Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

A lahko nalimate kakšen link do MotoGP3, da bi si dol potegno, al kje ste jo vi dobili?

Motorist1987: kaj pomeni TB? :blush:

ps: gp500 z bikeset2005 je pa taboljš! :OK:

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ga je lažje peljat, samo ko pa lahko v motogp z hitrosti 300 na uro zabremzaš dol na 120 v 10 metrih je pa že malo motoče, da ne govorim o tem ko priletiš v ograjo z prevelko hitrostjo pa se ne zgodi nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr gp500 je najbolš, ko te ven meče iz ovinkov, pa slajdanje. Ko se mal bol navadeš na igro je pa tud občutek hitrosti kr krasen, sam nazačetku sem se pa počutu ko da cegu furam :)

Moto gp3 so pa mal zasral ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kva bi blo narobe pri GTA SAN ANDREAS k mi ker my own user tracksov noče več predvajat ampak mi takoj butne oglase vn, edina stvar k je bla sm winamp zamenov.... pa prej mi je vse lepo delov....

a ma kdo kj pojma kva bi to blo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kva bi blo narobe pri GTA SAN ANDREAS k mi ker my own user tracksov noče več predvajat ampak mi takoj butne oglase vn, edina stvar k je bla sm winamp zamenov.... pa prej mi je vse lepo delov....

a ma kdo kj pojma kva bi to blo????

Sicer še nisem noter dal svojih MP3-jev (čeprav nevem, zakaj ne, ker te nigerske rapsodije so težavne za moje uho), ampak da se nisi kje zmotil v mapi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da je pogost problem ...

eni pretvorijo v wav, pa namesto auto scan - manual scan (za user tracks v igri) ... ponavadi so problemi ko se kakšen audio program inštalira pa mp3 kodekom spreminja...

http://www.techsupportforum.com/showthread.php?t=62956

http://www.gametalk.com/talk/pc/grand_thef...as/74423117.htm

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=212311

probaj - mogoče bo šlo ... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel špilat GTA-SA.

:OK:

Dobr špil. Je Bil Vice City dobr, ta je pa še bolš. :OK:

Mam pa še Batlefield 2, sam mi ga sploh še ni uspel zalaufat, ker sem mel preveč dela z gengstarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z

Mam pa še Batlefield 2, sam mi ga sploh še ni uspel zalaufat, ker sem mel preveč dela z gengstarji.

Ta špil si trenutno prizadevam dobit, kolk sem gledal opise mora bit kar dober, če so ti všeč vojaške streljačine, samo treba ga dobit še prej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js imam pa en problem pri MotoGP3:

Ko zaženem igro, mi na napiše "Emulator detected!" (Uporabljam Daemon Tools). A mi zna kdo pomagati?  :cry:

Naloži si še anti-blaxx, ter nato v nastavitvah določi kateri virutalni program uporabljaš (v tvojem primeru Daemon Tools), in igro za katero to velja. Potem ti bo zadeva delala brez probelma :)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naloži si še anti-blaxx, ter nato v nastavitvah določi kateri virutalni program uporabljaš (v tvojem primeru Daemon Tools), in igro za katero to velja. Potem ti bo zadeva delala brez probelma :)

LP!

Ko zaženem datoteko Anti-Blaxx.exe (204KB), mi javi napako: "Important files missing!"

Kaj pa zdaj? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta špil si trenutno prizadevam dobit, kolk sem gledal opise mora bit kar dober, če so ti všeč vojaške streljačine, samo treba ga dobit še prej  :)

Če ne veš, kje bi ga dobil, me kontaktiraj. Je pa res super. Še posebej za lan partije. Je kdo zainteresiran za lan partije? Ker če ste, vam lahko povem kakšne datume (ko jih bom zvedel seveda). Nekaj malega je navadno za plačat (kakega Prešerna), ampak navadno smo se potem vkopali za kakšnih 12 ur :OK:

Včeraj sem bil s skuterjem malo v Grazu pa sem špilal TT superbikes. Škoda, da za PC ne obstoja (PS2 in XBOX only).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno spilam MotoGP3 :OK: edino kaj me moti je to da ne morm shranit cariere!Drugace pa je ful dobro ko gres na kaki ravnici po zadni mim vseh ko so pred tabo pa to z onim motorjem ko si ga zberes v carieri,pa lahk bi bli tam pri seriji extreme motocikli taki ko so v resnici npr r6 pa taki!Drugace pa dober spil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno spilam MotoGP3  :OK:  edino kaj me moti je to da ne morm shranit cariere!Drugace pa je ful dobro ko gres na kaki ravnici po zadni mim vseh ko so pred tabo pa to z onim motorjem ko si ga zberes v carieri,pa lahk bi bli tam pri seriji extreme motocikli taki ko so v resnici npr r6 pa taki!Drugace pa dober spil :OK:

:huh: Ej justaboy, pa ti si se prepozno rodil, da bi vedel, kaj so to dobre igre .)

Js sem motoGP3 že vrgel z mojga diska.

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a igra kdo call of duty prek neta... sicer je ze mal stara igrca sam men je tak svetouna da jo prek neta nazigavam za let pa pou... zej pa pride ven CoD2 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kej novga okrog motorjev? Ni važno kaj, al motocross al GP, sam d ni speedway pa je dobro :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Sploh prvič sem probal s torrentom potegnit dol eno igro. Ko je potegnilo dol, sem kompresirane datoteke razširil v novo datoteko. Razširlo mi je v dve datoteki (eno BIN in eno malo CUE)

Kako naj igro namestim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj rabiš en program, ki bere in odpira image! To je image. Potegni dol Alcohol 120% ali Daemon tools in v njem daj "mount image" ter izberi tvojo datoteko. Prepozna ti jo kot, da bi imel navidezni CD notri in igro enostavno inštaliraš.

vojla! :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kej novga okrog motorjev? Ni važno kaj, al motocross al GP, sam d ni speedway pa je dobro :D

Ja motoGP3 je ven prišel, toda večini tukaj ni všeč. Gp500 z dodatkom bikeset2005 si nabavi pa bo! Po mojem mnenju je to najboljša igra z motorji (če imaš seveda rad simulacije oz. realen način igranja).

A je v zadnjem času sploh izšla kakšna motoristična igra poleg motogp-ja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!