Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Danes špilov Quake 4, moram rečt da je igrca huuudaaa :D.

Doom 3 pogon sicer spominja amm.. ja.. na doom, sam je čist druga igra. Zaenkrat odlična grafika, zvok, igralnost, obilo akcije, zgodbe pa nadaljevanje Quake 2.

Dober jim je ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se pa pri GTA SA zataknu pri misiji, ko morš pri latinosih neki z avtom poskakovat. Sm mal zabluzu, pa ne vem več kere tipke uporablaš, da ustrežeš unim puščicam/muski? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se pa pri GTA SA zataknu pri misiji, ko morš pri latinosih neki z avtom poskakovat. Sm mal zabluzu, pa ne vem več kere tipke uporablaš, da ustrežeš unim puščicam/muski?  :?

Num: 2(dol), 4(levo), 6(desno), 8(gor)

LP :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se pa pri GTA SA zataknu pri misiji, ko morš pri latinosih neki z avtom poskakovat. Sm mal zabluzu, pa ne vem več kere tipke uporablaš, da ustrežeš unim puščicam/muski?  :?

Uh, začetki B) Ko pride puščica v krogec stisneš smerno tipko in uloviš ritem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo igra kšno računalniško igro k je povezana z motorji? :)

mam en problem pri MotoGP3 pa me zanima če ma kdo to igro da mo neki pomaga... :)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo igra kšno računalniško igro k je povezana z motorji? :)

mam en problem pri MotoGP3 pa me zanima če ma kdo to igro da mo neki pomaga... :)

LP!

Uninstall helps za take špile kot je motogp3.....

sorry za offtopic ampak se nism mogu zadržat, ker je svetovni crap....

drgač pa: ja igram (in tudi ostali...nas je čez 10) ki igramo gp500 z motogp 2005 modom, ki poseka motogp3 in vse ostale na celi črti....če si zainteresiran me dej v msn pod kontakte pa se zmenimo:

son_of_earth@hotmail.com

lp,

jure

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm špilou učasih GP500 sam nism meu nobenga moda... razen enkrat sem meu 125ccm mod :D res da so zgledal mau smešni motorji, blo je pa čist ql vozt :P tko da, sm interisent spet mau za to špilo :) sam pumoje se bom mogu neki cajta prvajat na to špilo :P k je mau drugačen stil vožne pa bremzanja :) te bom jutri dodal v MSN pa se bova zmenla :)

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Num: 2(dol), 4(levo), 6(desno), 8(gor)

LP :) !

10X! :OK:

Šele zdej se je špil sploh začel... Jah, qurc, k doma ne visim dost za računalnikom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa še zmer vsak večer vztrajamo na Call of Duty multiplayer! Igra trga gate!  :D

Pod tole se podpišem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaenkrat Age of empires 3, sej je še kar no... sam men niti ni ne vem kolk fuuuuuul. Drgač pa zdele Civilizations 4 gor dajem... pa bomo vidl kak bo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa še zmer vsak večer vztrajamo na Call of Duty multiplayer! Igra trga gate!  :D

Battlefield 2 je še večji odfuk :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Pravkar sem na TB opazil Call of Duty 2 :010

Zame najbolj pričakovana igra tega leta. Upam, da bo izpolnila moja (naša)pričakovanja :OK:

Jaz tudi, takoj bom šou multiplayer špilat, jebeš single :P

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena super stvar za lan party - Star Wars Battlefront. Komaj čakam dvojko. Ta sivi Dark Trooper... to sn jas B) :photo:

Grafika je tudi precej dobra glede na to, da je špil star že več kot 2 leti.

post-1649-1130590341_thumb.jpg

post-1649-1130590427_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uninstall helps za take špile kot je motogp3.....

sorry za offtopic ampak se nism mogu zadržat, ker je svetovni crap....

drgač pa: ja igram (in tudi ostali...nas je čez 10) ki igramo gp500 z motogp 2005 modom, ki poseka motogp3 in vse ostale na celi črti....če si zainteresiran me dej v msn pod kontakte pa se zmenimo:

son_of_earth@hotmail.com

lp,

jure

zanima me sam internetna stran da dobim kšne mode... :) k sm dobu igrco sam je v španščini :/ :) rabm pa kšne mode za to špilo še :)

hvala & LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponovno začel špilat Call of duty prvi del, dvojka mi šteka, zgleda, da je komp že prešvoh  :blush:

Kake specifikacije pa imaš? Da vidim, če se mi ga sploh splača dol zaugnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake specifikacije pa imaš? Da vidim, če se mi ga sploh splača dol zaugnit.

P4 2.4 GHz

512 ddr ram

radeon 9800 pro

.

.

ma saj gre, samo ne tako kot treba, vmes začne mal trokirat in 'cukat', kljub temu da sem zmanjšal ločljivost in grafične detalje :doze: ....mislim da mi rama primanjkuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P4 2.4 GHz

512 ddr ram

radeon 9800 pro

.

.

ma saj gre, samo ne tako kot treba, vmes začne mal trokirat in 'cukat', kljub temu da sem zmanjšal ločljivost in grafične detalje  :doze: ....mislim da mi rama primanjkuje

Hvala za info. Ne bom ga vlekel dol. Moje specifikacije so še slabše:

AMD 2000+ (1.66 Mhz)

768 DDR RAM

GeForce 5700 FX

Prejšnji COD je precej tekoče laufal in se mi je zaradi tega prikupil. Doom 3 mi laufa tekoče na 75Hz osveževanju :BUA: in resoluciji 640x480. Pa seveda maksimalno 3-4 sovražniki. Če jih je preveč pa začne malo klecat. Quake 4 si sploh ne upam dol potegnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma z novimi igrami in z vsemi temi grafičnimi efekti nas vsi po malem na suho Liebe-machen.gif , ker vsakokrat ko pride ven nadaljevanje kake igre, je skor obvezno kupit tudi drugo grafično, menjat proc, dodat ram.....ker drugače stvar ne laufa tekoče :angry: .....tukaj so recimo konzole v prednosti, kajti na njih bo lepo delal špil, ki je prišel na prodajne police ob izidu same konzole, kakor tudi tisti izdan recimo dve, tri leta pozneje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, točno to. Problem je, da so špili za konzole pisani direkt za njih in so zato v 0 optimizirani. Pri malem morju računalnikov pa morajo špil prirediti vsem vrstam grafikulj in procesorjev. In malo sem se tega menjavanja železnine že počasi naveličal, zato bom ob poplavi vseh možnih prihajajočih špilov preigral še malo tiste, ki jih še nisem: Chaos Theory, Battle for Middle Earth, Age of Empires 3 itd. 3D streljačin je zadnje čase toliko, da sploh ne veš, kje bi se zadeve lotil :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!