Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Tourist Trophy bo pa za PC izšel nekako tako kot Gran Tourismo.... ob Sv. Nikoli :cry: :BUA:

rabljeni PS2 je relativno poceni, in glede na to, da je za to konzolo napisanih par res izjemnih špilov, ki ne bojo ugledali luč dneva na PC platformi, mislim, da se z nakupom konzole ne bo noben opekel :rolleyes:

..glede Tourist trophy-a...trenutno sem končal nekje 30% igre in igra je postala že tako težka, da sem vse skup malce pustil, ker bi drugače joypad bridko smrt storil :o ......v kariernem načinu sem končal večino dirk, po skupinah (tri so v vsaki grupi), kjer je vsaka dirka zase, na prvem mestu....ostale, kjer pa moraš iz treh dirk zbrati največ točk, te pa so :wacko: ....vsako dirko začneš iz zadnjega mesta (dirkaš proti trem nasprotnikom), štart je leteči in že takoj na začetku za vodilnim zaostajaš nekje 7, 8 sekund, ki jih je pol v treh, oz. petih krogih zelo težko nadoknadit, ker nasprotniki vozijo hudičevo dobro.....točke se delijo takole 1. 10 točk, 2. 6 točk, 3. 4 točke, 4. 3 točke, s tem da če želiš zbrat največ točk, moraš obvezno na dveh dirkah zmagat, ker se računalniško vodeni nasprotniki med sabo ne prehitevajo :angry: ...skratka igra ni za nepotrpežljive :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, na kateri konfiguraciji pa špilaš?

athlon 300+

512mb ram

ge gorce fx 5200 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

athlon 300+

512mb ram

ge gorce fx 5200 :D

In na kolko maš naštimano grafiko?

Jaz mam AMD 2600+, 512MB, pa ATI radeon 9600 , pa me prav zanima na koliko mi bo delalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oktobra 2007 za ps3 in xbox 360, poleti 2008 pa za pc.

praseti ne dajo pc na prvo mesto a je še vedno največ uporabnikov in kupcev...butli :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kr pre-order 1 leto prej kot da bo nevem v kaki mali seriji izdano

potem boš šou pa torrent iskat, bo pa 3000+ seedov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praseti ne dajo pc na prvo mesto a je še vedno največ uporabnikov in kupcev...butli :slap:

uuuuu tule pa malce kozle streljaš :nono: ....določene hit igre za konzole se kitijo s prodajo več milijonov prodanih izvodov v enem tednu, kar PC verzije iger ne bi mogel rečt....in zaradi tega dajejo razvijalci iger prednost konzolam :)

...in ker vidim, da si zagret pcjaš, ti priporočam, da si oglej kako se špila recimo Gran turismo 4, Soul calibur 2, Tekken 4, Burnout 3, Tourist trophy, serija Final fantasy....vse to so igre, ki so tako po tehnični kot po igralni plati res nekaj izjemnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maja to so te tipične arkadice pri katerih se pri 150 na uro use megli pa svetilika pa oh in sploh.

ščiž.press :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene to je drafting kao pike zbiraš če tak enga prehitiš, je pa igrca zelo realna kar se obnašanja avta tiče pa hitrosti so pravilne ne pretiravajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiberium Wars :OK: Can`t wait...

zgleda super, verjetno so hardverske zahteve, da igra tekoče teče, kar visoke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst trenutno špilam Act of war, poleg red alerta 2 najbolša stategija, ki je meni prišla v roke. Zlo mi je všeč realizem, strička se ne strelata pol ure da ker crkne, ampak je šut al pa dva dovolj. Potem tank ne rabi strelat pol ure na enoto stričkov ampak jih en strel pomeče kot kokice, zanimiva uporaba letal, bombni napadi, huda grafika, 3d okolje in premikanje kamere, pa še bi se dal naštevat. Res se jo splača probat, pa če je kdo za kak medmrežni spopad naj me doda na msn :), jst pa še par kolegov špilamo. Sej smo komi začel tko da smo še bol švoh.

Na začetku sem bil sicer mal zmeden, ker je po dolgem času ena strategija, ki je nisem znal igrat, sam je prvih par SP misij narejenih tako da se naučiš. Priporočam :)

post-4351-1148218426_thumb.jpg

post-4351-1148218438_thumb.jpg

post-4351-1148218456_thumb.jpg

post-4351-1148218468_thumb.jpg

post-4351-1148218478_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!