmaster Chess

-Chessmaster Challenge

A obstajajo še boljši šahi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj počasi odkrivam vse bombone San Andreasa in res ni slabo. Vzdušje je dobro, ni pa to Vice City. Skorupiranega policaja igra Samuel L. Jackson :OK: Tommy Vercetti iz Vice Citya je bil pa Ray Liotta pa še polno znanih je posodilo glas tem likom! That`s the way to go Rockstar! Ali obstoja še kakšna hujša makina iz igre kot je PCJ-600? Kakšen močnejši plastičar? PCJ-600 iz Vice Citya me je spominjal na SV-650, ta novi pa je podobn VTR Firestormu :kva2: Po zadnji gre kot namazan, na prednjo pa še lepše. Celo 4 sec mi je uspelo po prvi peljat. Ammm... sej se bom še kaj spomnil, kar bi rad izpovedal iz sebe :D Skratka, sem navdušen. Povejte, če se vam je kdaj kaj nenavadnega ali pa smešnega zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V moji sobi je bila pred kratkim čistka in sem najdo 3 CD-je igre Diablo II. Vem, da je stara ampak jo bi rad vseeno probal zaigrat.

Imam pa problem:

Igro normalno ištaliral na XP full vezijo, naredil crack in igra noče nadaljevat v play opiciji ko vstavim CD-2.

Je mogoče, da ne dela na XP? ali je kriv crack?

Help!

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ziher da daš pravi, play cd not? Kaj pa ti napiše?

Črno je vse... ni začetnega Videa, pol moram 2x stisnit ESC da pridem v winse... grrrrr, pa tak bi rad igral ga...

Prej pa sem vio da mi je vrglo ven neki feler, kao da nekaj z serverjom ne gre...

wtf :cry:

Hvala za pomoč!, magari častim pir

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najdo 3 CD-je igre Diablo II....

Je mogoče, da ne dela na XP? ali je kriv crack?

Dela na XPjih :)

Je pa res, da ful traja, preden se starta.....pa potem, ko cakas, da se louda....pa ko cakas, da sejva.....pa cakas, da.....

Skratka, najprej sem ze mislil, da je masina zmrznila. Samo crn ekran. Potem pa... :OK: In ko enkrat zacnes spilat, itaq dela normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako se imenuje ta tema?  :blink:

to sem napisal v temi katero je na novo odprl...potem so pa s to združili brez da bi me pobrisali...jebi ga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!