Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Včeraj sem si snel eno legendarno mehaničko igrco... Gearhead Garage, kjer šraufaš avte... :D je blo dugcajt... a kdo pozna še kakšno mehaničko igrco? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno wprašanje za strokovnjake GTA SA: Kje najdeš Hunterja (bojni helikopter) v SA? Mam en zemljevid, k pravi, da na starem letališču, sam ga tam ni (je običan transportni helikopter, pa en WWII avionček pa reaktivc).

Pa še driving school ne obvladam. Prav da nej stisnem levo al pa desno puščico (se mi zdi???), pa me koj vn vrže... Anyone? :blush: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz eno vprašanje, za Vice City, ko kupiš tisti avtosalon imaš spodaj pri garažah mapo dirk. Kaj narediti, da greš sploh dirkat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz eno vprašanje, za Vice City, ko kupiš tisti avtosalon imaš spodaj pri garažah mapo dirk. Kaj narediti, da greš sploh dirkat?

Zdi se mi, da je na desni strani na zidu (pri garažah) ena mapa, na katero lahko bolje pogledaš (z eno tipko). Izbereš lokacijo oziroma progo in sedeš v ustrezni avto. Potem pogledaš na zemljevid in se zapelješ do starta. Vzami kakšen avto, ki ima na zadnje pogon (recimo Sabre) in driftaš skozi ovinke kot po maslu (samo pazi, da ni dežja).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz eno vprašanje, za Vice City, ko kupiš tisti avtosalon imaš spodaj pri garažah mapo dirk. Kaj narediti, da greš sploh dirkat?

Ko stopiš v un roza krog, zbereš progo in pritisneš en čuden knof za začetek. Pol se pa samo še odpelješ na štart.

Eno wprašanje za strokovnjake GTA SA: Kje najdeš Hunterja (bojni helikopter) v SA? Mam en zemljevid, k pravi, da na starem letališču, sam ga tam ni (je običan transportni helikopter, pa en WWII avionček pa reaktivc).

Pa še driving school ne obvladam. Prav da nej stisnem levo al pa desno puščico (se mi zdi???), pa me koj vn vrže... Anyone? :blush: :?

Hunterja dobiš v vojaški bazi.

Ko pa obrneš špil pa dobiš hunterja in hydro (un avion ki navpično vzleti :D ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko stopiš v un roza krog, zbereš progo in pritisneš en čuden knof za začetek. Pol se pa samo še odpelješ na štart.

Sem že probal, sem stopil v krog, stisnil enter pa me samo "ven" vrže, sem se usedl v avto in iskal štart, pa ne najdu nobenih racerjev-sami pussyji :D

Bomo še malo probavali .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne smeš enter stisnt, ker je to exit knof. Saj ti v okvirčku na levi napiše katerega stisnit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pogruntal zadevo stisnit moram shift, ni mi pa nič napisal katero tipko moram stisnit. Grem takoj danes reklamirat originalni izvod igre :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi gremo za ene 10min... če se če kdo pridružit ma moj msn v profilu. Špilamo direct action verzijo 1.05.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol si vlečem špil Jacked za PS2, ki naj bi bil nekaj podobnega ampak novejšega kot roadrash. zaenkrat so to samo rar fajli, previdevam da bo to potem en velik iso fajl. kakšen je postopek da to potem zapečem na dvd in da bo delalo? sprašujem ker še nikoli nisem za PS2 igre pekel.

gracias :grim

aja pa še en ? z utorrentom dol vlečem eno serijo in mi pri določenih delih piše da je npr 6 seederjev, pod peers jih vidim, vidim da imajo 100% fajla meni pa vseeno nič ne vleče dol od njih - zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol si vlečem špil Jacked za PS2, ki naj bi bil nekaj podobnega ampak novejšega kot roadrash. zaenkrat so to samo rar fajli, previdevam da bo to potem en velik iso fajl. kakšen je postopek da to potem zapečem na dvd in da bo delalo? sprašujem ker še nikoli nisem za PS2 igre pekel.

gracias :grim

Ponavadi "stric google" ponavadi vse najde ;) . Drgac pa uporablji Alcohol 120%.

lp

Popravljeno . Popravil Skubaduba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi "stric google" ponavadi vse najde ;) . Drgac pa uporablji Alcohol 120%.

lp

to je isto kot dameon tools, ne? sem zadnjič htel nekaj spečt z njim pa mi je spet virtualni dvd naredu namesto na pravega spekel :blink: jebo ga kje so cajti ko smo bli maherji za to, zdaj pa 12 letni mulci to obvladajo mi biki pa rabimo forume :whistle:

torej, malo bolj podrobno prosim! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri Alcohola in najdi funkcijo Mount Image - jo dobiš če v spodnjem delu zaslona klikneš z desno tipko na virtual CD/DVD ROM in mu daš tisto datoteko s končnico .img, .iso ... V Winsih XP jo ponavadi poskusi zagnati, ker je pa za PS2 bo verjetno samo prijavil da je vstavljen disk. Zdaj izberi Image Burning Wizard, prepričaj se, da je nastavljen tapravi image, izberi pekač ter hitrost in voila...

Enjoy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, a to je še tisti izvirni špil ali že kakšno nadaljevanje? Drugače pa verjamem, da si jo dobro (pre/na/po)tegnil :OK:

Jose, bravo! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zdej igram

Condemned - Criminal Origins :OK: :alien1:

KlIK

hud psiho špil

evo link za downloadanje če koga zanima KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer se iščejo kandidati za Act of war, nekak nas je zmer premal :). Špilamo direct action verzijo 1.05, moj msn je v profilu. Danes gremo čez 20min :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!