Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Agreed! Od kje pa downloadaš letala?

Največ iz e-mule

pa tuki fimzone

Pri iskanju lahko uporabiš tudi naslednja ime razvijalcev letal: alphasim, captain sim, pss, flight one ali flight1 itd

Good hunting! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo igro GTA:San Andreas?Jst jo mam pa ali mi lahko poveste kaj od te igre ker jst sm jo zdej dubu pa da bi vidli malo tko kdo jo še ma.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm zej zaceu spilat gta sa multipl. pa morm rect da je kr zanimiva zadeuca :naughty: U should try it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tole je pa >>hot pršut<<..sam ne vem od kdaj so pr tem pršutu motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vprašanje če ni to sam kšn photoshop, k tm pri strani je še zmeri gumb cabrio, ka to vizir da dol s piskra al kaj :? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vprašanje če ni to sam kšn photoshop, k tm pri strani je še zmeri gumb cabrio, ka to vizir da dol s piskra al kaj :? :lol1:

ja jst sm tud na to pomislu ... sam kdor je to delu je lepo naredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res vsaka mu čast :OK:

al je pa z neta downloadano k je tm spodi gumb download wagen pa je kdo sam namest avta motor naredu pa seveda vozne lastnosti primerne in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve iz kere igrce je to

sicer pise the need for speed samo.....nwem no :>

Če se ne motim, je to NFS: High Stakes :hmm: Lahko bi bil tudi Hot Pursuit, me že daje malo skleroza. Prvi motor za ta špil je bil GSX-R 1100, ki si sicer ni bil niti malo podoben, je pa bil edina prava osvežitev na 4 kolesne piksne .) Pa še policajem si lahko ušel brez večjih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam motogp3 urt...ce igram quick race mi dela normalno, ce pa probam igrat new career se mi pa obesi pri loading napisu. a kdo ve zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam motogp3 urt...ce igram quick race mi dela normalno, ce pa probam igrat new career se mi pa obesi pri loading napisu. a kdo ve zakaj?

mel isti problem...rešitev: uninstall, ker itaq špil ni vredn tud dveh mb na disku, tko, da si lohk vesel da ti ne dela....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js mel pri NFS underground 2 potem pa sem dal slabšo grafiko pa je dello :OK: in ko sem začel carrer sm spet dal boljšo grafiko pa je delo lih tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dovolj samo mount dol si moraš potegnit crack fix ali nekaj takega pa pol s tem scrackat

samo se ti res ne isplača ker igra ni vredna pol pizde hladne vode

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!