Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

če gre za starforce zaščito, je zadeva lahko še bolj komplicirana..preberi malo po forumih...

Kaj je to, da ni slučajno tisto ko moreš cdrome odklopit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to, da ni slučajno tisto ko moreš cdrome odklopit??

probi še z anti-blaxx maneger -jom.. sam če ne bo šlo z starforc-om najbrž tud s tem ne bo šlo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre za starforce zaščito, je zadeva lahko še bolj komplicirana..preberi malo po forumih...

Sem imel en špil s starforce zaščito (en rally, ne vem ker) pa ni blo preveč komplicirano za pognat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi pognat Rush For Berlin...z najnovejšo StarForce zaščito .)

sicer pa:

www.glop.org/starforce/

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..MotoGP '06 za xbox360...zgleda da bo treba nabavit tole konzolo :grim

kdo pa ima od Repsol Honde številko 3 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da je lanska sezona. No, razen če bi radi z Biaggijem igrali .)

kdo pa ima od Repsol Honde številko 3 :?

Biaggi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj biaggi še sploh vozi??

baje da več ne :hmm:

saj je blo že napisano, da se bo vozilo z motorji in moštvi iz lanske sezone .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro, noro, to moram dol cuknit. Kaj to so tudi THQ razvijali in se šteje kot del sage Hard Truck? Drugače se mi zdi pa podoben tudi Auto Assault. Aja, pa še Half Life 2 Episode 1 moram tudi dol cuknit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tourist Trophy je kul, sam je za playstation.

Za PC je nova motoGP 3, sam je brezvezna (arkadna). Najboljš je še vedno Gp500 z najnovejšim modom (dodatek za novo sezono). :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dol potegnil HL2: Episode 1 in me špil nekaj zajebava. Nevidni zidovi, nevidni predmeti (recimo orožja), na določenih stenah (40%) se pojavljajo rdeči-črni in violično-črni kvadratki, kot da bi manjkale teksture. HL2 mi je deloval normalno, tako original kot tudi "poteg iz neta". Ima še kdo takšne težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je delala do konca :). Probej z starejšimi/novejšimi driverji, pa probi še HDR izklopit, je bla pa isto rezervna kopija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dol potegnil HL2: Episode 1 in me špil nekaj zajebava. Nevidni zidovi, nevidni predmeti (recimo orožja), na določenih stenah (40%) se pojavljajo rdeči-črni in violično-črni kvadratki, kot da bi manjkale teksture. HL2 mi je deloval normalno, tako original kot tudi "poteg iz neta". Ima še kdo takšne težave?

mja to je meni tudi delalo... pojdi pod options in visual tam malo premakni vertical snyc pa anti analising pa mal se igrej pa bos najdel dobitno kombinacijo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za ps2 in žal ostaja samo na ps2!

Pa vseno je tudi ps2+ta igra vredno nabave, cca 35k pa maš vse v kompletu!

kupimo seveda v tvoji firmi, a ne? Jaz bi vzel po dva komada, zame in za frenda, da bova rejsala.

Kaj je to, da ni slučajno tisto ko moreš cdrome odklopit??

AL pa če kupiš original tudi ni treba odklaplat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjebemti, Episode One meni očitno ne bo delal normalno. Menjal sem "voznike", vendar se stanje ni spremenilo. Na eni strani zasledim, da noče podpirat dx9 za vse grafikulje in ugotovim, da je na mojem FX 5700 še dx8.1 :angry2: Nekako ga preko konzole prislim, da špil teče preko dx9, kar mi je tudi uspelo, ampak tekstur še kar ni bilo. Poleg tega je začel štekat ko svija, zato sem ga nastavil nazaj na 8.1 verzijo. Jok v poušter skratka :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!