Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

A bi mi lahko kdo poslal save fajla za GTA SA z enimi 90-95% procenti dokončane igre?

Ker mi je računalnik mal škripnu, pa se mi ne da od začetka it.

Hvala!

Mail

gandalfar@volja.net

http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php?action=file&id=849 evi ti 100 procentov

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri motogp sm dol povleku antiblaxx pa inštaliru pa exe file pastu v tisto mapo k mam inštaliran pa mi še zmer ne dela.

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri motogp sm dol povleku antiblaxx pa inštaliru pa exe file pastu v tisto mapo k mam inštaliran pa mi še zmer ne dela.

Sedaj pa še v nastavitvah določi kateri virutalni program uporabljaš (npr. Daemon Tools), in igro za katero to velja. Potem ti bo zadeva delala brez probelmov :) !

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAm igro mafia in mi je postala tako dobra, ampak jas sem zaj pri 9 levelu (a trip to the country) in ko mi oni tam pokaže kako se avto odklene, pol se vsedem v avto pa odpeljem na ulico, pa začne tisto loadat, pol pa nekaj tistih pikic naredi in vse skup zašteka pa igra dol v gasne. KAj bi to lahko bilo nujno!!!!!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa še v nastavitvah določi kateri virutalni program uporabljaš (npr. Daemon Tools), in igro za katero to velja. Potem ti bo zadeva delala brez probelmov :) !

LP :OK:

Tut to sm že prej naštimu sam sm pozabu povedat, pa še vedno ne dela :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, če je že bilo rečeno, ampak po 54% se SA ne neha s misijami. Sledi jih še malo morje ;) Treba je samo nazaj v Carl Johnsonov dom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, če je že bilo rečeno, ampak po 54% se SA ne neha s misijami. Sledi jih še malo morje ;) Treba je samo nazaj v Carl Johnsonov dom...

Ja celo sosesko morš zavzet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja celo sosesko morš zavzet ;)

Fak, zdaj več ne gre naprej. Ballasov več ne morem izvat, čeprav še nisem vsega zavzel. Bom se probal na one Meksikanose spravit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, zdaj več ne gre naprej. Ballasov več ne morem izvat, čeprav še nisem vsega zavzel. Bom se probal na one Meksikanose spravit...

Eh men se pa ni dal naprej ker zavzemas cist po mal pa traja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AOE 3 bi naj izšel v začetku novembra.....demo pa glih dol vlečem....bom poročal kasneje

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....torej AOE 3 demo, stvar zgleda super, vsaj po grafični plati, v samo igro se še nisem preveč poglabljal, tako na prvi pogled pa nekih revolucionarnih novosti glede na predhodnika ni :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demo sem tudi sam včeraj igral in mi je dober. Vendar se spet treba naučiti kere enote so najuporabnejše,... Je precej več enot, kot jih je bilo v predhodniku. Mislim, da bodo tudi razlike med rasami precej drugačne, saj je v AOE2 bilo precej enakih enot.

Baje, da si enote tudi neke izkušnje nabirajo in to je tudi vredu, ker ti bo bolj žal le te.

Rudarji, drvarji,... pa ne rabijo več posebnih zgradb, ampak delajo sami od sebe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!