Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Am...Kakšen pa je tisti street bikes paket...A to voziš po progi al na ulici ?

Pomoje da so sam motorji drugačni in ne voziš po ulicah

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...Kakšen pa je tisti street bikes paket...A to voziš po progi al na ulici ?

Z običajnimi cestnimi motorji voziš po dirkališčih. Narobe je to, da z njimi postavljaš hitrejše čase kot z motoGP motorji, je pa vožnja bolj zabavna.

Jaz sem ponavadi vedno začel voziti s počasnejšimi motorji in postopoma prehajal na močnejše, ker če že takoj začneš z najbolj hudim motorjem, ne boš potem vozil počasnejšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....meni ne dela GP500, ki sem ga potegnil s strani ki jo je TC objavil.....ko hočem speči iso fajl na cd mi javlja neko napako in nezdružljiv format :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...meni pa uspe igro inštalirat, ob zagonu pa javi da ena datoteka manjka :huh: v igro še vseen pride, samo že uvodni filmčki zlo štekajo, ko pa pride do menija, pa zašteka zamrzne dokončno :) ja mam DirectX...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da sem edini, ki imam problem...Ko kliknem na ikono mi javi, da je Windows odkril napako :eek: Sem že probal zagnati v načinu "Windows 98" pa ni nič bolje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igro sem zdownloadov, odzipov .iso fatoteko, pripel z deamon toolsom in vse dela :). Prej sem mel neko italjansko verzijo, pa je ta bolša :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja obstaja možnost. Pošlji mi naslov na PM pa ti pošlem cd po pošti, al pa če se kej v Novem mestu oglasiš :)

Še to, prej probaj datoteko prilimat z Deamon toolsom, mogoče bo že tko delal :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-72 balkans on fire :OK:

a sem vam povedal da mam novo plato in nov procesor... :D

Gigabyte Ga k8ns 754 + sempron 3000+ :kva2: :naughty:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem vam povedal da mam novo plato in nov procesor... :D

Gigabyte Ga k8ns 754 + sempron 3000+  :kva2:  :naughty:

važič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-72 balkans on fire :OK:

a sem vam povedal da mam novo plato in nov procesor... :D

Gigabyte Ga k8ns 754 + sempron 3000+  :kva2:  :naughty:

:worship:

Če sem lohka žleht je to nova/stara plata :grim

Ampak vseeno imaš boljšo plato in proc kot jaz, da ne boš hud.

T 72 BOF je meni osebno kilav špil pa še zgodovinsko in politično nekorekten.

A je kdo kaj Bard's Tale igral? Špil kot tak ni nekaj hudo posebnega, humor je pa taprav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo zainteresiran za gp500 na online igrat, me kontaktirajte na msn:

son_of_earth@hotmail.com

P.S. nas je že kar nekaj (tam okol 10) seveda ko se vsi skupaj naberemo, ponavadi pa igramo tako 5-6 komadov in je zelo fun!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Affirmative! :yes: Zelo fun! Samo morate vedet, da kawa7rr obvlada prevec in boste najvec drugi.. jebat ga :ninja: :P

Resno, ce je kdo zainteresiran, se kontaktira preko MSNja kawo7rr ali mene in urihtamo da boste ready for the race! :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam en problem glede Gp500.

Imam bikeset 2005 in datoteke sem presnel v mapo "data", sedaj pa so v igri novi meniji (ob zagonu igre je tudi drug film), toda motorji in vozniki so ostali isti (doohan in podobni..., 2-taktni motorji, ki imajo tak grd zvok...).

A ve kdo, kaj moram narediti, da bom imel voznike in motorje iz sezone 2005?

ps: downloado sem tole verzijo bikeseta: "GP500formMGP05"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gionni: dodaj me v msn: son_of_earth@hotmail.com

poznam rešitev in je kar nekaj bednih stvari za nardit! Vem takorekoč napamet :>

dosegljiv bom po 18i uri na msnju!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če obstaja kateri file, ki bi ga lahko brez problemov izbrisal pri GTA San Andreas. Stvar je sledeča. Ko sem ponovno naložil omenjenjo igro, mi v User Track Playlist, neprestano vrti reklame, kar mi gre že pošteno na :SS

Že vnaprej hvala za rešitve :OK:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjle sem prvič zagnal MotoGP3. Najprej me je ob živce spravila zaščita, ker nisem vedel kaj točno moram narediti :) . No amapk vseeno, mi je kasneje nekako uspelo, ko pa sem začel s tekmo sem mislil, da bom do konca :headbang: ! Mislil sem da bo zelo podobna svoji predhodnici, amapk tukaj se motor premika zelo čudno, in ga je zelo težavno ohraniti na progi. Sedaj bom poprobal še malo natrenirati zadevo, drugače pa bo igra z veseljem odletela v koš :glare:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!