Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

... ko bi jaz lahko igral take igre ... :hmm:, sam na low detail ne želim...

Edino kaj je vredu v tem patch-u ... akrapovič to Tokija :D

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela na XPjih  :)

Je pa res, da ful traja, preden se starta.....pa potem, ko cakas, da se louda....pa ko cakas, da sejva.....pa cakas, da.....

Skratka, najprej sem ze mislil, da je masina zmrznila. Samo crn ekran. Potem pa...  :OK: In ko enkrat zacnes spilat, itaq dela normalno.

Glej... 2s črnega ekrana me vrže v windowse... nevem kaj je krivo!

Kaj mi lahko ti sendaš crack ko ga ti uporabljaš...

... pa še nekaj... ti ko si inštaliral si šel na <support> od blizzarda pa potegno patch dol, ali samo crackal?

Hvala v naprej!

lp;

Jernej :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko bi jaz lahko igral take igre ... :hmm:, sam na low detail ne želim...

Edino kaj je vredu v tem patch-u ... akrapovič to Tokija  :D

lp;

Jernej

Hehehe glavno, da CS dela ane? :OK:

P.S. to ni patch ampak je samo zamenjan motor..Zamenjal pa sem čoperja in enga od cestakov z CBRko :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti ko si inštaliral si šel na <support> od blizzarda pa potegno patch dol, ali samo crackal?

Brez patcha. Samo full install, zamenjal originalni game.exe z manjsim (252k) in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez patcha. Samo full install, zamenjal originalni game.exe z manjsim (252k) in to je to.

veš kaj sem vido... ko imam črn zaslon... stisnem windows tipko in vidim okence, " Naslov tega okenca je Diablo 2 server exception, v okencu pa piše Unhaled exception: access_violation(c0000005)"

Pa sem pustil, da bi kao naj "loadalo (črno okence" sam... nevem...

crack imam isti...

Kaj morem kaj izklopit? ker tak nočem preko multiplayerja igrat...

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe glavno, da CS dela ane?  :OK:

Maš prav... sam še vseeno bi rad D2 igral .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes probal MotoGP 3 demo......hja kaj naj rečem....že dvojka je bla precej arkadna, trojka pa se mi zdi še bolj, pa dodali so še dirkanje po mestu, katero mislim da je čist zgrešeno :doze:...sicer pa počakajmo do končnega izdelka pa bomo pol sodili :)

post-2583-1123967794_thumb.jpg

post-2583-1123967810_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sem jo probov par tednov nazaj. Arkadnost na višku, sploh pri street mode.

Mi ni ušeč, mi je pa v tem času ratala gp 500 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP500 je še vedno zakon. Sploh ker si lahko naložiš gor različne sezone motoGpja, tudi 125 in 250 cc. Zanimiv je tudi street bikes paket.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z arkadnostjo v motogp 3 res pretiravajo, tako da je že skor moteče in nesmiselno igrat....npr. pri ulični dirki me v ovinku odnese na zunanji rob v ograjo in namesto da bi se stegnil po dolgem in počez, lepo ostanem na motorju in drajsam po ograji i nikome ništa :grrr ......upam da tega ne bo kdo probal v RL :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo pozen in je že bilo povedano, ampak se mi ne da vsega za nazaj brati. Že pred par meseci sem dol potegnil igro Splinter Cell 3. Takrat še ni bilo načina, da bi igral to verzijo. Ni bilo cracka ali česar koli drugega.

Inštalacija igre je vzela nekje 8 GB. Sedaj pa me zanima ali kdo ve kako napraviti, da bi igral in ali kdo sploh igra take igre? Počasi sem se že vseh navolil, to pa mi je še vedno :OK: .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gp500 se na TEJ strani dobi vse. Se je treba registrerat, sam je zastonj.

Ker brez bikesetov pa prog, je igrca mal prestara za igrat :). Tud fizika je z novimi bikeseti spremenjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!