Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Burnout 3 na PS2 :OK: ....špil je res fenomenalen, na prvi pogled čist preprost, če pa hočeš odklenit vse avte, proge in ostalo, se moraš res potrudit in natrenirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej zaenkat spilam se cod 1. Mam pa en problem, namreč dol me vrže s serverja zaradi punkbusterja pa mam updatanga(pb). Lahko kdo svetuje kaj naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor nimaš vključenega, pojdi pod nastavitve in označi Yes. Upam, da ti bo delalo!

Vklučenega mam že dolgo če sm prej normalno špilu. Eni pravjo da je treba neki napisat v konzolo preden se connectas. Mogoče ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vklučenega mam že dolgo če sm prej normalno špilu. Eni pravjo da je treba neki napisat v konzolo preden se connectas. Mogoče ve kdo kaj več?

Sm že zrihtu. V konzolo je treba napisat pb_security 0 in vse lepo dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cod 2 :OK: :worship: zakon...moram še prečekirat vse nastavitve, zaenkrat igral 10 min na multiplayer in 30 min na single....seka....

Gt legends :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes že obrnil COD2 in morm rečt, da je igra resnično vrhunska :OK: ! Bojno vzdušje je več kot odlično in ti v določenih trenutkih dobesedno vzame sapo. Mogoče še ena majhna kritika. V MP načinu, se pojavlajo mape, ki so le malo predelane glede na predhodnico.

U glavnem igra je več kot odlična!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info. Ne bom ga vlekel dol. Moje specifikacije so še slabše:

AMD 2000+ (1.66 Mhz)

768 DDR RAM

GeForce 5700 FX

btw

meni lepo dela na:

- xp 1600+;

- 512 ddr;

- 9600pro.

tako, da bi tudi tebi verjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes inštaliral, trga :OK:

Nikol še nisem igral prek neta, pa me zanima kaj moreš nardit da lahko, glede na to, da če se hočem joinat mi piše, da je serijska že v uporabi. Morem kaj namestit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi z All seeing eye in naredi filter

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...ndpost&p=390927

in

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...ndpost&p=390930

btw

meni lepo dela na:

- xp 1600+;

- 512 ddr;

- 9600pro.

tako, da bi tudi tebi verjetno...

meni dela na 3000+ sempron

512 DDr

9600pro

vse na high, število bodys na tiny, resolucija 1024X768 , direktx 9, bilinear, anti off; brez štekanja, tekoče.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni dela na 3000+ sempron

512 DDr

9600pro

vse na high, število bodys na tiny, resolucija 1024X768 , direktx 9, bilinear, anti off; brez štekanja, tekoče.... :yes:

:huh: ...bom še enkrat probal, mam zdaj 'sveže' nameščene winse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še minimalne zahteve Cod 2 če koga zanima

1.Minimum System Requirements

- 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0c compatible 64 MB Hardware Accelerator video card and the latest drivers

- Microsoft® Windows® 2000/XP

- Pentium® 4 1.4GHz or AMD Athlon XP 1700+

- 256 MB RAM (512 MB RAM recommended)

- DirectX® 9.0c (included)

- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers.

- 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

- 4 GB of uncompressed free hard disk space (plus 600MB for Windows® 2000/XP swap file)

- 8x Speed CD-ROM or 2x Speed DVD-ROM drive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve še za kšno motoristično igrco poleg motogp in gp500 :)

hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve še za kšno motoristično igrco poleg motogp in gp500 :)

hvala :D

Motoracer, Motocross Madness, Superbike, pa v GTA se lahko tud z motorji voziš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve še za kšno motoristično igrco poleg motogp in gp500 :)

hvala :D

Motoracer, Motocross Madness, Superbike, pa v GTA se lahko tud z motorji voziš ;)

Pa še MTX (MotoTrax)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šala :P

Če te pa kdo hoče prehiteti, ga pa s kolom po buči :OK:

Oh ja dobri stari cajti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

true combat elite je modifikacija za "return to castle wolfenstein: enemy territory". znacilnos enemy territorija je ta, da igra je popolnoma zastojn, torej ne rabite nobenega cdkey ne original cdja, velika je 250mb cca. in jo lahko brezplacno snamete z neta. true combat pa kot prej receno je modifikacija/mod za ET, torej namesto igrat 2. svetovno vojno, ki je "default" od ET, lahko igrate moderni warfare.... vse kar vam rabi lahko dobite na

http://www.truecombat.com/

prvo se instalira enemy territory 260mb cirka, potem se instalira patch 2.60... in tukaj se konca instalacija enemy territory. Zdaj pa se mora mod instalirat... prvo se pobere cel mod, ki je 120mb in je verzija 0.46 potem ko se tega instalira se pobere patch za mod ki je verzija 0.48... pri drugem patchu se mora specificirat kam smo instalirali enemy territory ne pa truecombat!!!! in voila igrica je instalirana...

ko smo vspesno zagnali igrico preko shortcuta od moda naredimo profil z nasimi podatki in custom tipkami. ... POZOR: igrica ima en bug zvoka zato je priporoceno dat zvok na 11khz!!! upam da je jasno cene kr prasajte stvari ki vam ne uspejo...

zadevo sem kopiral iz enega foruma...priporočam da poizkusite...že dva dni samo to nažigam...zadeva je zastojn in malo velika cca 500 mb vse skupaj...igra se na serverjih do 80 ljudi z pingom okoli 100 kar je res neverjetno....sicer gre za beta različico ampak je že par 10 serverjev na voljo, ki so lepo obljudeni....če kaj ni jasno PM, izkušnje pa lahko tukaj napišete...

post-291-1131043350_thumb.jpg

post-291-1131043361_thumb.jpg

post-291-1131043395_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!