Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Na torent damage 15 ur...velka je pa 3.8 gb.....ampak se splača, ker je res carsa, pa še multiplayer sem sedaj igral...in dela....dol sem pa dal od Reloaded verzijo, ki ima že crack.....

je prvo osebna, za razliko od prejšnjih...ampak lično narejena.... :OK:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na torent damage 15 ur...velka je pa 3.8 gb.....ampak se splača, ker je res carsa, pa še multiplayer sem sedaj igral...in dela....dol sem pa dal od Reloaded verzijo, ki ima že crack.....

je prvo osebna, za razliko od prejšnjih...ampak lično narejena.... :OK:

:worship:

UUUUU jutri bo že moja :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe men pa še useen najbolj FRPjke pašejo. Že skor dve leti špilam Blood2 (je bil ceu let pauze vmes) pa jo na cca vsake 14 - 30 dni zalaufam. Dobro za pritisk v glavi zmanjšat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo to se pa še spomnem k sva s frendom špilala na 486-ki :OK: A maš ta špil pa kok zasede?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na torent damage 15 ur...velka je pa 3.8 gb.....ampak se splača, ker je res carsa, pa še multiplayer sem sedaj igral...in dela....dol sem pa dal od Reloaded verzijo, ki ima že crack.....

je prvo osebna, za razliko od prejšnjih...ampak lično narejena.... :OK:

:worship:

TC za tale torrent damage, na kolko cajta povečajo število registriranih :?

a te lahko tud kdo od registriranih povabi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC za tale torrent damage, na kolko cajta povečajo število registriranih :?

a te lahko tud kdo od registriranih povabi...

po načelu invite dela oz. max users 37.500...žal ne morem povabit, ker nimam dovolj točk....http://www.torrent-damage.net/faq.php#25...

lahko pa poizkusiš s tem:

"you could send your friend to our IRC channel and join the official invite channel #TD-invite."

<_<

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Road Rush za Mega Drive je bil fajn. Ni bila sicer tako lepa grafika kot pri PC verziji, so se pa finiši zelo smešno zaključevali (sledile so kakšne kratke sekvence). Emulator pa še zmeraj obstoja :OK: A med vami nobeden ne pogreša kakšne take igre za PC kot je bil Road Rush? Meni NFS-ji že krepko presedajo, ker nikoli ni bilo nobenih motorjev noter (razen, če si jih downloadal).

Zadnjič sem šel v Big Bang v Ljubljani in kupil paket treh iger Half Life 2, Moh: Pacific Assault in C&C: Generalse, namesto za 17.900, za 9.9000 sit. Generalse sem si želel zato originalne, da jih lahko igramo preko spleta, Half Life 2 se mi preprosto zdi mojstrovina, Pacific Assault je pa baje zelo dober. Edini problem je v inštalaciji pri HL2, ki zataji, ker določen parameter manjka. Upam, da bom igro lahko reklamiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The godfather je veni...baje da je slaba... <_<

Sem videl "prikolice" :glare: Nima šans proti Mafiji, je samo njena slaba kopija. Vse deluje preveč arkadno, celo popačeno do te mere, da je igra podobna nekemu konzoličastemu Virtua Copu, kjer se okoli igralca vrtijo razne barvaste puščice, krogci in sulice, ki naj bi olajševali "napredno" igranje. Mogoče je to komu všeč, meni niti malo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory za offtopik.

Ima kdo igro mafia na cdju da mi po pošti pošle, ker meni je pri 8 levelu vun vedno vrglo.

Meni je isto delal. Baje ima špil neki škratek :P

Z neta si potegni saved games in preskoči tisto misijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!