Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

"boter", vzemi iksboksa. Ma možnost shranjevanja iger, filmov, muzike, slik...itd. Temu rečemo hard disk. :D

Vstavljanje "ploščkov" je zgodovina. .) kar se konzol tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstavljanje "ploščkov" je zgodovina. .) kar se konzol tiče.

:huh: pol pa daj mal razloži, zakaj tudi prihajajoče konzole (XBOX 360, PS3) uporabljajo 'zastarele' ploščke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z IR povezavo še zaenkrat ne bo šlo.

Govorim samo o lažji uporabnosti in večji priročnosti iksboksa. .)

Naložiš, pa basta.

edit;

...in po dolgotrajni uporabi ene igre, se zna zgoditi, da ti "na zmes" malce "grafika pošteka" kar je mene fejst motilo. Pa sem jih kljun temu negoval.

Pri iksboksu tega ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje ps2 zaradi iger ki jih sony dela izključno samo za ps 2 (GRAN TURISMO 4 ,F1, TURIST TROPY....)teh na xboxu ni so pa najboljše igre

v avstriji dobiš ps2 že za 100 eur

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh škoda ko ste tako daleč se mi ne da v mb hodit na lan :D a kdo ve kdaj pride vun unreal tournament 2007

Sej to potem traja od 14:00, do drugega dne 5:00 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še igral, sam screeni izgledajo odlično....

v enem našem igračkarskem cajtengu je dobila oceno 85/100 in so igro pohvalili, jim gre verjet, ker se do zdaj še nikoli nisem opekel z nakupom igre na podlagi njihovega opisa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem igral demo King Konga. Mater je dober. Sploh, ko si opica in mlatiš po T-Rexih, jim lomiš čeljusti in hrbtenice. Nevem, če si je ne bom kupil. Oklevam samo še zaradi tega, ker mi je precej všeč tudi SC: Chaos Theory.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki PS2-ja nimamo, lahko le jokamo. Tisti, ki ga pa imate.... prasci :yes: Ta špil je prišel izpod rok izdelovalcev Gran Tourisma, samo da so noter motorji.

Tourist Trophy

Še malo slikic... za lačna usta in prste.

a mi lahko kdo ta špil zrihta (dobi odškodnino .) )? nisem najbolj vešč tega da bi ga najdu in speku pa PS2 tudi nimam ampak ga igram pri kolegu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo ta špil zrihta

a je že sploh izšel :hmm: ker tega nisem nikjer zasledil, pa tudi pri lokalnem 'gusarju' ki takoj ma vse najnovejše špile tega še ni, tako da ne vem zdaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že sploh izšel :hmm: ker tega nisem nikjer zasledil, pa tudi pri lokalnem 'gusarju' ki takoj ma vse najnovejše špile tega še ni, tako da ne vem zdaj :hmm:

Izid je napovedan šele za poletje 2006(če se bojo držal rokov dobro, drgač pa kakšn januar 2007, hehe), tko da kar mal potrpite....piše use na uradni strani :>

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!