Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

vzemi v zakup, da original igre stanejo okrog 15k sit...vsaj tiste najnovejše :o

Ja, to vem in sem tudi začel razmišlat, da se bi mi res splačal nabavt PS2...prašanje: A PS2 lahko predvaja DVD? Vem da lohk MP3, a ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš pravi čip, lahko še divx filme gledaš. DVD-je pa itak lahko že od samega začetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko lahko, samo za mp3 rabiš čip.

aja glede tourist trophy- kje ste ga vi dobili?! dons sm prečesal cela javna skladišča pa nikjer ni bilo! :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj bi vprasal glede igerc>

kera je zdaj najboljsa strategija razen rome total war pa aoe3 ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj rad igraš...potezne, realnočasovne...WW1,2, Future, Zgodovinske...

probi blitzkrieg 2 če ti je všeč WW2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj bi vprasal glede igerc>

kera je zdaj najboljsa strategija razen rome total war pa aoe3 ??

lp

khm lahko poskusiš z predhodniki roma- MEDIEVAL:TOTAL WAR ter SHOGUN:TOTAL WAR. pa še dodatek za ROME; ROME:TOTAL WAR BARBARIAN INVASION :) . ali pa civilzation 4 khm še kakšnaaa :hmm: no ne spomnem se sedaj. če zvem, povem! (igre lahko "prečekiraš" na www.joker.si pa na strani igabiba (na joker strani je njihov link) ter na njihovem forumu mnenjalnik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se strategij tiče je wc3 tft nor preko battle.net-a... nikoli se ne naveličam, le da poleti si ne vzamem časa, pozimi pa je popolno,.. upam da blizzard izda Starcraft 2....

Single player pa me le redkokdaj tako pritegne, da bi se lotil OBRAČANJE igre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za informacije

pomojem je dobra blitzkrieg 2 ko jo bom igral povem kak sem zadovoljen z njo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za informacije

pomojem je dobra blitzkrieg 2 ko jo bom igral povem kak sem zadovoljen z njo :)

na temo WW 2 je tut dobra igrca Sudden Strike in Sudden Strike 2... so stare okol 2-3 let, ampak so men še vedno ZELO pri srcu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem igral sudden strike pa mi je bla zlo vsec 2 na zalost nisem igral bom pa enkrat probal igrati

aja zdajle igram the God father odlicna igra :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se vračam malo k starim igram... UT 2004 in podobno (brez botov). Špilal sem tudi Ice Age 2 pa je kar simpatičen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem igral sudden strike pa mi je bla zlo vsec 2 na zalost nisem igral bom pa enkrat probal igrati

aja zdajle igram the God father odlicna igra :OK: :OK:

A je zahtevna za računalnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zahtevna za računalnik?

če mislš za sudden strike ni niti malo zahtevna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

studden strike gre na 200MHZ komp. :OK: kaj se pa tice the godfather pa zelo zahtevna igra :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol joker jo je pa jo je zatrl v kali :D čakaj koliko je že bila ocena, okoli 40 se mi zdi :P . mah mislim da so pristranski. drugače pa tourist trophy se še ne da kupiti v navadnih štacunah!!!!! :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj bi vprasal glede igerc>

kera je zdaj najboljsa strategija razen rome total war pa aoe3 ??

lp

Jaz se ne morem posloviti od Zero Hourja. Špilam jo seveda preko neta, malo po EA serverjih (čeprav mi gre na jetra, ker nekateri uporabljajo posebne trainerje, ki jih špil ne zazna), največkrat pa kar med kolegi. Jih najbolj poznam, kje bodo napadli in kje imajo šibke točke :OK:

A kdo pozna kakšno igro podobno Tourist Trophy, s tem pa ne mislim MotoGP... :D Seveda da je za PC... ? :? PLIIIIIS :? :D

Huh, PC je zelo slabo založen s takšnimi igrami. Pa sej to mi ravno gre na jetra in očitno samo meni. Že nekaj let jamram, da se NFS-ji vrstijo drug za drugim z niti ne enoletnim razmikom, kakšnega cestnega dirkanja z licenčnimi motorji pa ni! Drugače pa probaj Motoracer 3. Edino, kar je bilo zanimivo je bilo dirkanje med prometom po pariških ulicah, pa še to je bilo hudo arkadno.

Tourist Trophy bo pa za PC izšel nekako tako kot Gran Tourismo.... ob Sv. Nikoli :cry: :BUA:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno vrtim Halo na Xboxu ... in NBA basket ... in Gotham Racing ... in Formula 1 ... in še ene par ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to mi ravno gre na jetra in očitno samo meni. Že nekaj let jamram, da se NFS-ji vrstijo drug za drugim z niti ne enoletnim razmikom, kakšnega cestnega dirkanja z licenčnimi motorji pa ni!

Ne bi reku, da samo tebi...jst tudi preklinjam vse po vrsti, vse hiše in vse ustvarjalce...damn... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!