Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Heh, kaj vse na netu najdeš, ko iščeš popolnoma nedolžne 3d streljanke... :D

kater špil je to oz. a si ga že igral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadevo sem kopiral iz enega foruma...priporočam da poizkusite...že dva dni samo to nažigam...zadeva je zastojn in malo velika cca 500 mb vse skupaj...igra se na serverjih do 80 ljudi z pingom okoli 100 kar je res neverjetno....sicer gre za beta različico ampak je že par 10 serverjev na voljo, ki so lepo obljudeni....če kaj ni jasno PM, izkušnje pa lahko tukaj napišete...

mi lahko das prosim link direk od tam ko se da nalozit :OK:

Spila kdo mogoce biljard na miniclipu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kater špil je to oz. a si ga že igral?

:fight2: a ne vidiš da je glih sredi akcije :lol1: :P ....naslov igre je pa čičinatičiultradeluxpart3 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo mogoče ve, kako se pri MultiPlayer COD2 naredi barvne nicke.

prtisnes Alt Gr in 3 naenkrat oz. skupi; pol pa eno cifro od 1 do 9

1=rdeca 2=zelena 3= rumena itd. upam da si bol pametn k drugi k en folk nikakor ne pogrunta kak bi se to izvedl :slap: :P

moto gp 3 ze spilu kdo :?

drgac pa

cod1 :wub: cod2

U and me together 4 ever :D

sam sm pa zadnc comp formatiro pa nanou nalozu cod1 in ko grem spilat MP u konzolo napisem /pb_ webupdate pa un security pa to sam mi noce zagrabit pol me pa dol fukne :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da si bol pametn k drugi

jao :slap:

ja "pametnost" se meri s tem ali znaš napisat barvno ime v Cod2..... :lol1:

če si še "bolj pameten" pa lahko svoj cofig urediš tako, da ti izisuje barvno ime...najbolj pametni pa v google napišejo Call of duty name color in dobijo ta link in zadeva je rešena.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pizda no... tut čudn folk hodi po svet:blink:

ka je zj hekerji a ma kdo moto gp 3 :?

pizdarija me tale nova verzija foruma neki fuka <_< zj mi pa kr use fukne u en okn!

mah sej kurc :angry:

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em... sele zj instaliru gp 3 urt pa ko kliknem ikonco napise da sm ustavu napacn cd?!

a zj si morm kao tist use na cd presnet al kuga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) nism mislu da mi hodu kdo drug nazaj brat(sm sou sam pa nism najudu odg.) sm mislu ce slucaj kdo iz glave ve kj povedat

no zj sm zapeku use skup, pa je ista fucking fora

no tole mi ven vrze...

post-6595-1131753006.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga pa mi je ratal :D pa ne gp 3 ampak to da se po gta sa furam s cbrko(4 ure je trajal da sm nagruntu :eek: ) ql ql...

še vedn me pa gp zajebava Lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej notri cd, al pa image file lovdej v kaki programček, če uporablaš programček(alkohol, Dtools) potem uporabi program virtual-cd-hide, da ga skriješ. Potem klikni na motogp3.exe z desno tipko, propretis/compatability in tam nastavi win 2000 mode, to bi moglo delat ;)

Je pa drgača igra drnč, če slučajno kaj pričakuješ od nje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol sem uspel dokaj hitro potegniti Age of Empires 3, Splinter Cell Chaos Theory, Call of Duty 2 in LOTR Battle for the Middle Earth. Niti mi še ni uspelo vsega sprobati, ampak Call of Duty 2 mi laufa tekoče na 800x600, grafika in animacije so filmske in padeš dol :OK: Začel me je preganjati občutek krivde, ker sem špil snel iz neta, saj je resnična mojstrovina. Ni to ravno realistična vojaščina tipa Operation Flashpoint, je pa zelo zelo igriva in ima zelo močno vzdušje. Vse pohvale Activisionu. Ravnotako mi je všeč tudi LOTR, saj nekako povezuje zgodbo iz sage in močno spominja na kaki Warcraft 3. Konjenica tepta orke in uruk-haie podobno kot v filmu. Vsak glavni lik ima tudi svoje specialne udarce, ki dajo bitki posebno vzdušje. Tudi ta špil teče tekoče kot po Zvezda olju. Spet me peče vest. Age of Empires sem užil samo v 30min (cajta mi primanjkuje), ampak se je tudi zelo izkazal. Grafika je lepa, ampak stvar se na ostro oko zatika. SC: Chaos Theory pa še nisem sprobal, upam samo, da bo laufal tekoče, ker po ocenah sodeč, sem dober za 2 tedna igranja (če ne celo več).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga pa mi je ratal :D pa ne gp 3 ampak to da se po gta sa furam s cbrko(4 ure je trajal da sm nagruntu :eek: ) ql ql...

še vedn me pa gp zajebava Lahko noč!

Cist na izi jst sem te finte ze mel v gta3 pa v vc-ju in v SA!Na tej strani mas tud en program ko sam izberes kero datoteko namesto kerga avta/motorja pa pol zamenjas!

Drugace pa zdaj spilam Most Wanted Demo pa komaj cakam sredo oz cetrtek da pride original ven!Super igra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!