Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

hill 400 je zadnja misija cod2

Predzadnja. Zadnja je "Germany 1945 - Crossing the Rhine", ampak z njo ni večjega dela. 1 ura na veteran stopnji pa si 100% skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predzadnja. Zadnja je "Germany 1945 - Crossing the Rhine", ampak z njo ni večjega dela. 1 ura na veteran stopnji pa si 100% skoz.

sej res sm pozabu

Popravljeno . Popravil Inžinir.ing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo kaj ma kdo trainer, za cod2, za municijo pa za zdravje??

Jesosmadona, sej pa te ne špilaš OPF. Municije je malo morje, zdravje se ti pa znova in znova samo od sebe počasi dviga. Ta špil bi moral obrniti brez večjih problemov na normalni stopnji. Pozabi trainerje... they are not good for ya. Tudi slišal še nisem za COD trainer, ker če nočeš umirat pač daš na najlažjo stopnji in zadeva je podobna vklopnjenemu trainerju. Drugače pa je prav, da parkrat klecneš, ker tako pridobivaš izkušnje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni me sram... Empire Earth! :OK: gameplay je ubijausko dobr... sam grafika, grafika :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, če je Battlefield 2 kaj zaščiten proti kopiranju? Ko sem ga ponovno naložil na računalnik namreč ni več delal, ampak me je ob zagonu igre vrnilo v XP-je. Kolegu se dogaja isto, le da njemu zamrzne računalnik. DVD je isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Battlefield 2 nima neke zaščite. Probaj kaki novejši patch namestit.

Bom probal. Najbolj mi je čudno to, da je prej delal brez vseh problemov, po formatiranju pa noče delat.

P.S.: šefe, kdaj se kaj koljete pri COD2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Helo igrači :)

Nekako se na stara leta lotevam igric :OK: pa rabime nekaj nasvetov.

Torej trenutno spilam Colina 3 - rally in mi je kar kul. Pa me zanimajo vasi predlogi glede podobnih avto spilov, kaj je se dobrega?

Kater streljačina bi se dala spilat z gamepadom, ker mi tipkovnica in miska na laptopu nekak nista najbolj kul za to, pa se feedbacja ni :P .

Kateri simulator letenja ni igralsko in sistemsko prezahteven?

Köszönöm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej trenutno spilam Colina 3 - rally in mi je kar kul. Pa me zanimajo vasi predlogi glede podobnih avto spilov, kaj je se dobrega?

Colin 3 je najslabši Colin kar jih je bilo do sedaj narejenih, vsaj glede igralnosti tako da ti priporočam verzijo 4. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!