Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

zgleda super, verjetno so hardverske zahteve, da igra tekoče teče, kar visoke :hmm:

"Supposedly similar to the BFMEII"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Supposedly similar to the BFMEII"

Lej, lej...koga je med igričarje prineslo :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, lej...koga je med igričarje prineslo :P .)

ah, Xbox rulz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj se zdej z Mafio 2 dogaja, ker nekje na netu piše da nej bi pršla vn 2007/2008 :?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludje, ve kdo kje bi lohk nabavu MOD Chip v Sloveniji za PS2? Gledu sm na netu sam jst ne rad plačujem s kreditno preko neta, pa še firma je ena X iz Amerike, chip stane pa 57 dolarjev, ve kdo kolk pride kj v Sloveniji? Če ne druzga, se ga da nabavt mogoče v Zagrebu? :) Nujno rabm za Tourist Trophy :D Jst že ne bom devu 13 čukov al kolk je original igrca... :) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolhi maš tega malo morje.

Ja, sm vidu ampak me zanima, če je kakšna trgovinca, da bi se jst tm oglasu in vidu to stvar v živo... in se pozanimu mal o njej...ker ni mi kr tko 15 čukov za dat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uradno se to ne bi smelo prodajat, maš mod chipe tud za 3k, ki so dobri. Zgleda dobesedno kot čip, pa ga nalotaš v ps, kam se nalota maš tam kjer kupiš čip sigurno načrt na internetni strani, če majo stran, tko da če znaš kej lotat, lahko tud sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uradno se to ne bi smelo prodajat, maš mod chipe tud za 3k, ki so dobri. Zgleda dobesedno kot čip, pa ga nalotaš v ps, kam se nalota maš tam kjer kupiš čip sigurno načrt na internetni strani, če majo stran, tko da če znaš kej lotat, lahko tud sam.

maš kje? sam se tudi zaniman za nakup :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ps2 so od 15-25k cene najboljše je dat v kako trgovino kjer to delajo in ti tudi dajo garancijo, v MB če kdo hoče vedet poznam ene 3 trgovineso dali kolegi delat in nobenemu še ni crknilo en že ma 3 leta in še vedno špila vse ok

Hitman blood money :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: legenda špil grafika je nenormalno dobra priporočam (če mate kompa za tako zver poganjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerega maš to, enko ali dvojko :hmm:

me nse zdi da taprvga z diskom pa DVD daljincem pa t o... ni xbox360 ...

Ja, sm vidu ampak me zanima, če je kakšna trgovinca, da bi se jst tm oglasu in vidu to stvar v živo... in se pozanimu mal o njej...ker ni mi kr tko 15 čukov za dat...

Druga roka, v Ljubljani, na Poljanski .... na vogalu nasprot recimo bivše NLB al pa 20 m od doma upokojnecev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludje, ve kdo kje bi lohk nabavu MOD Chip v Sloveniji za PS2? Gledu sm na netu sam jst ne rad plačujem s kreditno preko neta, pa še firma je ena X iz Amerike, chip stane pa 57 dolarjev, ve kdo kolk pride kj v Sloveniji? Če ne druzga, se ga da nabavt mogoče v Zagrebu? :) Nujno rabm za Tourist Trophy :D Jst že ne bom devu 13 čukov al kolk je original igrca... :) :BUA:

Če rabiš modčip za PS2 skupaj z vgradnjo, pošlji PM. Prevzem je v Lj.

lp

me nse zdi da taprvga z diskom pa DVD daljincem pa t o... ni xbox360 ...

Rabiš kej špilov? :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš kej špilov? :whistle: :naughty:

v bistvu nimam mod čipa ... mam samo ene 20 špilov original ... basket, racing, itd ... tolk da vsake tolk koga premagam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitman Blood money je dosegljiv po torrentu...že igram.... :OK:

a lahko prosim dobim link od torrena bloodmoney?

hvala vam :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst trenutno špilam Act of war

katera je to, Direct action ali dodatek High Treason :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direct action špilamo, tisto je pa dodatek. Špil je res svetoven, sam ma mal problemov z stabilnostjo, doskrat vn vrže, tko da se bom dans v to poglobu, k je res tečno, mamo že oreng srečo če odigramo celo igro do konca brez da bi kdo vn letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!