Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

khm counter strike source 4 ever :OK: . pa World of Warcraft account morem obuditi... :( . če še gdo ne pozna MMORPG z ogromno igralno površino, izredno lep ter natančen grafični srček itd. uglavnem si narediš lik alla human warrior/ priest/ mage ipd ter ga izpopolnjuješ do levela 60 nakar dodatne 3 mesece kopleješ da dobiš dobro opremo in nato (ponavadi) ubijaš nasprotnike (dva velika tabora- allianceVShorde). slaba stran- 3mesečna naročnina 6k :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še gdo ne pozna MMORPG z ogromno igralno površino, izredno lep ter natančen grafični srček itd. uglavnem si narediš lik alla human warrior/ priest/ mage ipd ter ga izpopolnjuješ do levela 60 nakar dodatne 3 mesece kopleješ da dobiš dobro opremo in nato (ponavadi) ubijaš nasprotnike (dva velika tabora- allianceVShorde). slaba stran- 3mesečna naročnina 6k :BUA:

Sound like Lineage II :OK: Dobra stran, popolnoma zastonj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zanimivo...a so še kaki massive-play on-line špili, zastojnski katere bi lahko poizkusil... :hmm:

Lineage 2 zgleda, da je plačljiv.... :?

jaz vem samo za America's Army....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lineage 2 ni plačljiv ga igra moj brat ampak ti ne priporočam te igre ker te preveč zasvoji.

potem pa za motor ne boš imel več časa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zanimivo...a so še kaki massive-play on-line špili, zastojnski katere bi lahko poizkusil... :hmm:

Lineage 2 zgleda, da je plačljiv.... :?

jaz vem samo za America's Army....

kalonline je se en ful hud zastonjski MMORPG špil. ta je tud brez naročnine pa je fuuuul hud (pa še zastonj je cel špil! :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..danes dobil Tourist trophy in moram rečt, da je špil takole po prvih vtisih enkraten :kva2: ...priporočam vsem virtualnim dirkačem, ki si lastite PS2 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Lineage 2 imaš več možnosti: sama igra se lahko zdownloada zastonj iz fileplaneta ali pa kr iz uradne lineagove strani. potem pa sta 2 možnosti: uradni, plačljiv server, ali pa neuradni, z nekaj manjšimi bugi. Če je kdo zelo navdušen nad grafiko v igricah, zelo priporočam, še bolj svetovni so pa traileri (dobijo se na uradni strani). Če kdo rabi naslove kje najt zastonj lineage 2 servere, PM pa bom tam poslal...

World of Warcraft: na začetku dobila zelo dobre ocene, po mojem igralnost boljša kot pri Lineageu II, samo grafika se pa ne more primerjat ( predvsem zvočni in vizualni efekti pri čaranju urokov). Igra bi se naj kupla, in samo z kupljeno igro lahko narediš WOW račun da igraš na uradnem serverju (vsaj po mojih podatkih je tako).

če pa zdownloadaš igro (torrent) pa lahko igraš na privatnih serverjih, ki pa imajo več ali manj buge..

če kdo rabi naslov z stranjo z listo wow serverjev, pm.

bo pa zelo zanimiva zadevščina ki prihaja enkrat poleti, World of Warcraft: burning crusade. Edino ne vem če bo to samo nadgradnja WOWa, ali bo to posebaj špil... uvedeni 2 novi rasi, Dark Elfi pri hordi, pa zaenkrat še neznano pri aliance, lvl limit 70 pa tako..

prvi MMORPG ki sem ga pa začel igrat in me je totalno zasvojil: MU online! zastonj download, zastonj igranje, playerov pa tolko da kr joj, samo grafično pa zelo zelo zelooo boga...

drugače pa je na tone MMORPGjev, samo se jih zelo malo igra

-Silkroad

-Legend of mir

-ragnarok online

-runescape

-knigh online

in se mnogo mnogo drugih... wow in l2 sta pač najbolj znani ker sta tudi najbolši, igralcev pa je polno iz celega sveta.

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja WOWBC bo ubistvu nadgradnja WoWja ki pa bo poseben špil. samo nevem kako bojo to skombiniral :? .

btw: igralcev WoWja je že več kot pa igralcev CS serije- kar 5milijonov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..danes dobil Tourist trophy in moram rečt, da je špil takole po prvih vtisih enkraten :kva2: ...priporočam vsem virtualnim dirkačem, ki si lastite PS2 :yes:

tudi jaz sem včeraj sprobal TT in morem rečt da je špil super edino zajeban ko šus, sem se prvo spravil na ninjo 10 in na progo pa sem se v skoraj vsakem uvinku vlegel. bo treba zgleda začet na mopedih trenirat :OK: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in morem rečt da je špil super edino zajeban ko šus

potrjujem :yes: kako je šele zaguljen, ko začneš vozit karierni način in si moraš prvo priborit različne motocikle da lahko sploh voziš.... motocikel dobiš tako, da prehitiš nasprotnika na pisti in voziš pred njim 10 sekund, pri tem ne smeš zapeljat dol s steze ali past, ker moraš pol začet jovo na novo :angry:

...aha pa vozniški izpit moraš naredit in to na štirih stopnjah, da se 'odklenejo' superšportni izstrelki :grim

...drugače je pa igra res fenomenalno narejena, na izbiro maš ene 100 motociklov iz različnih obdobij, vključno z modeli 2005 in vsi so zelo realistično zmodelirani, barvne kombinacije so iste kot pri pravih, skratka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..eno vprašanje za tiste, ki špilate Tourist trophy.....kako v tourist trophy mode odkleneš več prvenstev, namreč končal sem street machine cup polja od 1-4, zdaj pa ne morem naprej, ker so nadalnja prvenstva zaklenjena :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..eno vprašanje za tiste, ki špilate Tourist trophy.....kako v tourist trophy mode odkleneš več prvenstev, namreč končal sem street machine cup polja od 1-4, zdaj pa ne morem naprej, ker so nadalnja prvenstva zaklenjena :hmm:

A to obstaja tudi za PC?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..eno vprašanje za tiste, ki špilate Tourist trophy.....kako v tourist trophy mode odkleneš več prvenstev, namreč končal sem street machine cup polja od 1-4, zdaj pa ne morem naprej, ker so nadalnja prvenstva zaklenjena :hmm:

...ugotovil v čem je finta, namreč vsako prvenstvo zahteva določen tip motorja oz. več njih tako da si moraš prvo pridobit ustrezno furalico in potem se zadeve počasi odklepajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjo... komi čakam, da Tourist Trophy pride na PC...upam da pride! :cry: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kakšno igro podobno Tourist Trophy, s tem pa ne mislim MotoGP... :D Seveda da je za PC... ? :? PLIIIIIS :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dj no... :) to sm tut špilu, sam to ni simulacija... :D to je old skul hard core :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjo... komi čakam, da Tourist Trophy pride na PC...upam da pride! :cry: :kva2:

ne vem če boš to dočakal :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če boš to dočakal :doze:

Ne mi upanja vzet... :) No, sicr pa en kolega prodaja PS2 za 14 čukov, sam brez mod chipa in razmišlam... :hmm:

Če se mi splača za eno igrco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi upanja vzet... :) No, sicr pa en kolega prodaja PS2 za 14 čukov, sam brez mod chipa in razmišlam... :hmm:

Če se mi splača za eno igrco :)

vzemi v zakup, da original igre stanejo okrog 15k sit...vsaj tiste najnovejše :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!