Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

sem kupil nov PS2 za 100€ je bila ena akcija pa sem ga vzel. :OK:

meni so ponujali:

PS2 (v4 z messiah čipom in joypadom), ki ne bere DVDjev (bere CDje, in nekatere igre z DVDjev se da igrati preko USB diska + USB Advance CDja) brez memory carda in samo z osnovnim kablom za priklop na TV ...

za 5 jurjev.

cool ponudba, a ga žal ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že komu uspelo končati COD2 na single playerju? Jaz sem prišel na Hill 400, ampak invazija nemških vojakov je v zadnji nalogi, ko moraš braniti bunker malo prevelika. Sploh, ker igram na "veteran" stopnji. Na koncu ustanemo samo še trije in granate dežujejo kot spomladanski dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hill 400 na regular ni niti bil tolko težk. tako da lahko rečem da je igra zmerno lahka.

ko sm igro končav sm šel od začetka na veteran pa je blo problematično nekje do drugege misije sm prišel brez problema tm se je začelo zatikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hill 400 na regular ni niti bil tolko težk. tako da lahko rečem da je igra zmerno lahka.

ko sm igro končav sm šel od začetka na veteran pa je blo problematično nekje do drugege misije sm prišel brez problema tm se je začelo zatikat.

Hm, ne vem, če ne bom raje probal kar na srednji težavnostni stopnji odigrati zadnje misije, ker sem ziher eno neizhodno pozicijo ponavljal preko 50 krat, če ne več. Sem namreč v enem lesenem bunkerju na robu žičnate ograje, Nemci so navalili iz hriba proti meni, iz leve in iz desne smeri, uspelo mi je priti celo do betonskega bunkerja na vrhu hriba (ki je od lesenega oddaljen ene 10m zračne linije), ampak ko se skrijem v hodnik, granate nenormalno dežujejo. Dobesedno dežujejo. Med njimi ni niti sekunde prestanka. Kot, da so švabi pred tem igrali kakšen Quake ali kaj podobnega. Ni normalno skratka. Včasih sem si od duševnega pritiska moral iti narediti kakšen sendvič ob 4:00 zjutraj :kva2: No, vseeno vse skupaj ni nič v primerjavi z eno 7. ali 8. misijo Operation Flashpointa, kjer si moral SAM (brez podpore CPU-jevih igralcev) iz enega gozda (ki je bil prepojen z rusi kot spužva), priti v čim krajšem času na sredino otoka (zračne linije cca 3km), da ne omenjam še nekaterih oklepnikov in Mi-24, ki so me veselo iskali. Po dveh tednih in pomoje preko 200 poizkusih sem uspel končati misijo. Vse sledeče so bile proti tej miškin kašelj. Še dobro, da je po mapi tu in tam bila kakšna Škoda 120 L, ki je malo skrajšala pešačenje (in povečala adrenalin, ko so tankovske granate letele okoli). :doze: In ja, za darilo, ko si končal misijo, so te v zasedi pričakali Rusi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vseeno vse skupaj ni nič v primerjavi z eno 7. ali 8. misijo Operation Flashpointa, kjer si moral SAM (brez podpore CPU-jevih igralcev) iz enega gozda (ki je bil prepojen z rusi kot spužva),

hehe...se spomnim živo te misije.... :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilam prek x-fire nick mam rs75

Sm že slišu za ta program. Kok pa zasede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ne vem, če ne bom raje probal kar na srednji težavnostni stopnji odigrati zadnje misije, ker sem ziher eno neizhodno pozicijo ponavljal preko 50 krat, če ne več. Sem namreč v enem lesenem bunkerju na robu žičnate ograje, Nemci so navalili iz hriba proti meni, iz leve in iz desne smeri, uspelo mi je priti celo do betonskega bunkerja na vrhu hriba (ki je od lesenega oddaljen ene 10m zračne linije), ampak ko se skrijem v hodnik, granate nenormalno dežujejo. Dobesedno dežujejo. Med njimi ni niti sekunde prestanka. Kot, da so švabi pred tem igrali kakšen Quake ali kaj podobnega. Ni normalno skratka.

Kar se spomnem moreš ko dežujejo granate počakat v kritju in to je ta lesena uta tam počakaš dokler ne nehajo in potem lahko grš šele ven. Nadaljnih dogodkov se ne spomnim natančno ampak se mi zdi da nemci juriširajo na hrib in ti jih moreš pobit pride tudi en panzer. Za najbolši uspeh poskušaj panzerju nastavit bombo še predn se ustavi in "švabi" izstopijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...se spomnim živo te misije.... :OK: :yea1:

Ja, sej to ne moreš pozabit. Bova čez 50 let sedela v zibajočem stolčku in vnukom pripovedovala, kako težko je bilo življenje, če si igral OPF :D Iz špila se spomnim še ene par takih težkih trenutkov (vsekakor manj težkih kot je bil tek iz gozda) in sicer, ko si kot sestreljen pilot moral pobegniti pred usmrtitvijo iz nekega ruskega kempa (brez orožja kajpada), pri resistancu si kot gverilska enota napadel s parimi revčki rusko letališče (zelo pametna ideja, ker razmerje je bilo 5:500), pri Red Hammerju si pa moral s pomočjo enega zavzetega tankista uničiti kar 10 ameriških tankov na otoku Malden. Ene so ble res, samomorilske... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej to ne moreš pozabit. Bova čez 50 let sedela v zibajočem stolčku in vnukom pripovedovala, kako težko je bilo življenje, če si igral OPF :D

:OK: :yea1:

A kdo igra Conflict Global Storm ali X3: Reunion :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes, I made it through you damn german bastards! Skratka, nekako se mi je uspelo utaboriti v enem drugem bunkerju na Hillu 400, naval nemcev je bil znosen, špil se je lepo sproti shranjeval in naenkrat.... P-57 Mustangs bombed the area :OK: Zadnja misija je bila... hitra. In končal sem špil na veteran stopnji. Kurba sn ponosn :yes: Končna ocena: 90%! To ni neka realna vojskačina tipa Rainbox Six, ampak predvsem hitra koljačina z obilico vojnega vzdušja. Pa ne, da imam kaj proti RS, ampak že tretji COD se je odlično izkazal (štel sem dodatek).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!