Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

ti je povedal simonsi, da je to Bug, katerega lahko rešiš, da dobiš en save, ki je bil narejen po tej misiji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je isto delal. Baje ima špil neki škratek :P

Z neta si potegni saved games in preskoči tisto misijo :)

:nono: Pa ne vsak špil, men je vse lepo delal ko sm špilal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, po 8. urah igranja Godfather, lahko rečem, da špil seka :kva2: ...priporočam vsem, brez predsotkov.....

Osebe, ki nastopajo not so dodelane :OK:

Glasba :OK:

Filmčki :OK:

Akcija :OK:

Res zelo lušten špil, skoraj da ne razumem zakaj so ga tako okurcali.....Mene je kar potegnil noter, 8 ur igranja.... :eek:

Če vam je všeč film, vam bo tudi ta špil..... :worship: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilal, ni mi všeč, :BUA: zgleda da me je takrat mafia razvadla, vse je blo še bolj podrobno narejeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem par uric namenil igranju commandosom strike force in morem rečt da je igra zelo dobra, v bistvu me je kar malo osupnila :OK:

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dol z neta pobral igro Godfather za PS2 pa je v tem formatu gfp-dgr.001. S katerim programom to odprem oz. zapečem

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi z Win rarom....naloži si ga s tukaj, in nato samo dvoklikni na ta file....vse to velja če je v mapi veliko takih fajlov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi z Win rarom....naloži si ga s tukaj, in nato samo dvoklikni na ta file....vse to velja če je v mapi veliko takih fajlov.....

Winrar imam gor sam ne odpre te datoteke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je arhivirana zadeva, pa narezana na enake dele...

odpre ti je pa zato ne ker .r01 ni prva datoteka telih arhiviranih fajlov, pa komp ne ve kaj naj z njo nardi. tko da ce mas .r00 al pa .rar uno odpri pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradni strani emulatorja (pcsx2) piše da špil ne dela, samo do uvoda pride :(. Jst bom vseeno probov.

Problem pri emulatorju je ravno to, da emulera ne pa direktno poganja igro. In za to mora velik računat, kar pa zahteva močan sistem. Tko da veliko špilov dela, sam dela zlo počasi 1-2fps. Je pa tale emulator od začetka pa do zdej zelo napredoval. Že veliko je špilov, ki jih lahko igralno poganja, na začetku ko sem jst probavu še do menijev ni pršlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej špil mora bit nor, še posebno so mi všeč stock motorji, ampak spet ni nobenih regionalnih cest noter :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc™!!!

Dj resno probi to igrco, pa javi...ker kokr sm pogledu presentacijo igrce, sm znoru... MORM JO MET!!! :cry: :kva2: :grim :OK: :devil: :krneki:

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!