Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Mene pa nekaj zanima. Sploh prvič sem probal s torrentom potegnit dol eno igro. Ko je potegnilo dol, sem kompresirane datoteke razširil v novo datoteko. Razširlo mi je v dve datoteki (eno BIN  in eno malo CUE)

Kako naj igro namestim?

LP

Ali pa preprosto zapečeš image datoteko na CD. V programu (nero) označiš CUE in ti bo potem sam razširil datoteke na CD.

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Sploh prvič sem probal s torrentom potegnit dol eno igro. Ko je potegnilo dol, sem kompresirane datoteke razširil v novo datoteko. Razširlo mi je v dve datoteki (eno BIN  in eno malo CUE)

Kako naj igro namestim?

LP

Ganges ti je opisal Deamon toolse, ki jih uporablja večina, tisti, ki pa imamo bolj male diske pa moramo žal snemati. In, če misliš posneti, je Alcohol 120% res boljši od kakšnega drugega. Zelo enostaven za uporabo. Ko si v programu greš v meni za snemanje slik (potem moraš izbrati medij na katerega snemaš, CD ali DVD), poiščeš CUE datoteko in zapečeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kej novga okrog motorjev? Ni važno kaj, al motocross al GP, sam d ni speedway pa je dobro :D

Sej pravim, rade volje bi videl Need For Speed na dveh kolesih (s avtentičnimi motorji) :unsure: Še najbolj moje potrebe zadovolji GTA: SA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je že špilal kdo Midnight Club 3?.. pa če je sploh tti špil za pc vuni.. nea se mi da iskat.. rajši tu natipkam :)

gizmOkak.. tu not v tem špilu je nekaj motorov .. pa avti so tui vmes .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. rajši tu natipkam :)

a naj rajši jaz zate tipkam? :hmm:

prasec :D

http://www.rockstargames.com/midnightclub3/

matr mi ne gre v glavo...mam semprona 3000+, R9600 Pro, 512 ddr rama, in mi stronghold 2 na max/med šteka?? :hmm: :eek:

Boiling point mi na minimum šteka? :eek:

WTF???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a naj rajši jaz zate tipkam? :hmm:

prasec  :D

http://www.rockstargames.com/midnightclub3/

matr mi ne gre v glavo...mam semprona 3000+, R9600 Pro, 512 ddr rama, in mi stronghold 2 na max/med šteka?? :hmm:  :eek:

Boiling point mi na minimum šteka? :eek:

WTF???

1. se globoko opravičujem... obljubim da se bom drugič bolj potrudil :yes: :P [tnx, btw :OK: ]

2. sempron f**** bek :BUA: :D

ok zaj pa resno, ja čist možno da maš nekaj sfukano, ker da ti to šteka newem no [naj nekdo pove ko špila te igrce, pa malo primerjaj] je malo čudno 3,0+ pa R9600pro.. to bi moglo bit prek zadosti za oba špila :huh:

al pa če bi ble igrce krive... :hmm:

kaj pa kake druge igrce, kaj še špilaš?.. pa kak tisto laufa [pa tu poglej zahteve za igrce, poglej za stronghold pa potem si naloži kako igrco z podobnimi zahtevami in primerjaj] :blink:

poročaj...

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igram še AA (vse na high) in COD:UO vse na high....vse dela BP....

Stronghold ima minimalne zahteve 1,4 gh 256 rama in 64 mb grafa.....priporočene 2,0 gh, 512 in 128 grafa..... :blink:

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igram še AA (vse na high) in COD:UO vse na high....vse dela BP....

Stronghold ima minimalne zahteve 1,4 gh 256 rama in 64 mb grafa.....priporočene 2,0 gh, 512 in 128 grafa..... :blink:

:closedeyes:

ja pa nevem zaj... pa to bi moglo bp laufat...

si že mogoče probal igrco na novo gor inštalirat?..

am.. kaj pa če so cd-ji al pa kaj?.. em.. si prepeko že komu iz tvojih cd-jev pa kak njemu špila?.. al pa če si od koga dobo?..

kak pa ti šteka?.. vedno na istih mestih, al včasih šteka včasih nena?.. pa če ti ven zabriše al ti samo šteka?..

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ te grafa bremza.

Drugače pa, sem probal F.E.A.R demo in moram rečt da špil trga gate :). Grafika odlična (prav tako zahteve), zvok odličen, igralnost tudi.

Je pa bol taka no, scary varjanta in to na zelo originalen, še ne viden način v igrah.

Edino kar me je motlo pri demotu, da je 700mb velek, pa igraš vsega skupaj par minutk :). Sam kar sem videl iz demota bo špil hud, nekej novega po dolgem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah za stronghold2 je 9600pro skor mal švoh. Dej vse na med, čene pa na minimum če bo kej pomagal. Al dej pa resolucijo na 800x600.

Men je na 9800@pro laufu zadovoljivo. Na 6600GT pa še nism probu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar smo začeli z našim klanom kjer igramo Vietcong preko interneta pa nam manjka igralcev. Trenutno nas je 5, potrebovali bi pa še kakšne 4, zato vas vabim na našo stran http://www.vip-klan.tk in upam da bo kdo ki se bo prijavil. :) Na forumu boste pod temo Vietcong našli topic kjer pišemo zgodbo iz Vietnama. Snemamo tudi film, odlomek iz tega filma je tu: http://media.putfile.com/Vietcong15 (mal je smešen) :)

Vglavnem, sprejemamo igralce in lepo bi bilo če se nam kdo pridruži. :D Mimogrde, VIP pomeni Vietcong International Players.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne rabiš originala.

Dej bom pogledu če mam jst še cdje kje, pa se bomo enkrat zmenil grem z vami špilat, se mi je včasih ful dopadu ta špil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kok lahk spilas vietcong to je pa tak glupa game... COD je najbolsa!!!

men je bla tut ful dobra motocross madnes2 takrat ko so bli pac njeni cajti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga najdu. V dokih ne?

Imam en problem. Torej potegnil sem dol motogp 3 in ga inštaliral normalno brez zapletov. Ko že ves vesel hočem zagnati špil mi napiše da je zaznal problem in se mora zapreti. Kako bi ta problem odpravil?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo nazaj v tej temi .) (Rabiš program anti-blaxx, poleg motoGP3 igre je še ena datoteka Anti-blaxx.exe. To je samo crack. Presnemi ga v mapo, kamor si inštaliral program in potem ti mora delat - vsaj meni je )

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...ndpost&p=558414

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sprobal F.E.A.R. .........prvoosebna streljanka, sicer je bil demo ampak kaže da bo kul :)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!