Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

To je to.. Od tle naprej pa samo tema :(

Sem se pa že z enim zmenu za ps2, sem zgruntu bolš da dam 10k+5k za čip, koker pa dam 40k za grafo, pa pol se mi itak ne da nč špilat al pa sploh ni pametnih špilov.

post-4351-1145381633_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na isohunt-u :)

za primerno denarno ali pivovarsko odškodnino bi prosil TT na cd-ju da bo špilal na kolegovi PS2 z čipom. če je mogoče prosim PM da dam naslov!

jebemti če je to res tako dobro kot zgleda grem kar kupit PS2! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti če je to res tako dobro kot zgleda grem kar kupit PS2! :blush:

jst mam enga kolega, prodaja tut za 20 čukov in bom mende kupu :D :P

s čipom vred in 5 igrc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ti ni jasno, vklopi punkbuster v nastavitvah pa bo delalo, al se pa joinej na tak server, ki ne uporablja te funkcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z punkbusterjem nišli na drugih serverjih, zaj še bom vse 1× od začetka inštaliral.

nwem...to je zame protrata časa, glede reinštaliranja, nimam potrpljenja, ker se ne izboljša stanje, saj ga lahko tako popraviš...

men je delal, sam punkbuster sm vklopu in sedaj grem lahko na vse serverje, aja, gledat pa morš seveda, da serverji niso 1.0 verzije, ker tm res nboš pršu...tko da je sedaj težje priti na en dober server, ker jih je malo z 1.2 verzijo, kokr sm gledu jih imamo pa v Slo največ, saj drugje sploh nimajo tolk 1.2 serverjev...

očitno so pametno ravnal in niso updejtal, ker več kot bomo updejtal, manj nas bo igral, ker bo igrca baje bolj zakodirana...oz. se bo bolj striktno ravnalo z nami...pirati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kaj o špilu Oblivion? Namreč, eni trije sošolci so mi že skup padli, kako je to nor špil, zdaj me pa zanima, če ima kdo podobne izkušnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr smo jo pregledu, je nor špil, samo ni za mene, ker se dogaja v srednjem veku, pa še ni realistična... pošasti pa to... če pa koga zanima tematika iz srednjega veka in viteštva je pa sigurn perfetkna...

jst padam bolj na moderne :D :OK:

A je kdo špilu Fahrenheit? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kaj o špilu Oblivion? Namreč, eni trije sošolci so mi že skup padli, kako je to nor špil, zdaj me pa zanima, če ima kdo podobne izkušnje :)

dobr je ja :OK:

še boljš bi blo pa če mi ne bi šteku :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je to tudi delalo...rekonekti si povezavo, da se ti Ip zamenja pa bo.... .)

ja, pa po možnosti počakaj 4 ure... :D al pa probi nick menjat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem inštaliral Tomb Raider Legend pa ko hočem zagnat z alcohol 120, mi zateži da je prišlo do enega konflikta in da je pretekel čas prepoznave dvd-ja in špil seveda ne dela.

Kaj naj še naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr smo jo pregledu, je nor špil, samo ni za mene, ker se dogaja v srednjem veku, pa še ni realistična... pošasti pa to... če pa koga zanima tematika iz srednjega veka in viteštva je pa sigurn perfetkna...

Srednji vek :eek: :lol1: :grrr

Elder Scrolls 4 - Oblivion je fantasy nelinearna RPG igra, ki vsebuje cel kup pošastovja uobičajenega za fantasy svet. Brez dvoma bo ena boljših iger to leto. Edina večja pomanjkljivost je ta, da zahteva precej dobro grafično kartico in veliko RAM-a za to, da vsaj spodobno teče.

Meni je igra 1A, na netu najdete tudi Manual in Strategy Guide (torrent press), ki se ju splača pogledati preden se vržete v igro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednji vek :eek: :lol1: :grrr

em, nwem, a so slučajn vitezi v modernem svetu brincl? :D so pa resda pošasti iz vse tiste hokus pokus mitologije iz srednjega veka...se ti ne zdi? :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

trenutno igram Tomb Raider: Legend, sem malo naprej od tistega dela ko se pelješ z črnim ducatijevim monstrom. dober špil, mi nič ne šteka, čeprav mam vse na max grafike, je pa res da je zelo podobn vsem prejšnjim delom tomb raiderja..

če kdo pričakuje nevem kakšno vodljivost motociklov... :angry: ko se zaletiš pri polnem plinu čelno v steno, te odbije... je pa občutno več plezanja, nihanja z vrvmi in več plezanja kot pri ostalih delih.. noro dobra je tudi finta v stilu max payna ko se čas upočasni. Ko skočiš proti sovražniku še enkrat stisneš Space tipko, pa se mu Lara odbije od telesa, naredi salto nazaj, in v tistem se čas upočasni, več kot dovolj časa da ga ubiješ.. NORO

morate probat! :)

Cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rogue Trooper - dobra 3D streljačina s še boljšo zgodbo. Mogoče je meni še posebej všeč ker sem jo igral leta nazaj na C64 v 2D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!